• facebook
  • twitter
  • rss

Megaslevy na Shop.polohy.cz

Totální výprodej skladu! Slevy až 90%. Výprodej veškerého zboží se slevou, kterou jinde nenajdete! Vibrátory od 89Kč! Omezené množství kusů skladem.

Chci to!
Vánoční mega výprodej
< >

Úvodní stránka

Historky ze sexshopu – erotický veletrh

Byl to náš první erotický veletrh. Byl první jak pro firmu, tak pro mě. Dělala jsem tam sice takové křoví, protože k samotnému prodeji tam byli povolanější, ale i tak jsem si to užila.

Více...

Máme dítě, neohrozí to náš sex?

Pohlavní aktivity jsou předurčeny primárně k plození potomků, leč člověk si našel v této činnosti zálibu a chce ji praktikovat i mimo cíl početí dítěte.

Více...

Zvětšení penisu - 8. Experimenty

Ještě než se začneme konkrétněji bavit o jednotlivých metodách, mám pro vás domácí úkol, který vám může trochu pomoci při porovnávání sebe sama.

Více...

Zhodnocení Erotiky 2010

V uplynulém týdnu (11.11.-14.11.) proběhla v Praze Holešovicích stejně jako každý rok největší erotická show v České republice a Polohy.cz byly u toho.

Více...

Sex za veto

Neber úplatky, neber, sex nebrat. Tímto by se měl řídit německý prezident a rozhodovat se hlavou.

Více...

Erotica sex 2010 včera začala

Mezinárodní veletrh erotiky a sexu 2010 včera začal a rozhodně se bylo na co koukat.

Více...

Anatomie orgasmu

Podobá se záplavě, která se z podbřišku rychlostí blesku rozlévá do celého vašeho těla. Je úžasný. Je neuvěřitelný. Je absolutně smyslný. Je ..

Více...

Sex combat

Novinkou 16. ročníku veletrhu Erotica Sex 2010, který proběhne od 11. do 14. listopadu v Pravém křídle Průmyslového paláce v pražských Holešovicích, je unikátní soutěž Sex Combat o titul Mistryně České republiky v sexu.

Více...

Historky ze sexshopu – reklamace

Reklamace je vlastně takovým opakem prodeje. Ze všech stran slýcháme, jak si ten či onen zákazník stěžuje, že ten a ten obchodník jeho reklamaci zamítl/špatně vyřídil atd. Ale věřte mi, že ani samotní prodejci to nemají s reklamacemi lehké.

Více...

Nové zboží

Vloženy nové produkty do našeho sexhopu

Více...
Nejnovější fotky od vás