• facebook
  • twitter
  • rss

Jak dosáhnout orgasmu

Jak dosáhnout orgasmu

To je zase nějaký "zaručený návod", si možná říkáte. Univerzální manuál opravdu nelze poskytnout, ale proč nepředat dále tipy, které mnohým pomohly. Dnes o ženském orgasmu. Spousta dam si stěžuje, že milostný akt, byť je pro ně příjemný, je nepřivede až na samotný vrchol. Není nutné ale rezignovat, stačí více poznat své tělo a pochopit, co vám dělá dobře.

Předně podotýkám, že spousta žen třeba nikdy v životě nedosáhne orgasmu. To ale neznamená, že sex je pro ně tím pádem neplnohodnotný. Pokud ale existuje nějaká šance, proč ji nevyužít. Stačí vědět, jak na to.

Uvolněte se

Prvním krokem k orgastickému vrcholu je uvolnění. Spousta žen se snaží vyhovět především partnerovi. To pak může vést i k pocitu, že sex je nutnost a nechutenství k milostnému aktu orgasmus nepodpoří. Proto se nesoustřeďte na hlasité projevy nebo svírající objetí jenom kvůli tomu, že předstíráte vášeň. Pokud ji necítíte, dejte to najevo a váš partner se vám spíše přizpůsobí.

Poznejte své tělo

Asi nejjednodušší metoda. Zkuste si se sebou pohrát. Při masturbaci, kdy máte klid a věnujete se jen svému tělu, poznejte vyvrcholení nejen drážděním klitorisu, ale pořiďte si i vibrátor. Sledujte reakce své vagíny a poznejte pohyby, které vám dělají dobře. Ty poté aplikujte na svého partnera.

Divočejší sex

Líbí se vám drsnější sex. Tak muže například při misionářské poloze silněji uchopte v oblasti nad zadečkem, přitlačte, ať ví, že má více přirážet. Neležte volně, pořádně roztáhněte nohy, ať vidí, že jste mu zcela otevřená a že chcete, aby vás přivedl k orgasmu právě on. Spousta mužů reaguje i na verbální podněty, takže se mu nebojte říci i drsněji, ať vás udělá. Zkuste také vyměnit polohy. Například při pozici, kdy žena je nahoře, intenzivněji cítí penis a může regulovat pohyby. Další polohou je i pozice zezadu, kdy se penis dostane do vagíny z jiného úhlu a dráždí i jiné body.

Nebojte se mluvit s partnerem. I sami muži tvrdí, že uvítají, když jim žena řekne, co má ráda, protože oni sami nemohou všechno vyzkoumat.

(Ne)existující G-bod

Po celá léta se o něm mluvilo, ale protože trendem poslední době je popírat i svoji matku, tak G-bod najednou prý neexistuje. Pravda je taková, že snad každá žena má bod, který reaguje senzitivněji než ostatní části vagíny, takže by se na něj měla zaměřit.

I něha je příjemná

Některé ženy navnadí už jenom to, jak se s nimi partner miluje. Tím, jak se jí dotýká, jak se na ni dívá, ji může rovněž přinést slast, která podpoří vyvrcholení. Zkuste proto být v pevnějším objetí a spíše než experimenty se milujte něžně a pomalu. Možná jen potřebujete více času. Když ucítíte, že už to přichází, můžete zrychlit a konečně poznat slast orgasmu.

"Natrénovat" orgasmus při sexu můžete i jiným způsobem. Pokud vás orální sex více dráždí, řekněte partnerovi, ať vás nejprve takto navnadí a těsně před vrcholem to dodělejte klasickým koitálním stykem. Pokud prožíváte klitorální orgasmus, drážděte si při sexu (nebo nechte pracovat partnerovy šikovné ruce) své zevní části.

Konečné resumé? Hlavně se uvolnit a dát najevo, co se vám líbí. Nemyslet na to, že se ženete za nějakým cílem. Poznejte, co vám dělá dobře. Pokud se vám nějaká poloha líbí více, setrvejte v ní déle. Slast pro muže je totiž i fakt, že dokáže svoji partnerku uspokojit. A dejte průchod svým emocím. Chcete-li ukázat, že se vám něco líbí, neostýchejte se. Jedním z klíčů dosažení orgasmu, je užívání si sexu.

18.9.2010
Autor: Anet
Foto: Gabriela
Hodnocení: 278 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 171
Zobrazeno: 45411x

Vhodné zboží pro tento článek

Gelový vibrátor Toy4Fun 8
Gelový vibrátor Toy4Fun 8

645Kč
Vibrátor Lelo Liv - červená
Vibrátor Lelo Liv - červená

1990Kč
Přísavka na bradavky
Přísavka na bradavky

434Kč

Co si o tom myslíte?

# Ilona: (21.03.2011 14:31:10) Reagovat

Když nemohu dosahnout orgasmu tak si při šukání pomuhu ja svými prsty a je to žůžo.

# petr: (03.01.2013 22:14:22) Reagovat

A když se manželka štítí sve vlastni pipky??

# Iveta: (29.03.2011 16:24:35) Reagovat

Při šukání používejte svoje hbité prsty k rychlému orgasmu.

# Rybička: (14.07.2011 22:03:07) Reagovat

s prstami je to naj aj ked som sama doma, tak jedine prsty je to tak supeeer

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.