• facebook
  • twitter
  • rss

Roztančete klitoris

V mnoha článcích je napsáno pouhé "drážděte klitoris" a nic víc. Nyní uděláme lehký krok zpět a vysvětlím vám, jak na klitoris.

Klitoris je pro 90% žen jedinou možností k dosažení orgasmu a proto je dobré vědět jak na to.

Pro ty kteří nevědí, kde je klitoris doporučuji článek Anatomie vagíny.

Klitoris lze přirovnat ke zmenšenině penisu. Při vzrušení se naplní krví a zvětší svůj objem až na dvojnásobek. Dále stejně jako v penisu, i klitoris obsahuje velké množství nervových zakončení. To jsou důvody, proč je tak důležitý pro orgasmus ženy.

Pro správný grif je potřeba mnoho praxe a také dostatečně ochotnou partnerku vám sdělit co děláte správně a co ne. To je velmi důležité!

Nepoužívejte příliš velkou sílu, ze začátku to možná bude pro partnerku velice příjemné, ale na tuto intenzitu si partnerka rychle zvykne a následně budete mít velký problém, protože její klitoris bude mít nižší citlivost.

Klitorální mazlení

Umístěte jeden, nebo dva prsty vedle sebe na vršek klitorisu. Krouživými pohyby, lehce přejíždějte po klitorisu. Vyzkoušejte zmenšit a zvětšit velikost těchto kroužků a zároveň snížit nebo zvýšit rychlost.

Klitorální mazlení

Tříprsťák

Umístěte prostředníček na klitoris a ukazováček a prsteníček ze stran klitorisu. Přetáhněte kůži z klitorisu a prostředníček máte ve skvělé pozici pro stimulaci. Druhou ruku můžete použít k hlazení prsou, nebo nějaké erotické hračce.

Tříprsťák

Osmička

Pohybujte jedním, nebo více prsty okolo klitorisu ve tvaru číslice 8. Dělejte malé osmičky přes vršek klitorisu a střídavě velké osmičky až pod oblast klitorisu ke vchodu do pochvy. Experimentujte a vyzkoušejte napsat číslice od 1 do 100 ;)

Osmička

Boční přetahování

Položte prsteníček a prostředníček každý z jedné strany klitorisu a dělejte pohyby nahoru a dolu až k poševnímu vchodu.

Boční přetahování

Ruční práce

Umístěte 3, nebo 4 prsty na okolí klitorisu a celou plochou prstů pohybujte nahoru a dolu. Tentokrát můžete použít trochu více síly, protože plocha, kterou působíte na klitoris a okolí je poměrně velká.

Ruční práce

Poklepání

Jednou rukou lehce stáhněte krycí kůži z klitorisu. Ukazováčkem druhé ruky velmi lehce poklepávejte na klitoris. Měňte rychlost a intenzitu.

Poklepání

Rolování

Ukazováčkem a palcem lehce uchopte klitoris ze stran, povytáhněte jej dopředu a třete mezi prsty. U této techniky si obzvlášť musíte dát pozor na sílu stisku!

Rolování

Doporučujeme:

  • K masturbaci použijte kvalitní silikonový lubrikační gel. Spotřeba gelu je velmi nízká a nezasychá, takže tento tanec bude krásný klouzavý pěkně dlouhý.
  • K masturbaci použijte hřejivý prokrvující gel. Jeho účinky na klitoris budete příjemně překvapeni!
26.2.2008
Autor: Longest
Hodnocení: 260 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 168
Zobrazeno: 158531x

Vhodné zboží pro tento článek

Masážní olej Jasmín - 100ml
Masážní olej Jasmín - 100ml

363Kč
Swede masážní olej - Malina/grapefruit
Swede masážní olej - Malina/grapefruit

385Kč
Luxusní masážní olej Levandule-santal - 200ml
Luxusní masážní olej Levandule-santal - 200ml

235Kč

Co si o tom myslíte?

# numira: (29.12.2009 20:38:10) Reagovat

ktera nejvic vzrusuje

# jana: (06.07.2011 01:28:10) Reagovat

poklepávání na poštěváček je nádhera

# PETRA: (10.01.2010 14:19:51) Reagovat

OSMICKA

# Maja: (13.02.2010 16:46:00) Reagovat

Mne nejvíc vzrušuje když muž laská ,líže, krouží jazykem kolem klitorisu a mezi tím nagelovanými prsty mi za klitoris tahá, vytahuje,pomalu a rychle a zase jazykem zespodu a z vrchu tře klitoris a třeba rychle ze strany na stranu tře stydké pysky a zase líže a jemně kouše klitoris a když je velice vzrušený dá mi na něj opatrně kolíček z obou stran a prsty za něj tahá a tAhá a já křičím slastí a nechci aby přestal ,pak sundá kolíček a rozdážděný klitoris namaže gelem a zase tahá do všech stran ale ne bez citu ,já nemohu se nesvíjet , chci to znova a znova, dosahuji ůžasné orgasmy a křičím a svíjím se a je mi tak hezky.MAJA

# Kristýna: (21.05.2010 13:51:05) Reagovat

mě vzrušuje uplně moc 1 a 8 a vás ?

# Any: (31.05.2011 23:55:34) Reagovat

Na techniku tříprsťák trošku pozor u velmi citlivých partnerek, jako jsem já. Je to velmi nepříjemné (jak kopanec do žaludku) a následuje pocit na zvracení.. :(

# Denisa: (06.07.2011 01:21:21) Reagovat

lízání poštěváčku je nejlepší

# jana: (06.07.2011 01:26:33) Reagovat

poklepávání na poštěváček je nádherné a taky dráždění poštěváčku žaludem, a střídat s lízáním a nebo když mi jezdí kolem poštěváčku prstem a přitom mě dráždí v pochvě

# Vladimír: (28.07.2011 01:45:59) Reagovat

potřebuju poradit holky:D

když svojí partnerce olíznu nebo se dotknu klitorisu dochazí k trhavím pohybům když se zeptám co se děje řekne mi že ji to strašně lechtá. proste když dráždim klitoris déle než 5s nevydrží - skoušel sem vselijak pomalu jeme a malinko silou ale u vseho to dopadlo stejne

# Longest: (28.07.2011 08:26:49) Reagovat

To je normální některé ženy jsou na klitorisu citlivější, než jiné. Jediné co můžeš udělat je lízat velmi lehce s velkým dostatkem slin, nebo přes takzvanou kapucu klitorisu (obdoba naší předkožky) a nebo potom lízat okolo něj. Na to jiná rada prostě není. Ještě jedna poznámka, zkus to přímo na klitoris až v okamžiku, kdy bude pořádně rozžhavená, ne hned na začátku.

# Simi: (04.01.2012 14:41:46) Reagovat

Zkus ji na to nejdřív připravit mazlením atd... Mám stejný problém. I když už chci, nejde to, protože to lehtá... Buď to chce ještě chvíli počkat, líbat ji, mazlit ji.. A nebo musí chvilku vydržet.. Já si třeba někdy zaryju na první minutu nehty do stehna, abych vydržela to lehtání :D A pak mi to začne dělat dobře, přestane to lehtat a začnu si to plně užívat :D Hodně štěstí :)

# Vláďa: (27.09.2012 12:41:03) Reagovat

Nájsť vyhuvujúcu a senzitívnu partnerku je veľké Šťastie. Pre mazlení v oblasti pošťěváčku je prvotne dôležité poznať anatomiu jej intímnych častí a byť rafinovaně jemný do poslednej chvíle. Potom ju neustále pozorovať a až keď doslova škemrá o přijetí, tak jí to sladce a dlouze poproháňet zavnitř i zvenčí. ilostné hrádky s milovanou bytostí, jsou kořením života. Nepromarněme je. Už se nevrátí

# Pipi: (27.07.2013 19:59:43) Reagovat

Potřebuju poradit,když se klitoris moc zvětší,co dělat aby se znovu zmenšil?

# Longest: (06.08.2013 18:01:39) Reagovat

Pockat az splaskne

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.