• facebook
  • twitter
  • rss

Megaslevy na Shop.polohy.cz

Totální výprodej skladu! Slevy až 90%. Výprodej veškerého zboží se slevou, kterou jinde nenajdete! Vibrátory od 89Kč! Omezené množství kusů skladem.

Chci to!
Vánoční mega výprodej
< >

Úvodní stránka

Historky ze sexshopu – nejpodivnější zákazníci

Za dobu mého působení v prodejně erotických potřeb se v naší pobočce vystřídalo opravdu mnoho nezapomenutelných zákazníků.

Více...

PF 2011

Redakce polohy.cz vám do nového roku přeje pevnou erekci, hodně zdraví a sexuálních zážitků.

Více...

Kněžky lásky ve starém Římě

Starověký Řím nebyl jen tím nudným učeným městem, o kterém se mladší generace učí ve školních lavicích a prostitutky v něm byly opravdu všudypřítomné.

Více...

Erotické hry do bytu

Stačí pár zábavných dnů či večerů a váš byt už nikdy nebude obyčejný. Vždyť komoda nebo pračka, na které se pomilujete, rázem dostane nádech originálnosti a neopakovatelnosti, o kterém víte jenom vy.

Více...

Hezké vánoce

Krásné prožití svátků vánočních přeje redakce polohy.cz

Více...

Sex s celebritou? Žádný zázrak

Začíná to v pubertě. Zamilujeme se platonicky do idolu, který vídáme v televizi, posloucháme jeho hudbu a hltáme jeho fotky v časopisech.

Více...

Poslední možnost objednávek

Dnes ve středu a zítra je poslední možnost objednat nějaký dárek tak aby dorazil do vánoc. Protože pošta naprosto nestíhá, trvá doručení týden. Chcete-li tedy nějaký dárek, musíme jej zítra odeslat aby to nejpozději 23.12. přišlo k vám.

Více...

Vittoria Rissi

Světová, Itelská pornoherečka, která opravdu stojí za to.

Více...

Sex k vánocům

Už máte letos odeslané vánoční přání? Pokud ne, odešlete jedno z našich.

Více...

Jak si vydělat na školné? Přece sexem

Docela aktuální téma. V době, kdy se zvažuje povinné školné na vysokých školách. Pokud si myslíte, že ve veřejných domech a klubech skončily dívky, které sotva dodělaly základní školu, pletete se.

Více...
Nejnovější fotky od vás