• facebook
  • twitter
  • rss

Jak si vydělat na školné? Přece sexem

Jak si vydělat na školné? Přece sexem

Docela aktuální téma. V době, kdy se zvažuje povinné školné na vysokých školách. Pokud si myslíte, že ve veřejných domech a klubech skončily dívky, které sotva dodělaly základní školu, pletete se. Většina studuje vysokou školu.

Koncentrace těchto dívek v nočních klubech je značně vysoká, protože na ulici je to pro ně více riskantní a mít vlastní privát není pro většinu slečen dostupné. Proč ale místo brigád dívky volí tuto cestu?

Mladý člověk má k sexu vřelý vztah. Spousta lidí sice nad slečnami poskytujícími rozkoš za úplatu ohrnuje nos, ale kdyby se jim naskytla ta možnost, tak by možná zvažovali. Sex není nic nepřirozeného. Říkáte si, že ale někdy jim zákazník nemusí být po chuti? Je to o zvyku a rutině. A o penězích. Vidina vysokého výdělku dívku donutí, že klienta dokonale přivede k orgasmu, když se ona dostane k penězům. Když si zvykne na takovýto způsob příjmu, brzy se pro ni stane běžnou součástí života. A stejně tak to mají i striptérky. A jak již bylo zmíněno, studentky vysokých škol tvoří většinu zaměstnankyň nočních klubů. Jednak jsou tu dívky nějakým způsobem chráněné a výdělky jim bohatě stačí. Navíc tuto činnost mohou provozovat po nocích, kdy nemusí řešit, jak skloubit školu s brigádou či částečným úvazkem. Pracují také na směny, takže mají i volné dny jen pro sebe.

Příběh Markéty - od go-go tanečnice k sexu

Markéta (jméno dívky bylo záměrně změněno) začínala jako tanečnice. „Nejdříve jsem tancovala jako v klasicky tanečních klubech. Pak jsem dostala nabídku i do jednoho nočního klubu v centru Prahy. Tam jsem začínala jako go–go tanečnice, pak přišla nabídka, jestli bych nechtěla dostat víc, ale musela bych se svlékat. Zpočátku jsem si musela dát panáka, ale řekla jsem si, že když už v tom klubu tancuju a nestydím se, tak proč neukázat víc. Nikdo z mých známých tam stejně nechodil. Doufám (smích).
Pak za mnou přišla jedna holka, která tam tancovala také. Říkala, že občas vyjede do zahraničí, kde se rovněž tancuje. S nadšením jsem souhlasila, protože to bylo před létem a já měla brigádu na prázdniny. Letěly jsme na Mallorcu. V klubu, kde jsme byly, jsem mohla dělat tanečnici nebo společnici, která hosty láká na drinky a má z toho provize. Dělala jsem obojí. Když jsem netancovala, tak jsem si povídala s hosty, ale nic víc mezi námi nebylo, dokonce to je zakázané. Jednou jsem tam potkala holku, která dělala v tom pražském klubu, kde jsem tancovala. Vyprávěla mi, kolik vydělává a jaké to je a mě najednou napadlo, proč bych do toho nešla. Najednou mi to přišlo normální, což ještě před třičtvrtě rokem by bylo tabu. Dneska pracuji v tom klubu už na pokoji. Nemůžu říct, že bych si to extra užívala, ale není mi to ani odporné. Chodí k nám upravení a většinou slušní muži, kteří se jen potřebují uvolnit. Nejsou to hulváti, a proto, i když to nejsou mé typy, tak mi jsou i svým způsobem sympatičtí. Pak nemám problém s nimi něco mít.“

Zajímalo nás, proč ale Markéta tu práci dělá. Potřebuje nutně peníze? „Chci být nezávislá. Ano, i s klasickou brigádou bych vyšla. Ale měla bych méně peněz. Teď už mám něco ušetřeno do budoucna, netřesu se strachy před každou výplatou jako mí spolužáci, kteří se bojí, že nebudou mít na nájem nebo splátku školného. Vypadá to jako jednoduchá cesta, proto o nás lidé pejorativně tvrdí, že jsme kur... Ale na druhou stranu, přinášíme nějakou oběť. Není jednoduché dělat tu práci. Nikdo se vás neptá, jestli ještě můžete zvládnout další chlapy, jestli vám je nebo není dobře. Na střední jsem chodila s klukama, kteří vykrádali trafiky a říkám si, že já si ty peníze přece vydělám nějakou prací, tak proč bych měla být špatná. Poskytuji mužům uvolnění. Je to jen o nastavení společnosti. Protože ostatní k tomu nemají vztah, tak my holky jsme špatné. A navíc je tu závist. Bereme za to tolik peněz, přece...“

Na závěr ještě jedna všetečná otázka. Ví okolí Markéty, co dělá? „No tak rodiče a rodina vůbec ne,“ říká Markéta se smíchem. „Hlavně ze strany matky je rodina bigotní, takže jestli se to někdy dozví, tak je mám na svědomí... Spolužáci to také neví. Věděli, že jsem tancovala v klubech a už tehdy jsem pro ně byla tak trochu lehčí holka, protože jsem se pohybovala v tom temném prostředí. Vědí to jen holky, se kterými pracuji. Máme pro sebe vzájemné pochopení. Nechceme to dělat pořád. Asi to bereme tak, že teď jsme mladé a máme možnost výdělku, zabezpečení do budoucna. Já bych chtěla rozjet vlastní kariéru, mám kapitál pro založení vlastní firmy. Pak budu mít „normální“ práci. I když nad touto neohrnuji nos. Dává mi pocit svobody a já osobně nedělám nic nezákonného. Víte, jaký je rozdíl mezi tím, když si holka najde postaršího bohatého muže a on ji všechno platí, zahrnuje luxusem. Nebo holky, které střídají kluky. Na ně se okolí sice dívá jako na zlatokopky i jako na děvky, ale póvl pro ně nejsou,“ završuje naše povídání Markéta. Mimochodem, velmi inteligentní dívka, která si nezadá s někým, kdo má PhDr., PhD., Doc. apod.

Dobře placený „vztah“

Ne vždy se ale musí jednat o dívky z klubů. Studentky nepotřebují závratné sumy, stačí jim přivýdělek, který se rovná běžné lepší brigádě. Stane se, že velmi dobře vypadající slečna potká muže (nejčastěji postaršího a dobře situovaného) a dělá mu společnici. Chodí spolu do restaurací, jezdí na dovolené a užívají si intimních chvil. Nejde o vztah. Muž není vázán a získá rozptýlení, díky kterému zapomene na pracovní stres. Dívka si zase povyrazí za jeho peníze a navíc získá ještě příplatek.

Sex s učitelem

Klíčem k dobrému prospěchu může ale být i poměr s učitelem. I když někdy se jedná o vzájemné sympatie a nikoli vypočítavost, přeci jen vyučující sem tam svému objektu zájmu něco odpustí a přimhouří oko. Není tomu tak vždy a může se stát, že dívky (nebo i kluci) pak svému mentorovi vyhrožují, že jestli je nepustí o ročník dál, tak budou mít problém. Zde je tedy potřeba důkladně se zamyslet, jestli to za to stojí a jestli je dotyčný objekt zájmu věrohodný.

Článek není návodem na senzační brigádu. Je jen na každém z nás, jakou formu výdělku si vybereme. Odsuzovat některé holky za to, co dělají? Je to jejich věc. I tak to mohou být kvalitní lidé. A kdybychom citovali Milana Knížáka, který, když se ho zeptali, co říká na výtvarnou tvorbu Karla Gotta, pronesl: „Pořád lepší než přepadat důchodce v parku.“

10.12.2010
Autor: Anet
Hodnocení: 385 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 204
Zobrazeno: 53579x

Co si o tom myslíte?

# Lukáš: (11.12.2010 14:04:10) Reagovat

Měl bych pár otázek:

Tyto holky, které provozují sex za peníze, mají nějakého partnera?
Pokud ano, ví o její práci?
Vadí mu partnerčina práce?
Případně jak to řeší?

# Anet: (12.12.2010 02:01:22) Reagovat

Lukáš - je to případ od případu. Jsou holky, které, když mají přítele a řeknou mu, co dělají, tak vztah na tom často ztroskotá.
Pak jsou ale páry, kde to klukovi nevadí a to bývá často z důvodu, že holka nosí domů značnou částku peněz. Berou to tak, že ta holka k zákazníkovi nic necítí, tak ho nikdo neohrožuje. Záleží na povaze člověka, každý (asi lze napsat většina) to samozřejmě nerozdýchá.
No a pak jsou slečny, které to raději tají a tvrdí, že dělají třeba barmanku nebo úklid v kanceláři, aby vysvětlily, proč jsou celé noci pryč. Tady zase na to málokdo skočí, pokud holce nedává kluk dostatečnou volnost, tak to většinou praskne a je po vztahu.
Suma sumárum - většině partnerů to vadí a holky se to snaží spíše tajit jako i před ostatními z okolí.

# Lukáš: (12.12.2010 20:58:55) Reagovat

Děkuji za příspěvek anet, ale raději bych slyšel odpovědi od nějakých žen, které provozují sex za peníze. Pokud se tu nějaké najdou, prosím at nám sem přispějí nějakým příspěvkem.

# Anet: (12.12.2010 22:16:49) Reagovat

Já jen přispěla tím, co jsem ještě slyšela od pár holek, které to dělají a není to v článku.

# Verča: (14.12.2010 13:05:59) Reagovat

To je sice hezký, že si ty vysokoškolačky vydělají hodně peněz, ale touhletou rádoby brigádou mají hodně pokaženou reputaci. Přála bych si vidět reakce jejich rodičů, přátel, spolužáků a učitelů, kdyby se všichni věděli o té jejich brigádě. Teď mě napadlo jedno známý přísloví, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne.

# taky potrebuju na vysku: (23.04.2011 14:55:45) Reagovat

asi taky zacnu sexem:(

# Jitka: (24.02.2012 10:10:26) Reagovat

Nechci vam kazit radost, ale takovych holek moc neni :) A navic, kouknete se na stranky ceskych gigolu, do jednoho to jsou mladi kluci - studenti VS, co si privydelavaji sexem. Zvlastni, ze se tu o nich nepise :D

# Václav: (23.08.2013 04:50:58) Reagovat

Jsem muž,pokud bych byl ženou táké bych si přivydělával sexem,Možná v příštítím životě/KDYŽ BUDU MÍT ŠTĚSTÍ myslím na pohlavý.

# Paulie: (25.07.2014 11:39:10) Reagovat

Jste normální? Asi to tu hodně lidem nedochází, ale ženy co to dělají za peníze a mají v tom zalíbení mají svůj název. Jsou to KURVY Ano KURVY Tak si to prosím uvědomte a nepište, že je tohle normální. Akorát tady nabádáte mladé holky k vlastní degradaci do konce života Pfuj ...

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.