• facebook
  • twitter
  • rss

Prohozené role - prst v mužské zadnici

Prohozené role - prst v mužské zadnici

Jestliže žena při sexu, lékař při vyšetření nebo kdokoliv jiný, strčí muži prst do konečníku, cítí se většina z nich, jako kdyby byla hrubě znásilňována.

Nikdy si však dvakrát nerozmýšlí, můžou-li oni sami jen tak vložit své prsty do pochvy ženě...

Ženy, alespoň podle mého názoru většina z nich (i já), prožívá sex mnohem soukroměji než muži, protože je to právě jejich tělo, do kterého je pronikáno.

Sama za sebe musím říct, že při i po každém styku se svým partnerem mám pocit, jakoby ve mně zanechal kousek sebe sama. Opravdu musí mít NĚCO, co toužím mít v sobě, jinak bych se s ním nemilovala.

Jedna z mála příležitostí, kdy může žena vložit kousek sebe do mužova těla, je francouzské líbání. To je možná také jeden z mnoha důvodů, proč mnoha ženám právě na líbání tolik záleží.

Je jistě spousta mužů, kterým by se i doteky na (v) těchto místech líbily, ale většinou z předsudku se o tyto a jiné, mnohdy ani nevyzkoušené pocity, ochuzují.

Existuje jisto jistě i druhá strana mince. Nedávno jsem se v jedné publikaci dočetla, že podle průzkumu probíhajícím v nejmenované síti sexshopů v USA, bylo zjištěno, že více než polovina všech vibrátorů s "přívěsným zařízením" skoupí heterosexuální páry – používá je žena k dobývání partnerovy zadnice. Tolik jen na okraj k tvrzení, že pouze homosexuální muži mají občas rádi nějaký ten klacík v místech, kde by to každý nečekal...

1.7.2005
Autor: LOLA
Foto: Gabriela
Hodnocení: 226 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 129
Zobrazeno: 14553x

Co si o tom myslíte?

# babický: (19.10.2009 15:06:30) Reagovat

můžu jen doporučit

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.