• facebook
  • twitter
  • rss

Rozhovor s dámou z privátu - díl 2

Toto je druhý díl rozhovoru s dámou z privátu, tato druhá půlka je hodně zaměřena na její osobní pocity a zkušenosti, takže jiné ženy to mohou cítit jinak. Přečtěte si také První díl rozhovoru.

R: Jak dlouho to chce ještě dělat?

D: Než si najdu přítele, který bude stát za to abych toho nechala.

R: Co když se vám nepodaří ho najít, jak dlouho si myslíte, že se tahle práce dá dělat?

D: Já jsem si myslela, že se to dá dělat do 40ti, ale zjišťuji, že se to dá dělat i dál, takže si každý rok říkáte, že to ještě jde. V podstatě do doby, dokud je poptávka.

R: A co budete dělat, až ta poptávka nebude.

D: Z této otázky máme hrozný strach, každý by chtěl dělat nic a brát za to peníze, ale nejlepší by bylo něco vlastnit, to pronajímat. Člověk ale nemá miliony na to koupit hotel. Dneska už vás prostituce tolik neuživí, obecně dnes už holky neberou tolik kolik si lidi myslí. Znám spoustu holek, které byly krásné, mladé a museli toho nechat, protože se neuživí, stejně tak jako taxikáři už dělají jinou normální práci, tak i holky z branže toho nechávají. Mě už to také samo o sobě neuživí, dělám i jiné věci, jako sex po telefonu a jiné věci.

R: Předpokládám, že tady na privátu asi nebydlíte.

D: Člověk si nemůže brát lidi do svého bytu, kde má své osobní věci, to je sebevražda.

R: Předpokládám, že máte nějakou rodinu.

D: To už mám za sebou, asi bych se cítila divně, kdybych si neprošla tím, co se od ženy očekává.

R: Ví to o vás rodina, co děláte?

D: Bohužel ano

R: A znamenalo to nějaké rodinné problémy, nebo to přijali.

D: Jeden dobrák to na mne bohužel řekl v té době ještě bývalému manželovi... (upraveno redakcí, kuli zachování soukromí) ... skončilo to rychlým rozvodem.

R: Co váš soukromí sex? Máte nějakého milence, se kterým si i vy sama užijete sex?

D: Samozřejmě něco jiného je, když s někým musíte spát za peníze a jede především o jeho uspokojení a něco jiného je, když si vy vyberete, koho chcete a s kým se vám to líbí, koho milujete, to pak žena prožívá samozřejmě úplně jinak.

R: A máte na to po celém dnu ještě chuť?

D: Já můžu mít třeba 10 chlapů denně a stejně se těším na toho svého chlapa na konci.

R: Kolik si tak průměrně vyděláte?

D: Na to je těžké odpovědět, dříve to bylo úplně o něčem jiném, ceny byly také jiné, pak to ty holky cenově sráželi níže a níže v rámci konkurence a ostatní se musejí přidat, jinak se neuživí a cena jde stále dolu a dnes už 500 pro Ukrajinky je furt hodně peněz, pro nás je to jízdenka na autobus na chvíli, takže je otázka za jakou cenu nám hrdost dovolí to ještě dělat a za jakou už ne. (pozn. redakce: dnes se ceny žen na privátech pohybují od 1000 do 2000 za hodinu)

R: Kolik hodin denně pracujete?

D: Nevím kolik musejí pracovat ženy pod někým, ale já si můžu dělat sama podle sebe. Takže klidně nonstop a nebo pak zase vůbec.

R: Takže vlastně sedíte doma a čekáte na zavolání a pak se rozhodnete, jestli chcete a nebo odmítnete?

D: Tak samozřejmě vás to nutí pracovat více, než musíte, takže člověk spíše obětuje osobní život, protože má tu vidinu peněz, ale ne vždy je to dobře.

R: Oficiálně uvádíte v inzerátech pracovní dobu 16 hodin, využívají ji lidé?

D: Kdybych si nechala puštěný telefon, tak volají kdykoliv. Mám tam uvedenou pracovní dobu, ale přesto klienti volají i ve 4 ráno. Nemají problém zavolat v neděli v 7 ráno, je jim to jedno. Já jím říkám škodiči. Já si myslím, že to dělají schválně, než že by měli skutečně zájem.

R: Kolik se vám za den ozve lidí.

D: Dříve to bývalo lepší, poslední 2 roky co je krize je to horší, ale to člověk neví, jestli je to krizí, nebo přibývajícím věkem? To co vidím u ostatních kolegyň, tak u nich je to stejné, takže to bude tou krizí.

R: Máte jistotu, že přijde alespoň jeden za den?

D: Není to pravidlo, jsou dny, kdy třeba 4 dny nikdo nepřijde a pak přijde jeden a pak zase třeba 4 dny nic. To už pak člověk myslí třeba na jinou práci.

R: Když takovou dobu nikdo nepřijde, tak předpokládám, že vám ten sex chybí, máte třeba potřebu si to udělat alespoň sama?

D: To, že člověk dělá tuhle práci neznamená, že má sex ráda, to je jeden omyl veřejnosti, my to děláme, protože je to práce dobře placená. Samozřejmě že si to také někdy dělám, když mám chuť.

Ale určitá závislost tam asi bude, protože jsem si všimla třeba na dovolené, že mi to chybí. Ne třeba fyzicky, ale psychicky, člověk je zvyklý dělat různé věci každý den a najednou nic.

R: Zkoušíte sehnat zákazníky i třeba na dovolené, například v baru?

D: Já nepiju alkohol, takže do baru nechodím. A na dovolené zásadně nepracuju.

R: Uvažovala jste třeba někdy o točení porna?

D: V pornu již žádné peníze nejsou, dříve lidé platili 10 000 za natočení, ale ten majitel, u kterého se to točilo shrábnul třeba půlku, takže ta holka z toho měla pouhých 5000 za to, že ukáže svoje tělo celému světu. To není odpovídající cena za porno a dneska už za stejnou akci platí daleko míň. Stejné peníze si já vydělám třeba touto prací, která je diskrétní, nikde mne nikdo neuvidí.

R: Předpokládám, že další holky z privátů znáte. Scházíte se někde, předáváte si zkušenosti?

D: Já osobně skončím práci a už na ni nemyslím. To bych se jinak musela zbláznit.

R: Takže si nedáváte žádné rady?

D: Spousta holek, když klient odejde, tak se o něm baví, ale já tohle nemůžu, já abych tuhle práci mohla dělat, okamžitě vše co jsem zažila, vypouštím ven, takže kolikrát ani nevím, koho jsem ten den měla. Ale někdy trochu drbeme. Když spolu sedíte v jedné místnosti tak se probere lecos.

R: Urazí vás, když vás někdo označí za prostitutku?

D: Můj poslední přítel, který to zjistil mne psychicky týral, takže mne na to natrénoval, takže mi to vůbec nevadí.

R: A když použije něco tvrdšího? Děvka, kurva, šlapka...

D: Pokud to říká během služby a vzrušuje ho to, snažím se to nějak skousnout, ale občas se také zaseknu a oni si toho všimnou a to je potom konec, ale to se není čemu divit. Asi by mě to urazilo někdy v životě venku, pokud by to někdo řekl před více lidmi.

R: Než jste to začala dělat, určitě jste měla nějaké plány.

D: Já jsem nikdy plány neměla a nemám, a pokud mě něco napadne, tak to rovnou udělám.

R: Kdy jste přišla o panenství?

D: Na přelomu 17-18

R: Radí vám zákazníci, ať se na tohle vykašlete a jdete dělat něco jiného?

D: Radí, není to často, ale pár mi jich řeklo, že nejsem úplně typická..., že to nechápou, že zrovna já to dělám. Člověk dělá práci kuli penězům.

R: Musela jste si někdy dát třeba skleničku, nebo něco víc, než přišel klient?

D: Já nepiju, ani nekouřím. Nevidím v tom prostředek na odvázání, takže mě to nepomáhá.

R: Chodí sem i lidé jen na pokec?

D: Chodí. Zaplatí a pak si tu třeba hodinu povídáme.

R: Dáváte jim stejnou sazbu jako za sex?

D: Já jim bohužel musím dát stejnou cenu a to je jeho věc jak to potom využije.

R: To on sem jde přímo s tím záměrem, že si chce pokecat?

D: To já nevím, do hlavy jím nevidím, jsou třeba takoví, kteří to zkusí a nepodaří se, tak příště přijdou a řeknou, se mnou stejně zas nic nebude, tak jdeme třeba na oběd, nebo si jen povídáme. Je to individuální.

R: O čem se tak bavíte? Zavalí vás svými starostmi, nebo si jen tak povídáte.

D: Mluvíme úplně o všem, co chtějí.

R: Snaží se vás muži při sexu uspokojit?

D: Je sorta mužů sobeckých, kteří toto vůbec neřeší, pak je další sorta těch, kteří o tom mluví, že to chtějí vyřešit, ale vlastně jim o to vůbec nejde a pak je sorta těch co to skutečně chtějí řešit, ale zase já osobně jsem ráda když mám co nejvíc klid. Protože my to máme ve větším měřítku a spíš taková ta manipulace od každého už nám není tolik příjemná, takže spíš jsme rádi v klidu.

R: Takže máte raději ty sobecké?

D: V soukromí ne, ale v práci určitě ano.

R: Pokud je ten muž neodbytný, předstíráte orgasmus?

D: Ne. Já ne.

R: Uděláte se občas skutečně?

D: Výjimečně.

R: Techniky, které se vám nelíbí předpokládám odmítáte.

D: Zadarmo, samozřejmě v soukromí, dělám věci, které se mi líbí, pokud ten člověk za to platí, tak jsem ochotná ledasco skousnout.

R: Existuje nějaká stupnice prestiže prostituce? Například, že u silnice je to nejhorší a v luxusním klubu, že je nejlepší?

D: Rozdíl v tom nevidím. Všichni jsme lidi, ale spíš lituju ty holky, co jsou někde u silnice, že tam nemají možnost hygieny, je jim to určitě nepříjemné, jinak si myslím, že rozdíl v těch holkách není žádný. Samozřejmě mezi nimi jsou i špatné, ale ...

R: Děláte si třeba čárky, kolik jste uspokojila už mužů?

D: V mém soukromém životě jsem si čárky dělala, ale když jsem začala dělat tuhle branži, tak už se to nedá. Zkoušela jsem to odhadem spočítat, ale jinak si čárky nedělám.

R: Je to číslo tajné?

D: To už jsem počítala před nějakou dobou, takže teď už to bude zase jiné.

R: A jsou to stovky, nebo tisíce?

D: Tak to si samozřejmě může každý spočítat. Když máte jednoho, dva denně minimálně, tak při vynásobení počtem let co to děláte, vám vyjde nějaké orientační číslo. Samozřejmě máte i stálé klienty, kteří do toho nejdou takto počítat. Jinak je to hrozné, když to člověk spočte a vidí tu řadu, tak se necítí úplně morálně dobře :-)

R: A kolik bylo těch čárek, než jste začala s touhle branží?

D: Do 27 let jsem žila normálně a měla jsem zhruba 30 mužů. Já jsem to nějak střídala, ale ne, že bych byla nějak promiskuitní, nebo nymfomanka, ale mě to spíš nic jako neříkalo. Dělala jsem to, protože se to dělá, protože se to má dělat, tak jsem to také dělala, ale nějak jsem to neřešila.

R: Chodí sem za vámi i ženy?

D: Měla jsem pár žen ve své kariéře, ale spíš je to, že zavolá muž a chce, abych přijela do trojky s jeho ženou, nebo abychom mu zahráli divadlo, ale pak mi došlo, že to je spíš kuli němu, že ta žena není lesbička. Často to bylo předem jasné, že to je komedie pro prachatého chlapa. Ona s ním byla kuli prachům, takže pro něj udělala všechno možné, ale viděla jsem, že je z toho nešťastná a pak jsem jí nechala venku vypovídat a bylo to, jak jsem si myslela. Takže já se snažím ty ženy co nejvíce šetřit, ale jednou se mi stalo, že v tom páru ta žena byla lesbička, protože ta si to jako fakt užívala a byla nadšená.

R: Stalo se, že jste přišla do trojky, kde ta žena o tom nevěděla a dopadlo to špatně?

D: Jednou také přišel pár, na té ženě jsem viděla, že je to pro ní nepříjemné, že je to pro ní překvapení a odešla, dělala jako že jde na záchod, ale já jsem vycítila, že se s tím potřebuje srovnat, takže mi jí bylo dost líto, ale pak se s tím srovnala a viděla, že se tím živím a že vlastně o nic nejde a že je to lepší, než kdybych byla nějaká holka z baru, která se mu líbila.

To vím i z vlastní zkušenosti, protože můj přítel také dělal gigola a já jsem cítila, že mi nevadí, když mu volají klientky, že mi nevadí když jezdí za klientkama, to mi nevadilo, ale hrozně jsem se úžírala tím, když jsem tušila, že má někde milenku a že teď je s ní, tak to mě hrozně štvalo, ale za prachy mi to vůbec nevadilo.

R: Co si myslíte o legalizaci a zpoplatnění prostituce?

D: My děláme sex za peníze, jako ženy si berou manžele pro peníze, v tom není rozdíl, to znamená, proč my kuli tomu máme mít nějaké nepříjemnosti. Myslím si, že kdyby to stát zavedl, tak by to okamžitě přestaly všechny holky dělat, totálně by to zlikvidovali, protože vemte si, že oni by chtěli, aby ta holka šla na úřad a řekla já jsem prostitutka. To žádná ženská neudělá. Často by museli jít tam, kde bydlí a říct ahoj Mařko, jak se máš, udělej mi živnosťák, jsem kurva.

R: V některých zemích to funguje tak, že zaplatíte jednorázový poplatek například $60/týden a máte klid, už žádné jiné daně neplatíte. A když na vás přijdou a nemáte zaplaceno, tak s tím máte velké problémy.

D: To, co mi děláme, není trestné. Pokud budete můj manžel, tak mi vycálujete jednou měsíčně celou vejplatu, ale já po vás chci jen část a to předem domluvenou a odsouhlasenou.

R: Takže si myslíte, že to je hloupost

D: V tu ránu to ty holky přestanou dělat. Já třeba když jsem si sháněla někoho, kdo by mi přispíval na nájem, rádoby kolegyni a řekla jim o občanku, tak se otočili a raději odešli, než by mi jí ukázali. Zase, když jsem to dělala bez občanky, tak mne vždycky okradli, protože jsem na ně neměla nic. Takže tohle je podobné, pokud by ty holky museli jít a veřejně říci já jsem prostitutka, tak to dělat nebudou. To pak zapláčou politici, zapláčou sportovci a přibude znásilnění. My tímto ty chlapy ventilujeme a pak nedělají někde v parcích paseku. Ty ženský z toho pak mají trauma na celý život. My z toho sice to trauma máme také, ale my jsme na to připravené a děláme to dobrovolně. Takže my tímto eliminujeme počet chlapů, kteří by jinak támhle znásilňovali, nebo i zabíjeli.

R: Myslíte si, že nebýt vás, tak by někteří klienti skutečně šli a znásilňovali?

D: Určitě a nejen to. Měla jsem i klienta, kterého jsem nakonec odmítla, protože to přehnal. Byli věci, které jsem hodně skousla zuby a vydržela to, ale chtěl po mě věci, které kdyby dělal s běžnou holkou tak by to bylo někde v televizi.

R: Kolik si myslíte, že takových mužů je z těch, co k vám chodí?

D: Je jich spousta těch úchylných, kteří k nám chodí a chtějí po nás věci, které jim žena nedovolí, ale my nejsme ty špatné, to oni po nás chtějí ty věci, oni jsou ty špatný.

R: Co když máte své dny, pracujete, nebo máte zavřeno.

D: Je spousta způsobů, existuje antikoncepce, při které to není, nebo jiné řešení, ale to je individuální u různých dívek.

R: Já jsem vyčerpal seznam připravených otázek, máte vy něco, co byste chtěla, aby zaznělo a nebylo řečeno?

D: Chtěla bych vzkázat, ať stát nevymejšlí dávat nám nějaké paušály, že už dávno nevyděláváme tolik kolik si myslí. Nedávno v novinách bylo, že průměrný plat prostitutky je 90 000 a z toho že budeme platit daň. Pokud toto udělají tak zruší prostituci. Toto už dávno neplatí a ty holky na to nebudou mít. Dnes už se podle mého neuživí ani pasáci. Jejich práci dnes přebírají média, noviny a internet a tam reklama také není zadarmo. Takže další prostor pro to, aby si někdo na tom přivydělával už tam není. Navíc by nás tím nutili pracovat o to více, abychom si na to vydělali, což by pro nás bylo ještě mnohem větší psychické vypětí. A pokud si někdo myslí, že budu na prsou nosit vizitku se jménem, tak to nemá zdravý rozum. Hlavně ať nám nikdo proboha nezávidí. Neděláme tu úplně nejúžasnější práci na světě. My riskujeme spousty onemocnění, můžou nás okrást, zmlátit. Ať hledají rezervy ve mzdách politiků. Případně ať zpoplatní i všechny holky které si berou starší bohaté muže jen pro peníze a dostávají od manželů byty a auta.

R: Velmi vám děkuji za rozhovor a přeji mnoho spokojených klientů.

15.4.2011
Autor: Longest
Hodnocení: 344 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 172
Zobrazeno: 62577x

Co si o tom myslíte?

# Martina: (18.04.2011 20:00:08) Reagovat

Nechcete korektorku?

# pety: (14.05.2011 23:16:17) Reagovat

Prostituce je pro mě nezkousnutelná věc či práce. Jen si představím,kdyby můj muž šel za prostitukou a která by byla nakažená HIV a potom by to přenesl i na mě tak to je neodustitelné..můj názor je legalizovat prosituci a nevěřím že je krize v prostituci a také tomu že prostituce zachráni násilníky či koho ještě ..žena by si měla trošku vážit i sebe. A věřím že i někdo můj názor odsoudí ale je to můj názor tak nechte být

# muž: (26.07.2011 21:36:51) Reagovat

No... já bych prostituci prostě postavil mimo zákon, protože to JE patologické jednání a poškozuje jak ženy, tak muže. A NENÍ nejstarším řemeslem ( tohle je jedna z největších kravin, která se ovšem pořád opakuje, podobně jako celý středověk lidi opakovali, že je Země placatá ).

# r: (20.11.2014 17:46:12) Reagovat

Stavět prostituci mimo zákon je nesmysl, vždy byla a bude. A opravdu je nejstarším řemeslem, už mezi některými opicemi lze vypozorovat odměňování např. formou pamlsků za sex.

# norník1961: (15.02.2012 23:25:11) Reagovat

Tak předně, prostituce je vlastně co? že přijdu dám 700kč a mám půl hodku? ano. ale taky když jdu do baru naleju do holky chlast, taxík, pokoj a vybalim 2000-4000 a nevím co je zač? to je taky prostituka. a stěma chorobama, haha, to napíše jen hlupák kterej nemá páru o co go. chodím za tapinama už nějakej pátek, nestalo se mi, že bych něco někdy chytil, a je to věc na který dbaj i ony, vše s prezervativem, to za prvé, navíc si pišem /my norníci/kde to jak vypadá, kde je nová buchta atd. pochopouš nejdu z holkou z ulice, ale když chcete mít 99 jistotu tak si zajděte do privatu, nebo klubu, je tam program, a nemusíte s holkou nakonec jít. tyto podniky stály majitele kopec peněz a kdyby se někdo nakazil, tak to můžou tak podpalit. jelikož v době internetu by tam nikdo nepřišel. a v lepších klubech holkam platí když nikdo nepříjde aspon 2000, při 20 holkách+ochranka+ barmanky a personál to vyjde na 200 000 denně v režii. a v prostituci krize je, ale proto že je nezaměstanost, a holek se vyrojilo jak máku, tak šly s cenou dolů. dneska seženete pěknou holku do 25 let, v čistém privati na 30 minut i za 500kč. což už je fakt pod cenu. vadělá 30 000, 10 000 dá za nájem v privatu, 2-3 litry za režii, a nemá ani průměrnou mzdu.
tak zas nebudte všichni pokrytci a moralisté.

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.