• facebook
  • twitter
  • rss

Sexuální hry - stačí zapojit fantazii

Sexuální hry - stačí zapojit fantazii

Dámy, chcete si zpestřit sex? Netušíte, jak na to? Vyzkoušely jste už všechny ty neustále omílané zaručené návody na jeho vylepšení? Zde je pár nápadů, jak vaše intimní chvíle udělat zajímavějšími!

Základem je nevnímat potřebu vylepšení sexu jako problém, který je nutné okamžitě vyřešit. Každý pár si někdy projde postelovou krizí. Dívat se na ní jako na bod, ze kterého není úniku, je přesně to, co většina žen a dívek dělá špatně. Berte stereotyp v sexu jako výzvu! Skvělá příležitost ukázat, že jste perfektní milenka! A nesnažte se sama sobě namluvit, že nejste. Každá z nás může být, stačí pouze zapojit trochu fantazie, pohrát si s těmi našimi pány tvorstva tak, že nám budou zobat z ruky. Už jen to vědomí, že vás bude partner považovat za supermilenku, vás musí inspirovat! A pokud i tohle nestačí, zde je pár osvědčených triků, které jsem ozkoušela za vás a můžu vám garantovat, že mužské dostanou na kolena :-)

Sníh na parapetu vezměte do úst a použijte ho k ledovému orálnímu sexu. Stejně tak kostka ledu v parném létě udělá divy.

Opřete se o umyvadlo v koupelně a v zrcadle naproti sledujte, jak se s vámi partner miluje zezadu (obzvlášť dlouhé pohledy do očí jsou pekelně vzrušující!).

Šálou ho po návratu domů uvažte k topení a beze slova mu proveďte orální sex.

Zavažte mu po ulehnutí do pelechu oči a nedovolte mu se vás dotýkat - smíte jen vy a jen na místech, kde to uznáte za vhodné.

Vodní dýmka na párty u přátel? Vypůjčete si jí. Od čeho se felaci mezi mladými říká kouření? Proč to nepřivést do pravého slova smyslu? Natáhněte trochu kouře do úst a pomalu ho vypouštějte, zatímco provádíte orální sex. Na prožitek samotný to nemá žádný vliv, ale je to zajímavá změna.

Máte rádi trochu adrenalinu? Nechte při sexu rozsvíceno, roztažené žaluzie a pootevřete okno. Nebojte se přitom být hlasitá. Vědomí, že vás může kdokoliv vidět, vás určitě nabudí k nejlepším výkonům.

Naopak pocit, že se musíte být za každou cenu tišší jako myšky, může mít taky něco do sebe. Na příští návštěvě u prarodičů se mu tajně vetřete do pelíšku a co nejtišeji ho přiveďte k vrcholu!

Uvažte ho k posteli a na pomoc si přizvěte vrnícího společníka. Nejprve ho pořádně navnaďte orálním sexem, ale nenechte h vyvrcholit. Až ucítíte, že se blíží k orgasmu, přestaňte a začněte se těsně u jeho hlavy uspokojovat vibrátorem. Bude z vás šílet! Po vašem slastném vyvrcholení ho samozřejmě libovolným způsobem zbavte erekce (nebude to dlouho trvat...).

Víte, že budete na delší dobu usínat bez sebe (jede například na služební cestu)? Zkuste mu navrhnout, ať se celou dobu drží a nepomáhá si vlastnoručně potají na záchodkách. Až přijede po týdnu naprosté abstinence domů, bude nadržený jako klíště a neopustíte celou noc ložnici :-)

Doufám, že jsem vám tímto dala podnět k přemýšlení, inspiraci. Sex je hra, proč si jí neužít! Nezapomeňte se mi ozvat, jaké další vylepšováky vás napadly a zda měly úspěch. Fantazii se meze nekladou a budu ráda, když se spolu podělíme o naše postřehy a nápady!

Sexu zdar! :-)

15.1.2010
Autor: malá mořská víla
Foto: Gabriela
Hodnocení: 255 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 112
Zobrazeno: 27269x

Co si o tom myslíte?

# Alloc: (16.01.2010 18:04:23) Reagovat

To jsou super napady. Nektere si myslim, ze opravdu stoji za vyzkouseni, jak jsem je cetl hned se zapojila i ma fantazie :). Clanek nekomu preposlu, at se supermilenky uci :o) Diky.

# hstarší: (19.01.2010 22:34:40) Reagovat

je to úžasné se dozvídat stále nové fantazie - vyzkoušíme

# Míša: (08.04.2012 23:53:30) Reagovat

Dneska jsem mu zakázala se hýbat a líbala jsem ho úplně všude jen penisu jsem se ani nedotkla. Čekala jsem, že po chvíli to nevydrží, vrhne se na mě a bude mě prosit at už mu to konečně udělám. Jenže on vážně jen ležel a ani se nepohnul :-D Co si o tom myslíte? :-D

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.