• facebook
  • twitter
  • rss

Dámy, místo zad mu namasírujte penis

Dámy, místo zad mu namasírujte penis

Tak, jako orální sex nemusí být jen záležitost rytmických pohybů nahoru a dolů, i penis můžete uchopit jinak, než jen, abyste ho přivedla přímo a rychle k orgasmu. Příjemné pohyby totiž ejakulaci dokáží zintenzivnit.

První kontakt nechte na bříšku. Nejprve se lehce položte na partnera ve stejné úrovni očí a pak sjíždějte pomalu dolů, přičemž bříško a následně hrudník budou klouzat po penisu. Pak už nechte pracovat ruce.

Zpočátku se s oblastí třísel pomazlete. Jemně přejíždějte rukou po penisu, zajeďte i na šourek, varlata a nechte prsty zabloudit i do oblasti mezi varlaty a zadečkem, kde jemně zatlačte. Zde je citlivá oblast prostaty, která je takovým "mužským G - bodem". Poté se vracejte zpět a věnujte se penisu.

Uzdička je nejcitlivější

To je základní pravidlo. Když stáhnete předkožku, tak oblast žaludu je nejvíce citlivá. Jemně drážděte otvor močové trubice, dělejte jedním prstem krouživé pohyby a spirálovitě pokračujte k uzdičce. Ta spojuje žalud se zbytkem těla penisu. Jemně dále kružte, šimrejte i přidejte na tlaku. Vezměte tuto oblast mezi palec a prostředníček a dělejte krouživé pohyby sem a tam (jako když např. otevíráte láhev a točíte víčkem sem a tam, jen ne tak silně).

Spirálovitě postupujte i ke kořenu penisu. Uchopte jej do celé ruky a pokračujete v pohybech sem a tam. Poté změňte směr. Vezměte penis tak, že vaše dlaň směřuje jakoby k partnerovým nohám. Palec máte proti ostatním prstům. Upevněte stisk a spirálovitě kružte jedním směrem co nejvíce to jde. Poté se vraťte do výchozí pozice a znovu a znovu takto masírujte. Při tom pohybujte rukou od kořene k žaludu.

Nejen ruce jsou šikovné

Muže vzrušuje i vidina jejich penisu mezi partnerčinými ňadry. Uchopte svá prsa a stisknete jimi pyj. Střídavě pohupujete prsy a pak jezděte po těle penisu jedním směrem.

Sledujte reakce partnera

Jakmile zpozorujete, že vašemu protějšku začíná být už hodně slastně, přidejte na rychlosti. Řiďte se reakcemi muže. Když ho chcete dovést k vrcholu, můžete použít i klasické pohyby nahoru a dolů. Samozřejmě se nekladou meze ani orálnímu dokonání.

Základem masáže jsou nejen určité pohyby, ale myslete i na střídání tlaku a stisku, rychlosti a obměny směrů dráždění. Nebojte se experimentovat. Muž vám dá najevo, co se mu líbí a co ne, mnozí si i řeknou o to, co se jim líbilo nejvíce.

30.9.2010
Autor: Anet
Hodnocení: 282 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 135
Zobrazeno: 62865x

Vhodné zboží pro tento článek

Clitorix Active 40ml
Clitorix Active 40ml

490Kč
Bodyglide Silk - 100ml
Bodyglide Silk - 100ml

231Kč
Silikonový gel - Splash Glide 100ml
Silikonový gel - Splash Glide 100ml

249Kč

Co si o tom myslíte?

# Jana: (29.03.2011 15:54:02) Reagovat

On by ho chtěl prohánět 3x denně

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.