• facebook
  • twitter
  • rss

Škola penisu - mluvte na něj

Škola penisu - mluvte na něj

Dobrý sex začíná u rtů. Rtů myšleno ke komunikaci. Muži se většinou stydí, nebo dokonce bojí říci to co by chtěli aby žena dělala například proto aby si o nich nemyslela že jsou úchylní, nebo nějak divní. Je tedy většinou na ženě, aby se ptala a zkoušela nové věci, když se snaží uspokojit muže. To samé samozřejmě by mělo platit pro muže, když se pokouší uspokojit ženu.

Co získáte?

Pouze to po čem partner touží, případně mu pomůžete objevit dosud nepoznané rozkoše. Při zkoušení nových věcí je důležité se ptát na pocity. Například první zkušenost s vibrátorem nemusí být příjemná, protože drhne, což je jednoznačný náznak k tomu lépe namazat a jediná překážka k orgasmům jiných rozměrů.

Správné otázky

  • Co bys chtěl dnes večer vyzkoušet?
  • Vzrušuje mě mluvit o sexuálních představách. Řekni mi nějakou svoji.
  • Chceš slyšet co vzrušuje mne?
  • Máš rád, když dělám ..to.. nebo ..ono..?

Jakmile se vám podaří prolomit mlčenlivost a stud, máte vyhráno.

Mluvte o představách mimo ložnici

Pokud mluvíte o představách, vyzkoušejte to například u dobré večeře při svíčkách, alkohol pomůže odbourat zábrany a po úspěšném odhalení můžete začít s plněním snů...

Sladké sprosťárny

Většina slov má své vulgarismy i odborná slova, takže například "Ejakuluj mi do úst" zní trochu divně, "Nastříkej mi to do pusy" naopak trochu moc jako porno. Je potřeba zvolit kompromis vhodný pro danou chvíli.

Co to pro vás znamená

Masturbace, nebo kouření by neměla být povinnost. To všechno by měla být rozkoš poskytovaná blízké osobě a jeho sténání by mělo být to pravé co vás dostane do varu.

6.2.2008

Foto: Gabriela
Hodnocení: 273 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 137
Zobrazeno: 22158x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.