• facebook
 • twitter
 • rss

Anální sex pro začátečníky

Anální sex pro začátečníky

Často se na nás dívky obracejí s žádostí o radu, že by moc chtěli dopřát partnerovi anální sex, ale že je to při pokusech o to bolí, pálí a nebo se toho jen bojí.

My tvrdíme, že k bolesti, pálení, nebo nepříjemným pocitům není vůbec žádný důvod, naopak tvrdíme, že nemůže být žena, které by se to nelíbilo.

Všechny muže láká představa análního sexu. Je to pro ně něco, co není každý den, pokud to vůbec někdy je, je to pro většinu z nich něco neprobádaného a možná i zakázaného. To je velmi vzrušuje a láká, a proto to všichni chtějí zkoušet. Naopak ženy žijí v milné představě, že je to bude bolet a tak, i když by sami možná chtěli, jim to potěšení raději odpírají.

Podívejme se na nejčastější důvody obav z análního sexu.

Budete to bolet

Kamarádky to vyzkoušeli a říkali, že to bylo strašné, že je to bolelo, vůbec si to neužili a ještě druhý den měli pocit, že neudrží stolici. Tak dámy toto je naprostý nesmysl, od kamarádek, které vám toto tvrdí si nechte vyprávět, jak to dělali a stejných chyb se vyvarujte sami, ale rozhodně nevěřte těmto mýtům. Správně prováděný anální sex není bolestivý, naopak pro mnoho žen je prožitek silnější než z vaginálního sexu.

Uvolní se mi svěrač a neudržím stolici

Častou obavou je mýtus o tom, že při análním sexu si příliš vytaháte svěrač a potom nebudete schopna udržet stolici. Je to naprostý nesmysl, svěrač je sval, takže jej je možné natáhnout a zase smrštit. A pokud si tam nebudete cpát meloun, rozhodně nemůže k ničemu podobnému dojít. Po análním sexu sice můžete mít chvíli pocit uvolnění svalů a pocit otevřeného svěrače, ale je to pouze pocit. Pokud nám nevěříte, vyzkoušejte si do zadečku v okamžiku kdy máte pocit, že neudržíte stolici si zastrčit prst a uvidíte, že je vše v pořádku a prst bude pevně svěračem obepnut. Jedná se pouze o dočasný pocit. Stejně tak jako po vaginálním sexu má většina žen ještě chvíli pocit, jako by byl partner stále uvnitř.

Nebyla jsem na velké

Velmi častou obavou je, že bude žena při análním sexu špinit, případně, že se při sexu příliš uvolní a mohlo by samovolně dojít k vypadnutí kusu stolice. Samovolné vypadnutí stolice je nesmysl. Samozřejmě pokud neděláte anální sex v okamžiku, kdy opravdu hodně potřebujete na velkou, nebo když máte střevní potíže a průjem. V takový okamžik samozřejmě není vhodné anální sex dělat. Ale za normální situace k samovolnému uvolnění nemůže dojít.

Jinak je to ovšem se špiněním. K tomu samozřejmě může dojít a pokud děláte anální sex, musíte s tím počítat. Pokud tomu chcete předejít, doporučuji vám udělat si klystýr, který ovšem také nemusí být stoprocentní (pokud není udělaný správně).

Další možností je použití kondomu, který vám ostatně při análním sexu doporučuji používat z hygienických důvodů.

Už jsem to zkoušela a bolelo to

Také už jste toto slyšeli? Ano, možná to byla skutečná bolest, ale možná to byl jen jeden z nepovedených pokusů. Když jste se učili jezdit na kole, tak jste také mnohokrát spadli a rozbili si koleno, než jste se to naučili, ale byl to důvod k tomu přestat jezdit na kole nebo lyžích? Už jsem totiž slyšel "Ono to bolí" i od ženy, která již několikrát při análním sexu zažila orgasmus a přesto bude trvat na tom, že anální sex bolí. Buď má masochistické sklony a nebo si vsugerovává nějaký předsudek. Za začátku můžete mít trochu divný pocit, ale ne bolest.

Výjimky

V některých případech může být anální sex skutečně bolestivý. Například pokud má žena hemeroidy, nebo jiné postižení análního otvoru, anální sex může být opravdu bolestivý, ale to je celkem očekávaný stav, ostatně pokud budete mít vaginální zánět, bude bolestivý i vaginální sex a také nikomu nebudete paušálně vyprávět, že vaginální sex bolí. Těchto případů je ale opravdu málo a zpravidla jsou doprovázeny i podstatně závažnějšími problémy než pouze při análním sexu. V ostatních případech kdy anální sex bolí se jedná o nesprávně prováděný anální sex. Například přílišný spěch, obavy a nedostatečné uvolnění partnerky, nedostatečné vzrušení, nedostatek lubrikantu a podobně.

Jak předejít bolesti a naopak užít si rozkoše

Naše rada je jednoduchá, vyzkoušejte si to sama! Tak jako se vším, pokud máte jakoukoliv obavu z čehokoliv, zalezte si někam sama do koutku, pěkně o samotě, v pohodě, beze spěchu a vyzkoušejte si to sama.

Zkoumejte své pocity, zkoušejte různé úhly a polohy a vyzkoušejte si určité postupy, které vám budou vyhovovat. Jen tak dokážete přijít na chuť této a dalším pokročilým technikám. Poté už vám nic nebrání v tom, dopřát to partnerovi a udělat z něj jednoho z těch šťastných mužů, kteří mají holku, která dělá anál a ještě se jí to líbí.

Postup

 1. K análnímu sexu potřebujete hodně lubrikantu, něco co si budete zasouvat do zadečku, ideálně nějaký kolík a dále vibrátor, nebo dildo. Pokud nemáte, tak třeba banán, okurku, nebo něco jiného. Každopádně by to mělo být co nejpodobnější velikosti partnerova penisu (do šířky). Doporučuji si připravit i kondom z hygienických důvodů.
 2. Důležitým okamžikem análního sexu je vzrušení. Před tím, než začnete zkoušet anální sex, dostatečně se vzrušte. Doporučuji vám si pustit nějaké porno, ideálně takové kde provádějí i anální sex a nechte se navnadit. To vám velmi pomůže a usnadní práci.
 3. Pokud jste dostatečně vzrušená, dejte si trochu gelu na prsty jedné ruky a gel si rozmažte po análním otvoru a blízkém okolí, tak aby celé okolí pěkně klouzalo. Poté si znova dejte na prst trochu gelu a začněte si hrát s análním otvorem tak, že jej budete stimulovat krouživými pohyby, tlačit na něj, přejíždět po něm a lehce naznačovat jako když chcete prstem vniknout dovnitř. Druhou rukou si stále stimulujte klitoris kuli udržení vzrušení.
 4. Pokud máte pocit, že jste si dostatečně vyhrála (mělo by to trvat alespoň 5 minut) a že jste zcela uvolněná (to je podmínkou), dejte si na prst znova trochu gelu a zastrčte si jej do zadečku. Zastrčte si tam pomalu pouze jeden článek prstu (tedy celý nehet a kousek prstu až po kloub) a lubrikant, který máte na prstu, si tam rozetřete tak aby i svěrač byl promazaný. Pomalými krouživými pohyby si s takto zasunutým prstem chvíli hrajte (zhruba 3min). Pamatujte na to, že musíte být plně uvolněna, jakmile se stáhnete, prst vyndejte, povolte a zase si prst zastrčte dovnitř. Je dobré v této fázi si i vyzkoušet svěrač zatnout a zase uvolnit.
 5. V dalším kroku si dejte na prst opět trochu lubrikantu a rozetřete si jej po celé délce prstu. Prst si postupně krouživými pohyby zasuňte celý do zadečku a chvíli jej tam nechte. Pak jej celý vyndejte a znova zasuňte. Tento okamžik může být trochu divný. Rozhodně nebude bolestivý, ale budete cítit nezvyklý tlak a hlavně nezvyklý pocit. Pokračujte tedy ve vyndávání a zasouvání prstu zhruba po dobu 3 min, tak aby si svěrač zvyknul na tento pohyb a vy na tento pocit. Stále mějte na paměti uvolnění. Pokud budete sevřená, vyndejte prst na 10s, uvolněte se a zase jej zasuňte.
 6. V dalším kroku nechte zasunutý prst uvnitř, ale tímto prstem tlačte do stran a roztahujte si tak svěrač, aby si zvyknul na větší velikost.
 7. V tomto okamžiku byste měla být připravena si do zadečku zasunout postupně 2 prsty, opět si chvíli hrát, vysouvat je a zasouvat dovnitř a následně prsty 3. Rozhodně nekončete u dvou prstů, protože rozdíl mezi velikostí dvou prstů a penisu je většinou stále moc velký a mohlo by to při zasouvání penisu (nebo něčeho jiného) bolet.
 8. Pokud jste roztažená na 3 prsty a necítíte bolest (možná trochu neznámý pocit, ale rozhodně ne nepříjemný), vyndejte je, vezněte si připravené dildo, nebo cokoliv jiného co máte připravené, potřete lubrikantem, znova si vyzkoušejte 3 prsty a pak již rovnou a pomalu zasouvejte do zadečku připravené dildo.
 9. Pokud jste dostatečně roztažená, nemělo by to vůbec bolet, pokud ne, je potřeba ješte cvičit se třema prstíkama. Zasouvejte jen tak rychle dokud to nebude bolet, dobré je dildo zasouvat krouživými pohyby a případně s nim i šroubovat. To usnadní jeho proniknutí do zadečku.
 10. Pohyby záleží na vás. Ze začátku vám asi nebudou příjemné dlouhé pohyby tam a zpět, ale spíše hluboké zasunutí a pak jen krátké pohyby sem tam, případně krouživé pohyby.

Pro kroky 3-7 je možné používat anální kolík. Vibrační pro vás bude příjemnější, ale není podmínkou. Kolíky mají výhodu, že se postupně rozšiřují, takže nemáte skokové nárůsty velikosti zasouvaných předmětů. Kolíky se rozšiřují postupně a většinou plynule, tedy zvykání si na danou velikost je příjemnější.

U kolíku postupujte metodou, že si jej postupně zasouváte tak daleko (bude se rozšiřovat a vás tím tak více a více roztahovat), dokud vám to nezačne být nepříjemné, pak jej vyndejte a znova zasouvejte. Tímto postupným zasouvání si svěrač bude zvykat postupně na větší a větší velikost, až si kolík zasunete do zadečku celý, ani nebudete vědět jak. Může to ale trvat klidně i 5 min.

Celé toto cvičení by pro vás mělo být příjemné! Možná trochu nezvyklé, ze začátku budete cítit i lehký tlak, rozhodně by to nemělo být bolestivé, nebo nepříjemné. Pokud tomu tak bude, nejste dostatečně uvolněná, nebo příliš spěcháte.

Když to bolí, nebo pálí

K bolesti může být jen jedna příčina. Málo uvolnění, málo vzrušení a moc spěchu. Je potřeba se sama připravit a roztáhnout (viz postup, body2,3).

Pokud to pálí, jedná se o nedostatečné roztažení. Jak již bylo napsáno, řitní svěrač je sval a ten je potřeba trénovat a roztahovat. Pokud si tedy do zadečku strčíte jeden prst a nevadí vám to a následně si tam strčíte rovnou celý penis, rozdíl bude tak velký, že vás to může pálit. Je to tím, jak jste rychle natáhla onen sval. Je to stejné jako strečink před sportovním výkonem. Penis tedy vyndejte a postupně se například prsty roztáhněte a zkuste to znovu.

Anál s partnerem

Pokud jste si vyzkoušela anál sama a nebolelo vás to, je to známka toho, že to nemusí bolet ani s partnerem. Než přistoupíte k sexu s partnerem, doporučuji si to vyzkoušet alespoň 3x sama. Jen tak poznáte a zapamatujete si dané pocity a dokážete je s partnerem rozeznat od bolesti. Dále se naučíte své postupy, které vám pomůžou se uvolnit a to aby to nebolelo.

Až to budete zkoušet s partnerem, sama se pomocí prstů roztáhněte a teprve až poté do sebe pusťte partnera a to tak, že si penis do zadečku zasunete sama. Partner ať pouze drží! Zvolte si své tempo a postupy, které znáte. Asi nejvhodnější poloha k análnímu sexu pro začátečníky jsou polohy vedle sebe, konkrétně poloha Prvního pohledu, při které má žena vše pod kontrolou.

Po zasunutí penisu můžete mít pocit plnosti, možná i trochu tlaku, přeci jen tam je něco co tam normálně nemáte, takže doporučuji penis zasunout co nejhlouběji a chvíli tak vydržet. Poté se začít pomalu pohybovat a až si na ten pocit zvyknete, tak teprve zrychlovat.

Jedna drobná poznámka, pokud svému partnerovi dovolíte anál a sama se o celou věc takto postaráte, váš partner z toho bude tak vzrušený a napnutý, že se pravděpodobně udělá dříve, než se stihnete rozkoukat, ale tím už jste mu splnila jeho velký sen!!! Až to budete dělat příště, určitě to již zvládne lépe ;)

Tipy triky

K celkovému uvolnění vám pomůže panák alkoholu. Dejte si panáka, ne kuli tomu, abyste byla opilá, ale k snazšímu uvolnění.

Existují znecitlivující anální gely. Tento gel si namažete na anální svěrač zhruba 5 minut před análním sexem a on zajistí částečné znecitlivění. Bohužel tak přijdete i o kousek prožitku, ale pro začátek, než se to naučíte, je to dobrá pomůcka.

Anální sex dělejte častěji než jen jednou za měsíc (alespoň jednou týdně). Bude to potom mnohem snadnější. Řitní svěrač je sval, který má "paměť" a dokáže se přizpůsobit při dostatečné frekvenci, ale pokud to budete dělat jednou za měsíc, budete začínat pokaždé od začátku!

Nikdy nezasouvejte penis z análu rovnou do vagíny, kuli možným infekcím. V obou otvorech jsou totiž rozdílná prostředí, která se vzájemně příliš nemilují a mohou způsobit různé druhy zánětů.

Potřebné a doporučené zboží

Lubrikant

Ten je nejdůležitější, bez ohledu na to jaký druh to je, ale doporučuji použít nějaký kvalitní silikonový lubrikant. Dobře klouže a nezasychá.

Anální kolík

Anální kolík vám pomůže v tréninku a usnadní vám "rozcvičení". Pokud bude vibrační, bude to o dost jednodušší a příjemnější. Kolík ale není podmínkou, lze jej nahradit zvyšujícím se počtem prstů.

Vibrátor, dildo

K simulaci penisu uvnitř, potřebujete něco tvaru penisu. Ideální je nějaká skutečná erotická pomůcka, ale pokud žádnou nemáte a nechce se vám ji kupovat, vystačíte si i například s banánem.

Přeji vám mnoho prožitých orgasmů při análním sexu a spokojených, uspokojených partnerů.

22.6.2010
Autor: Longest
Foto: Gabriela
Hodnocení: 225 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 142
Zobrazeno: 385927x

Vhodné zboží pro tento článek

Silikonový gel - Splash Glide 100ml
Silikonový gel - Splash Glide 100ml

249Kč
Bodyglide Silk - 100ml
Bodyglide Silk - 100ml

231Kč
Shiny Shank Opal
Shiny Shank Opal

445Kč

Co si o tom myslíte?

# goro123: (20.10.2010 23:05:51) Reagovat

Prosím o radu, jaká poloha je pro ženu nejvhodnější. pokoušeli jsme se z boku, ale k úplnému zsunutí penisu nedošlo, údajně to nejde. Díky

# Marta: (27.10.2010 20:54:41) Reagovat

No nám se docela osvědčila poloha na pejska...

# jirka: (23.06.2012 02:02:08) Reagovat

ahoj, doporučuji nejdříve z boku, právě pro to, že nedojde k úplnému zasunutí, po chvílí této polohy mě třeba vyhovuje zezadu, ale partnerku to právě bolí je lepší jít na to postupně :) a pak je vše OK :))

# M,: (02.10.2012 19:14:56) Reagovat

nejdřív pěkně ze strany a pak v kleče za sebou, to je teprv paráda.

# Tygřík: (09.01.2013 16:21:41) Reagovat

Ahoj, asi nejméně násilná varianta je když si slečna lehne na břicho a pánev podloží polštářem (možná spíš menším polštářkem) tak, aby měla mírně vystrčený zadeček. Pak ale velmi záleží na partnerovi, aby nebyl na partnerku příliš rychlý a hlavně - KOMUNIKACE I velmi zkušení kluci vám můžou dělat něco co se vám nelíbí, protože každá holka je jiná a když si samy neřeknete je to často velmi těžké poznat.

# Ani: (24.04.2013 23:47:36) Reagovat

Souhlas :) Je to dobré z několika důvodů, žena se může uvolnit na dostatečnou míru, navíc se dovnitř nedostávají vzduchové bublinky (k tomu dochází i při klasickém styku, zejména v polohách, kdy má žena roztažené nohy a v pase je ohnutá ve větším než pravém úhlu). dobré je proplést si prsty ruky, což jde docela jednoduše, pokud souložíte na měkkém povrchu. No a potom misionář, ale žena se musí dostatečně ohnout, k tomu je třeba nějaké napětí, takže to je spíš na další pokus, tohle je lepší z důvodu většího kontaktu partnerů, takže patrně větší psychická podpora (ta je u análu asi nejdůležitější). Taky je důležité, aby muž partnerku poslouchal, ona sama může dávat signály k pronikání, protože ona sama ví, kdy je uvolněná (svěrač se automaticky svírá při kontaktu a zvlášť v takovéhle situaci ho nechcete moc špulit ze strachu logicky..) Takže je důležité, aby žena muže navigovala a on jí poslouchal, důvěra prostě.. No a zapomínat se rozhodně nesmí na postupné roztahování, občas je dobré začít normální souloží, kdy partner vloží jeden prst do análu, pak třeba dva... Občas i dva stačí, záleží na partnerově obvodu (zde na velikosti záleží). Z vlastní zkušenosti je nejhorší prvotní strach z bolesti, potom ze špinavého incidentu, zvlášť když je konečník naplněný jako když se vám zrovna chce... Ale časem si zvyknete a budete jistější a i když třeba nevyvrcholíte, tak je to dobré zpestření a upevnění vztahu :))

# Patricie: (25.09.2014 19:36:50) Reagovat

My to zkoušeli poprvé a vyhovuje nám poloha na pejska, ale s vystrčeným zadečkem :-) Hodně voňavého lubrikantu není nikdy dost -) A pak si užíváte zábavu :-)

# Agi: (23.05.2011 11:31:15) Reagovat

Dobrý deň, prosím o radu ako zvládnuť anál s hemeroidmi? Tie sa mi vytvorili po pôrode a hoc je to už 9rokov, problémy pretrvávajú. Chcela by som to dopriať partnerovi presne ako je to napísané v článku a aj sama som na to zvedavá. Skúšali sme to, ale na tej strane kde mám hemeroidy to dosť štípe a aj keď sa snažím vydržať, nakoniec aj tak musíme prestať. Tak ako to zvládnuť? Ďakujem.

# Longest: (24.05.2011 08:58:40) Reagovat

Tento problém se občas u žen po porodu vyskytuje a nejlepším řešením je přeléčení. Jiným z řešení může být například znecitlivující gel. Ale v tomto případě je to nejlepší probrat s vaším lékařem. Nemusíte se bát, určitě se vám smát nebude.

# Blanka: (23.04.2012 16:42:38) Reagovat

dobry den chci se zeptat partner po me zada anal ale ja sem ho skusila parkrat s byvalim a vzdy me to bolelo strasne rada chci priteli vyhovet ale mam strach ze to bude stejne jako tenkrat pokazde kdyz zacne ja couvnu a je povsem prosim co mam delat jak mam premoct svuj strach

# Longest: (03.05.2012 14:53:52) Reagovat

Nejčastější chyba, kterou ženy dělají je, že si řeknou že by rády zkusily ten anál a tak poď a šoupni mi ho tam... a běda ti, jak mě to bude bolet... Dámy, jednou pro vždy, před análem MUSÍ být příprava z vaší strany! Partner vám s tím nepomůže, on to necítí jako vy. Jinak přečti si ještě jednou tento článek zejména část POSTUP a odpověď jistě najdeš... Pokud vše udělaš správně a dle tvojich pocitů, nemůže tě to bolet a určitě se ti to bude líbit.

# _2_: (14.08.2012 15:37:03) Reagovat

Není pravda, že partner s tím nemůže pomoct. Já naopak pomáhám mile rád. Začnu líbáním zadku a jemným rimmingem (lízání a zasouvání jazyka do patřičného otvoru), následně se přidá lubrikant a prsty, příp. nějaká pomůcka a nakonec dojde i na penis. Jako poloha vyhovuje ženě klasický misionář s tím, že se napichuje sama jak jí to vyhovuje - rukama se opře o čelo postele, já ji podkleknu a nechám to na ní.

# Ludmila: (22.11.2012 12:21:47) Reagovat

Hezký den Blanko, na Váš příspěvek mohu reagovat pouze a jen vlastní zkušeností. Především je velmi důležitá příprava z Vaší strany, než může vůbec dojít k vlastnímu styku s partnerem.Je to dlouhodobá záležitost, kdy se tzv. uvolníte. Osobně používám anální gel, masíruji si okolí otvoru, ale u jeho vstup. Nezbytný je i vibrátor nebo dildo. Zasunu si jej do sebe a ponechám i několik minut bez pohybu, poté začnu s pohyby i vibracemi. Podmínkou je opravdu nešetřit s gelem a toto provádět pravidelně, třeba i denně při hygieně bez toho, aniž by v daný den byl análnek s partnerem v plánu.Můj manžel byl obdařen vetšími rozměry penisu, ale i to se dá natrénovat a dnes nepociťuji bolest, pouze mírný tlak, který si koriguji sama hloukou zasunutí penisu a kopulačními pohyby.Mohu Vás ujistit, že partner bude na vrcholu blaha a udělá se dříve. Vyčleňte si čas pro sebe, který se Vám zcela určitě vrátí při krásných chvílích s partnerem. Příjemný den Ludmila

# Lena: (21.08.2013 22:50:48) Reagovat

Hezký večer, anální sex jsem kdysi zkoušela se svým již naštěstí bývalým partnerem a to jen proto, že jsem chtěla na sex pohlavní ještě počkat. Nakonec to dopadlo chtěně - nechtěně a svolila jsem. Stačilo mi to dvakrát, hrozně to bolelo - zrátka šel rovnou na věc, hned se udělal a potom už jsme to nezkoušeli, jelikož jsem začala mírně krvácet. Byl to hrozný zážitek. Nyní bych však chtěla tento hrůzný zážitek vytěnit, ale nedávno se mi můj milovaný přítel svěřil s tím, že by to stálo za experiment a vzpomínky se mi oživily. Říkám si, ale, že když mu věřím a dokážeme se sehrát, záleží jen na mně a třeba se mi to bude i líbit. On by to moc rád zkusil o mé zkušenosti nic neví, nevím, jestli se mu s tím mám svěřit nebo uvolnit se a jít do toho:)

# Longest: (28.08.2013 21:29:27) Reagovat

Vyzkoušej si t nejdříve párkrát sama na sobě... prst, okurka banán atd... a pak až s nim.

# MMM: (08.05.2013 11:59:48) Reagovat

Dobrý den, s přítelem jsem provozovali anální sex, ale nestihl útéct a udělal se do análu. chci se zeptat zda můžu mít zácpu? Můžu z toho něco mít? Co mám dělat ? nevím si rady. Prosím pomozte mi. Napište email. Děkuji za odpověď

# Longest: (13.05.2013 18:52:06) Reagovat

Nic ti nehrozí a nic z toho mít nemůžeš. A rozhodně ne zácpu..

# nouuu: (24.08.2013 17:39:53) Reagovat

kdyz sem mela poprvi anal tak nebolelo to ze do me vniknul slo to lehce i bez lubrikantu..ale po akci druhej den me trosku bolel a mela sem prujem :(...

# Alex: (10.11.2014 13:51:10) Reagovat

no... je tato praktika stále spojována s hosexualitou,ale takový je Český národ.Tedy vše co se dá dělat se zadečkem je pravda po přečtení příspěvku.Pouze přidám zkušenost..... moje partnerka byla
poněkud odtažitá po pravděpodobném zážitku se svým předešlým partnerem.... No nakonec to probýhalo tak, že si nejlépe užívala orál pouze v případě že jsem jí stimuloval zároven zadeček prstem pozn. lépe s nasazeným preservativem....No a když jsme se vrátily po večírku napadla nás taková prasárnička se šlehačkou. Tak jsem jí fouknul mezi pulky šlehajdu a jak se patří ochutnal. Reakce byla slyšet okamžitě..... Dobrou chut....

# Kris: (01.11.2015 09:43:09) Reagovat

Anal neni urcen na sex. styk, muze dojit ke krvaceni z mukózy a primemu vstupu infekce, napr. viru HIV (tzv mikrotraumata). T.j. rozkos, ale s rizikem.

# venda: (12.12.2015 13:28:59) Reagovat

jsem kluk a chci mít anální styk, co bych měl používat abych byl připraven? Myslel jsem že bych si pořídil penis je to dibrá volba? a Jaký by měl být materiál?

# Ivan: (21.12.2015 17:30:32) Reagovat

Ja s panerkou jsme ho delali tak ze jsme se vrusovali polohou 69 vzajemne se hladili po zadecku a pak si prstikama zasouvali dovnitr. Pri tom jsem ji do dirky daval gel a jazyckem stale drazdil postevacek. Hodne ji to vrusovalo az se otocila a nechala do sebe ze zadu pronikat a slo to hluboko mam ho 17 cm a vesel se cely. Nebolelo to.

# penelopa: (07.03.2016 16:20:54) Reagovat

Zmiňujete se o klystýru, prosím popište detailněji.
Někde prý proudem vody vystříkávají anál, i když je při tom možné, že voda vyplaví i obsah střeva. Děkuji.

# Andy: (07.06.2016 21:00:14) Reagovat

Když jsem se seznámil se svojí současnou ženou bylo jí 40 a jak přiznala po pěti měsících chození když jsme se poprvé milovali, moji zmínku o sexu do zadečku brala že jsem trochu divnej. Později jsem zpse dozvěděl že tuto formu sexu mezi heterosexuálními dvojicemi vůbec neznala. Nesledovala porno diskusí o sexu moc nevedla a její bývalý o tom nemluvil. No a když poprvé došlo k análnímu sexu byl jsem nesmírně opatrný. Naopak ona se na mne tlačila až jsem měl strach. Ukončil jsem to rychle. Ukázalo se že obava byla mylná. Šokovaná totiž zjistila že cítí něco, co dosud nikdy nepoznala. Postupně se častost análního zvyšovala až jsme se dostali do fáze, kdy tradiční vaginální je spíše výjimečný třeba při líbání které přejde v misionářský. Orgasmy prožívá pouze touto formou nebo při prudkém rychlém pohybu prsty. Nikdy k tomu nečhce žádnou doplňkovou techniku jako hlazení klitorisu. Jen nejprve pomalé pohyby pak si určí zrychleni a nakonec to je jako buchar. A tehdy jak ŕíká o sobě ani neví co je to za dlouhou rozkoš. Mě to dokonale vyhovuje s bývalou ženou a partnerkou před mojí současnou ženou jsme také preferovali anál. Takže cca 16 let je pro mě vaginální sex jen občasnou kratochvílí. Ale je zajímavé že u všech partnerek co jsem s nimi měl anál hrála roli třeba potřeba být ovladána atd jen moje žena si to užívá komplet. Podle všeho jí tato poloha ( pejsek v pokleku na měkké posteli s polštářem ) umožnila najit stimulaci centra rozkoše. Oba jsme spokojení. Neříkal jsem jí o svě preferenci análního sexu nechtěl jsem aby něco dělala pro me. No a až po dvou třech letech jsem přiznal že to pro mě není jako vaginální ale o x set procent nahoře. Tak jsme se zasmáli jak nám to vyšlo. Ale mluvit o tom se stydí s jinými.

# Evelin: (17.04.2020 23:27:54) Reagovat

Ahoj chtěla bych se zeptat jak casto musím trénovat když tetka mám malý vibrator 1.5 rozmer a chtěla bych zkusit 3cm. A když nebudu používat vibrator měsíc. Dokážu si po měsíci sednout v pohodě na 20cm ,3cm dildo? Nebo se anal po měsíci zase vrati do normálu. Jak poznám že manžel si masturbuje anal? On si úplně v pohodě strčí do analu 3 cm dildo. A tvrdí mi ze to nepouziva když je sám. A spolu to děláme jen jednou za měsíc. Asi mi lze že?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.