• facebook
  • twitter
  • rss

Sex s ganikou aneb prostituce v Indii

Indii až do počátku anglické kolonizace můžeme bez nadsázky označit za ráj prostitutek. K mání bylo vše – od nejlevnějších poskytovatelek rozkoše nabízejících se v prachu cest až po luxusní vzdělané kurtizány ne nepodobné japonským gejšám. Za prostitucí se běžně chodilo i do chrámu a to věřte nebo nevěřte úplně oficiálně!

Prostitutky z nižších vrstev

Prostitutky v Indii můžeme rozdělit do čtyř skupin podle místa a způsobu vykonávání jejich řemesla. Doslova za pár rupií byly k dostání ty nejlevnější a nejchudší kněžky lásky zvané kumbas. Trochu čistší a šikovnější byly vecya, ale často byly od sebe tyto dvě skupiny prakticky k nerozeznání. V podstatě šlo o pouliční šlapky, které se svým zákazníkům oddávaly kdekoli a kdykoli to bylo možné za absolutně směšné částky, které si mohl dovolit i prostý venkovan. Trochu lépe zaopatřené vecya někdy měli k dispozici ušmudlaný tmavý pokojík v polorozpadlé chatrči, ve kterém krom slaměné matrace nacházela někdy ještě chabě poblikávající lampička.

Kumbas i vecya byly obvykle neprovdané dcery z nejchudších rodin, nebo vdovy, které po manželově smrti odmítly vstoupit spolu s ním na pohřební hranici.

Elita mezi prostitutkami

Pro majetné požitkáře a vyznavače ušlechtilé zábavy byly určeny ganiky. Ganiky byly vzdělané (málokterá indická žena uměla tehdy číst a psát), vyznaly se v hudbě, tanci i zpěvu a samozřejmě i v sexuálních potěšeních. Ganiky lze bez nadsázky přirovnat k japonským gejšám. Poskytování sexuálních služeb u nich nikdy nebylo na předních místech. Ganiky byly spíš kultivované společnice, které s sebou jejich zákaznici brali i na různé slavnosti a oficiální příležitosti.

Ganiky velmi často sídlily na královských dvorech. Nejvyšší ganika měla dokonce moc řešit spory mezi prostitutkami a jejich zákazníky. Proti jejímu rozhodnutí se nedalo odvolat.

Dokonce i princ Siddhárta Gautama známý později jako Buddha proslul svým vášnivým vztahem s ganikou. Jmenovala se Ambapali a byla prý velmi moudrá a vzdělaná.

Na ulici bylo možno všechny prostitutky rozeznat podle nápadně červených sárí (které je měly ochránit před zlými silami) a ty movitější i podle charakteristických zlatých šperků. Prostituce byla ve staré Indii legální, takže prostitutky musely povinně ze všech svých příjmů platit státu daně.


Zcela stranou od hlavního proudu prostituce stály dévadasí. Dévadasí byly chrámové tanečnice zasvěcené bohu Kršnovi. Některé z nich se pro toto povolání rozhodly svobodně, jiné do chrámu prodaly jejich nemajetné rodiny. Nejdůležitější podmínkou pro přijetí byla neobvyklá fyzická krása. Hlavní náplní jejich života byly smyslné tance s výrazným erotickým podtextem, které se pod vedením zkušených tanečnic učily v ideálním případě už od raného mládí. Už mladé dívky se učily složitá vyzývavá gesta, jejichž význam často pochopily až mnohem později.

Pokud jste se chtěli nechat okouzlit náručí dévadasí, museli jste počkat až na večer. Přes den byly totiž jejich tance určeny výhradně sochám bohů, které při té příležitosti ovívaly vějíři. Večer byly k dispozici všem zbožným poutníkům, kteří toužili uctít boha plodnosti nevázaným sexem. Ovšem opravdu ctností asketové si od chrámových tanečnic nechávali pouze líbat holé nohy – zadarmo, pochopitelně.


Dévadasí nesměly chybět ani na významných oslavách vyšších kruhů. Bylo totiž otázkou prestiže nechat si zatančit od chrámové tanečnice namísto obyčejné prostitutky.

Co byste od prostitutek asi nečekali

Věřte či nevěřte, všechny vzdělané a šikovné prostitutky byly velmi zběhlé v provádění jógy. Díky ní dokonale ovládaly každičký sval svého těla a uměly díky tomu svému milenci poskytnout potěšení v těch nejneuvěřitelnějších polohách. Koneckonců stačí jen letmý pohled do Kámásútry. Některé pozice jsou opravdu jen pro velmi ohebné ženy.

Dokonalé ovládání svalů se samozřejmě nevyhnulo ani svalům vaginálním. Na ty byl dokonce kladen zvláštní důraz. Velmi oblíbené byly tzv. saruatástrí (žena-louskáček), které měly právě tyto svaly vycvičené někdy až extrémně. Pro saruatástrí nebyl problém zadržet uvnitř pochvy milencův penis, nebo ho pomocí přesně promyšlených svalových kontrakcí dovést až k výbušnému orgasmu.

14.3.2011
Autor: Janis
Hodnocení: 249 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 207
Zobrazeno: 39806x

Vhodné zboží pro tento článek

Nafukovací panna - Lacey
Nafukovací panna - Lacey

864Kč
Lolitka
Lolitka

450Kč
Nafukovací panna - Pamela
Nafukovací panna - Pamela

832Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.