• facebook
  • twitter
  • rss

Durexiáda - sexy (přede)hra 1

Durexiáda - sexy (přede)hra 1

Durexiáda

Připravili jsme pro vás novou zábavnou hru - Durexiádu.
Durexiáda se skládá z 6 sad sportovních disciplín. Každá sada obsahuje 4 mužské a 4 ženské disciplíny a slavnostní vyvrcholení.

Slavnostní zahájení

Váš byt či pokoj se teď promění na velký atletický stadion. Buďte krásní ve své nahotě, nebo vzrušující v důmyslném poloodkrytí svých intimních partií.
Rozprostřete provoněné plédy a deky, připravte si polštáře, královská disciplína Durexiády začíná.

Maratón - muži

Cílem úspěšného maratónce na durexiádě je dosažení extrémně dlouhého styku s tím, že partnerka musí zažít vrcholné vzrušení z jeho běhu minimálně dvakrát během jednoho maratónu. Partner samozřejmě nesmí používat nepovolené podpůrné prostředky.

Maratón - ženy

Cílem ženského maratónu je dokázat partnerovi to, že čím delší je milostná předehra, tím opojnější je pocit na cílové pásce. Všemi prostředky musí žena s fantazií a rafinovaností jí vlastní udržovat partnerovu pochodeň vztyčenou až do cílové rovinky.

Skok do výšky - muži

Partner skáče do výšky "flopem". Tuto vrcholnou pozici provede na pevné podložce tak, že se o podložku opírá jen chodidly, lopatkami a hlavou. Partnerka pak zlehka obkročmo nasedne na nejvyšší bod jeho těla s společně vstoupí do erotických výšin. Je to náročný, ale vrcholný zážitek.

Skok do výšky - ženy

Dopad při "flopu" je na záda s roztaženýma, do výšky vztyčenýma nohama. Přesně tak si lehne partnerka a nechá partnera, ať ji uchopí za kotníky, usměrní sklon jejich nohou a provede skutečně hloubkovou kontrolu pozice.

Chůze - muži

Závodní chůze je založena na dokonale uvolněném pohybu kyčlí. Partnerka si klekne na všechny čtyři, partner poklekne za ní, a až bude připraven ve startovní čárce, začne pohybovat kyčlemi rytmicky doprava, doleva. Až do cíle však nesmí přejít v běh. Diskvalifikace bez možnosti vyvrcholení je velmi nepříjemná.

Chůze - ženy

Pohyb kyčlí je nejdůležitější prvek ženské chůze. Partnerka se položí na záda na kraj postele a vztyčí nohy. Partner před ní klekne a svoji startovací pistolí odstartuje závod. Partnerka začne pohybovat pánví, jako když při chůzi prostě "kroutí zadkem", a musí tak ve všech směrech uspokojit partnera.

Běh přes překážky - muži

Nahý partner roznoží nad hlavou ležící partnerky, jako když přeskakuje překážku. Jeho úkolem je udělat takový "provaz", že se partnerka, aniž by zvedla hlavu, dotkne jazýčkem jeho pytlíku. V okamžiku, kdy se mu to podaří, odmění ho partnerka důkladným ošetřením jeho atletického náčiní.

Běh přes překážky - ženy

Partnerka udělá nad ležícím partnerem "provaz" a bez pomoci rukou se pokusí nasednout na partnerovu překážku. Pokus může opakovat pouze do té doby, dokud partnerova překážka pevně stojí. Jestliže se jí to podaří, může se poté vítězně proběhnout až do cíle.

18.3.2005
Převzato z: http://www.durex.cz
Foto: Gabriela
Hodnocení: 237 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 108
Zobrazeno: 26605x

Vhodné zboží pro tento článek

Kondom Inspirace Aroma - 3ks
Kondom Inspirace Aroma - 3ks

23Kč
Luxusní kondomy - Vroubkované 3ks
Luxusní kondomy - Vroubkované 3ks

36Kč
Luxusní kondomy - Zesílené a hladké 3ks
Luxusní kondomy - Zesílené a hladké 3ks

36Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.