• facebook
  • twitter
  • rss

Megaslevy na Shop.polohy.cz

Totální výprodej skladu! Slevy až 90%. Výprodej veškerého zboží se slevou, kterou jinde nenajdete! Vibrátory od 89Kč! Omezené množství kusů skladem.

Chci to!
Vánoční mega výprodej
< >

Úvodní stránka

Nahá královna, Cicciolina při orálu nebo vzrušený kůň – to je Decadence

Předměty se sexuální tématikou už nejsou výsadou jen erotických veletrhů, pronikly už i do galerií. Napadlo by vás někdy, že v Rudolfinu zhlédnete fotografie, u kterých by i mnozí vydavatelé porno médií zvažovali, zda-li je zveřejnit.

Více...

Zvětšení penisu - 4. PSI - penis size index

Zdá se vám penis toho chlapíka vpravo nějaký větší než toho vlevo? Jedná se pouze o optický klam, oba dva penisy jsou naprosto stejně velké, ale postava muže vpravo je jaksi menší.

Více...

Smyslný Plán P

Vy nevíte, co je to Plán P? Tak já vám to prozradím. Je to taková minipříručka pro váš spokojenější, rozmanitější a zábavnější sexuální život.

Více...

Jak vypadat dobře na romantické večeři?

Tak už je to tady. Váš pan Dokonalý se konečně rozhoupal a zamluvil na večer místo v romantické restauraci. A vy, jako správná žena, začnete nervózně poletovat do skříně k zrcadlu a zpátky

Více...

Matematika v životě

Matematické vztahy mezi ženou a mužem.

Více...

Sex ve stáří není tabu

Zejména pro mladší generaci je těžko pochopitelné, že lidé v pokročilejším věku mohou mít stále sexuální chutě. Tato aktivita ale není omezena věkem, nýbrž fyzickou kondicí, takže se erotických radovánek nemusíte vzdávat.

Více...

Cenzurované milostné polohy

Takto to skočí, pokud se podaří prosadit zákon o cenzuře erotiky na internetu. To by asi nikdo z nás nechtěl.

Více...

Kámásútra – známá i neznámá

Také si Indii pamatujete jako prapůvodní matku nejrozličnějších druhů sexu? Aby taky ne, když je domovinou nejznámějšího spisu o milostných polohách všech dob - tajemné i odvážné Kámásútry.

Více...

Velký bratr o vás ví

Podívejte se do našeho fóra, zda Google nenachytal i vás?

Více...

Objevte Lásku tělesnou

Možná je to další z projektů kdy muž jakoby náhodou s kamerou v ruce, potká nádhernou holku, kterou rovnou vyšuká. A možná také ne. Skutečný příběh, nebo zinscenovaná scena? Nevím, ale komu to vadí?

Více...
Nejnovější fotky od vás