• facebook
  • twitter
  • rss

Rozhovor s dámou z privátu - díl 1

Tentokrát pro vás máme zpověď dámy z privátu. Tímto bych jí chtěl velice poděkovat za příjemné posezení a poskytnutý rozhovor. Z pochopitelných důvodů nechtěla být jmenována, takže jí tedy nazývejme například dáma "D".

Jak sami uvidíte, tak ženy na privátech to nemají vůbec jednoduché a pokud jim někdo z vás závidí, nezbývá než si přečíst rozhovor a případně si to sám zajít vyzkoušet.

Tento rozhovor by vám měl přiblížit, jak takový privát funguje a co můžete od žen na privátech očekávat a jak se jim vlastně vede.

Redaktor: Jak to na privátech funguje? Zavolám, přijdu...?

D: Klienti reagují na fotky a text, které mají dívky v inzerátech, zavolá, objedná se na konkrétní čas, přijede, chvíli se posadíme, popovídáme si o jeho přáních, domluví se cena. Má možnost se osprchovat. Platba probíhá předem, protože při platbě potom většinou lidé nezaplatí, nebo zaplatí méně, než měl, samozřejmě jsou i výjimky - stálí klienti, ale právě u těch se mi to stávalo takže bohužel v tomto musíme být nekompromisní, i když z jejich strany je zase u platby předem nebezpečné, že nedostanou kvalitní službu, ale na to slečna samozřejmě dojede, protože příště už klient nepřijde. Nechápu, jak naše společnost může fungovat, když platby se vymáhají fakturou se splatností 14 dní nebo i déle, když lidi neradi platí, když už službu dostali. Teprve po platbě se začnu svlékat, ne dříve, to se mi také nevyplatilo. Jsou totiž tací, kteří chtějí napřed vidět dívku svlečenou, prý aby viděli co kupují a když slečna poslechne, pokochá se pohledem a řekne jí, že se mu nelíbí, protože mu v podstatě šlo jen o to, aby viděl slečnu nahou zadarmo.

R: Plníte všechny přání?

D: Samozřejmě, každý má různá přání, něco splníme, něco předem odmítneme, aby pak nedošlo ke zbytečným nepříjemným dohadům. Někteří vyvolávají předstíranou nespokojenost, aby si vynutili vrácení peněz, poté co službu již dostali a byla v pořádku. Takové nefér jednání klientů se řeší určitým způsobem.

R: Jak řešíte situaci, když se mužovi třeba nepostaví.

D: Já jim říkám problémoví muži. Ti právě v normálním životě často neobstojí a proto chodí k nám. My samozřejmě tyto problémy řešíme, nebo měli bychom vyřešit, aby klient odešel uspokojený. Snažíme se jim pomoci a ukázat jim případně cestu jak na to. Jsou to třeba starší muži, ale jsou to často i mladí kluci. Problémem muže být alkohol v krvi, nebo má zrovna nějaký stres, momentální problémy v životě, které se zaručeně projeví v připravenosti k sexu. Musím pak být velmi trpělivá, neúnavná, nezrychlovat, naopak zpomalit a čekat až se chytne, jinak to člověk pohřbí. Často muži řeknou, nechte to být, ale jsem nerada, když odejde zákazník neuspokojený i když on o svých problémech ví. Uklidním ho, že nikam nespěcháme, ani od něj nečekám výkony, jen chci, aby mu bylo hezky, nemusí nutně dojít k obvyklému konci, který by od něj očekávala a vyžadovala jeho partnerka. U nás je pro to, aby hlavně jemu bylo dobře. Občas se stane, že se to nepodaří, ale to jsou výjimky, spíš jsou muži překvapeni, že to najednou jde. Asi si mysleli že už schopni nejsou ale přitom to bylo tím, že už je jejich partnerky nevzrušují. Nová zkušenost jim pomůže zjistit, že impotentní nejsou, jen to chce změnu.

R: A opačný případ, co když se udělá třeba moc brzo?

D: Oni to většinou o sobě vědí, takže na to sami upozorní, dá se to také různě oddálit, tím, že na to nejdu rychle, jsem pomalejší na ně, nebo si povídáme a jejich pozornost odvedu někam jinam na chvíli, vzrušení také dost utlumí nasazení kondomu, pokud probíhá již styk tak většinou na chvíli přestanou, než mu vzrušení trochu klesne, nebo některý muži sami vědí co se sebou dělat a mají různé chvaty, zmáčknutí penisu v polovině jeho délky a chvíli počkat. Nebo se začne věnovat partnerce orálně, zatím jeho chlouba se trochu zklidní a může se v akci pokračovat.

R: I když se to takto snažíte oddálit a on se přesto udělá například za 10 min a má předplacenou třeba hodinu, co potom následuje?

D: Záleží na něm, jestli to chce předčasně ukončit, nebo ne. Samozřejmě jsou kolegyně, které potom klienta vyhodí, mně to připadá neprofesionální, jednou si ten muž zaplatil určitý čas tak se mu budu celý ten čas věnovat, i kdybychom to třeba celé propovídali, ale jsou lidi, kteří sami odejdou dřív a většinou ani nechtějí část peněz zpět.

R: Když si zaplatí třeba hodinu a udělá se moc rychle, může 2x.

D: U mne to možné je, já se mu věnuji tu hodinu. Některé kolegyně to nedovolují ale spíše když jde o půlhodinu.

R: Co třeba naopak když mu to trvá moc dlouho a přesáhne ten určený čas?

D: Pokud člověk dělá sám na sebe a není v žádném podniku, kde se platí pokuty, pokud se přetáhne čas, tak pokud odhadnu, že se udělá co nevidět, tak se mu ještě chvíli věnuji, max. čtvrt hodiny. Pokud vidím, že se snaží, ale nejde mu to. Poznám, kdy je to marné, kdy to bude na dlouho a okamžitě se mu přestanu věnovat, pokud je neodbytný, tak oblékat, v nejhorším případě se dělají další opatření. Např. jeden Ukrajinec nechtěl odejít vůbec. Mel ale smůlu.

R: Takže to funguje v klubech tak, že máte jasně daný čas a pokud toho muže neuděláte tak je to vaše chyba a platíte pokutu?

D: Pokud přetahujete, v klubech se platí další hodina potom co skončí a když to muž odmítne zaplatit, tak to musejí holky platit ze svého. To není pokuta. To je platba za další čas, kterou club vyžaduje padni komu padni. Stalo se mi, že klient to na pokoji schválně prodlužoval, i když jsem se ho snažila vést k akci, až byl konec a on nebyl hotov, ztropil jako scénu, jako že jsem nedotáhla hodinu i když to nebyla pravda a majitel mu vrátil veškeré peníze za moji poctivě odvedenou práci a to mi navíc ten klient dělal v průběhu služby vědomě bolest. Když se slečna snaží a pán se neudělá, je to jeho problém dle mne. Když děláte sám na sebe, je to jiné pokud vidíte, že ten muž za to nemůže, že se snaží a máte možnost přetáhnout, tak třeba přetáhneme, ale musí to být do půl hodinky, jinak už by měl zase zaplatit další čas.

R: Máte na to nějaký speciální trik, když víte, že se blíží konec a muž to nejspíš nestihne, máte nějaký zaručený hmat?

D: Mohu se pokusit zkusit rychlejší tempo, ale většinou to nepomůže. Pomůže dodělání rukou, to zřejmě víc cítí, než být v slečně. Pomáhá tvrdé zaškrcení penisu u kořene dvěma prsty, použít lubrikační gel a ručně masírovat. Nebo, když začnu vzdychat to většinou velmi urychlí.

R: Musíte "dát" každému, i tomu kdo se vám třeba nelíbí?

D: Nemusím. Nikdo mne nemůže nutit k sexu s někým, s kým spát nechci. To je trestné. Službu ale poskytuji i těm, kteří se mi nelíbí. Neposkytuji těm, kteří vypadají podezřele, nebo jsou opilí, zdrogovaní, nebo s nimi nemám dobrou zkušenost. I v night klubech je možnost odmítnout. To jsem jednou bohužel musela udělat, jelikož mi ten klient minulou službu dělal vědomě neustálou bolest i přes upozornění aby to nedělal a dělal i jiné nechutné a neobvyklé praktiky.

R: To znamená, že i když se domluvíte a nelíbí se vám, tak ho odmítnete.

D: Pokud přijede a já nemám k němu důvěru, určitým způsobem ho prostě nevemu. Ne všichni se snaží dostat k vám do bytu s úmyslem dostat službu, ale něco jiného. Jsou tací, kteří když se sprchujete, prolezou vám celý byt a koukají co by. Nebo neberou ohled na to, že tam mohou v tom byte bydlet třeba další osoby a vlezou jim doslova do ložnice.

Ono je to těžké, když toho člověka vidíte někde ve tmě na chodbě kukátkem a vypadá jako nějaký vrah a když už jsem ho přesto vzala dovnitř, tak jsem nakonec poznala, že to je bezva mužský a že bych udělala velkou chybu. Ti uzavření nemusí být zaručeně ti špatní a naopak, nejvíc jsem se zklamala v lidech, kteří hned od začátku byli velmi kamarádští a otevření a velmi dobře se s nimi povídalo. Pak jsem se nestačila divit, když se najednou jejich charakter otočil o 360 stupňů. My se musíme rychle rozhodovat v pár vteřinách, zda dotyčného do bytu vpustit či nikoli, je to těžké. Nějací odpudiví muži naštěstí nechodí a pokud člověk vidí, že se tam sotva potácí, tak prostě udělám otočku. Riziko u těchto je, že Vám usnou v posteli a člověk nemá prostor k další práci. Dále se většinou neudělá a pak jsou z toho dohady nebo protahování hodiny a kdo snese při milování člověka, jež se neovládá? Jsou v tom stavu neohrabaní a nevědomky dělají partnerce bolest. Většinou, když je někdo opilý tak nejsou schopní přijet, nebo to najít, nebo prostě už nemají peníze protože je propili. Tak proto nedorazí. Zaplaťpánbůh.

R: Dokážete na chlapech poznat, jako to bývá ve filmech, kdy prostitutka v baru koukne na chlapa a říká tenhle tě u toho zmlátí, tenhle bude chtít svázat, tomuhle se nepostaví a podobně?

D: Nepozná se to, ale v normálním životě z tváře dokážete poznat, jestli je ten člověk hodný, nebo zlý, každému se jeho životní prožitky vryjí do tváře, ale také už jsem se mockrát spletla, takže už si předem nedělám obrázek o nikom, až toho člověka poznám. Někteří dominantní muži potřebují mít při sexu naopak submisivní pozici. Ve své práci to bývají vedoucí, kteří musí hrát k zaměstnancům určitou úlohu a tímto si vyčistí mozek. Kdo ví.

R: A co třeba velikost penisu, dokážete to odhadnout podle velikosti nohy, nosu, ruky a podobně, nebo podle něčeho jiného?

D: Ne, nic takového neexistuje. Dá se sice předpokládat, že když je někdo vysoký, že bude lépe vybaven, ale to neznamená, že i když je chlap vysoký, že ho má velkého, ale spíš, že je tam ten předpoklad, že ho nebude mít hodně malého. To spíš bude mít nějaký malý hubený muž, ten zase nebude mít obrovského. Ale jsou výjimky, že se nestačím divit. Ale zase když je někdo hodně silný, tak ho mají převážně malého, takže si říkám, že to je asi tím, že když si nemohou udržet partnerku, protože jsou málo vybaveni, takže ten stres zahánějí jídlem a pak jsou tlustí :-)

R: Jak se s tím dá začít? Prostě si pronajmete byt a začnete?

D: U mě tohle bylo trochu jiný, vůbec jsem nevěděla, že existují nějaké priváty, o night klubech člověk samozřejmě slyší. Začalo to tím, že ke mně přišel známý a něco ode mne chtěl a já ho dlouho odmítala a asi po hodině mi nabídl peníze, což jsem nejdříve také odmítla, ale později jsem si to rozmyslela, protože jsem v té době byla ve velké finanční tísni, takže by mi to dost pomohlo. Takže to tak jako pomáhalo s nejnutnějšími výdaji a pak už člověk začal přemýšlet o těch věcech dál, jinak, co by se dalo, pak jsem to zkusila v night klubu, říkala jsem si předem, buď budu toho schopná, když nebudu, tak mohu odejít. Nevěděla jsem předem, jestli když mi tam přijde starý pán, jestli budu psychicky na tom dobře nebo ne a pak jsem zjistila, že to zvládám. Nesmí to člověk brát osobně, ale jako službu každému, kdo ji potřebuje. Dáváme lidem to, co potřebují. Dotyky, něhu, slast, změnu, nové zážitky. I pro nás to má leckdy přínos. Chtěla jsem zkusit, jak se mají holky na ulici. Jeden den. Naštěstí tam mi jeden z klientu poradil abych šla na privát a jsem mu za to vděčná. Je to důstojnější a má to výhody. Zvažovala jsem tehdy rizika. Riskla jsem to a začala jsem tehdy se stařičkým půjčeným mobilem, dělala nonstop, ale nebylo to dobré na srdce, když vás po hodině spánku vzbudí telefon. Počáteční investice jsou nutné. Inzerce také stojí dost peněz. To co normální člověk vydělá v práci, my jenom dáme za inzerci a nájem. A přitom nám někdo závidí velkou cenu, co máme za hodinu, ale my nemáme klienty každou hodinu.

R: Co musí holka udělat pro to, aby mohla začít? Může to dělat každý?

D: Dívka by neměla být hodně ošklivá, musí mít co nabídnout, je tu obrovská konkurence. Musíme se snažit, aby byl klient spokojený a vrátil se. Měla by být příjemná do telefonu a samozřejmě na pokoji. Nekrást. Můžou to dělat jen ženy, které z toho nemají moc velké psychické trauma. Každá žena to v podstatě dělá.I manželství není nic jiného než svazek proto, aby to všechno finančně lépe zvládla, jsou na to dva a tím je to snadnější, samozřejmě mimo jiné...

R: Když jste třeba šla do toho klubu, probíhá tam nějaká forma castingu? Jako že vás třeba nejdříve vyzkouší šéf a pak se rozhodne, jestli vás přijme?

D: Ne. Je velká poptávka po těchto slečnách. Ne každá v její situaci to může dělat, když má přítele nebo je vdaná. Oni se samozřejmě nemohou s tou holkou vyspat zadarmo, že si jí chtěj vyzkoušet, pokud ale chtějí poznat jaká je, prostě si tu holku koupí, takže je vlastně jako váš první zákazník. Není to pravidlo! Zažila jsem, že přišla nová holka na nejmenovaný privát a musela se tam před všema svléknout což bylo opravdu potupný, a majitel jí tam zkritizoval, přitom byla hezká a milá. Není to normální postup. Při příjmu na privát se správně kouká na to zda je slečna poctivá v jednání, nekrade a chce opravdu pracovat, ne že potřebuje jen zdarma bydlet. Měla by být čistotná.

R: Dá se třeba začít sama na sebe, nebo existuje nějaká asociace do které se nejdříve musíte zaregistrovat?

D: Nikde se neregistrujeme. Ani nechceme, máme své rodiny a třeba přítele, který o ničem neví a nechceme ho ztratit.

R: Kde máte reklamy?

D: V internetových serverech, v annonci. Reklama je nejnutnější základ byznysu.

R: Existují třeba nějaká doporučení co by holka měla dělat, co nesmí dělat a podobně? Jak známe z filmu, že se nesmíte se zákazníkem líbat a podobně?

D: Jsou majitelky privátů, které dívkám nařizují, že musí dělat nadstandardní službu orál bez kondomu, aby měli hodně zakázek, ale není to snad pravidlo. Podle mě ženu nikdo nemůže nutit dělat to, co může ohrozit její zdraví.

R: Předpokládám, že toto je jediná činnost, kterou děláte, že nechodíte po večerech někam ke strojům do fabriky.

D:Dělám i jiné pracovní činnosti. Ne jako zaměstnanec ale jako osvč. Naše profese se stale řadí k těm profesím, kde si jako žena mohu vydělat nejvíce peněz, ale v dnešní době už to není jak bývalo, myslím, že v leckterých špičkových pozicích, třeba v politice či jako manažerka si třeba vydělají víc než my. Každý normálně uvažující člověk nepůjde dělat práci, která je méně placená pokud je schopen dělat práci s lepším finančním ohodnocením. I za cenu jak na nás společnost pohlíží.

R: Existuje na toto nějaký druh živnosti a platíte si třeba sociální, zdravotní a podobně?

D: Samozřejmě si platím. Důchod mne přece jednou čeká a k lékaři přece chodím jako každý jiný.

R: Chodíte na nějaká pravidelná vyšetření proti pohlavním nemocem? Případně jak často?

D: Samozřejmě jsem člověk, který má rozum a pokud mu něco je, tak jde k doktorce, pokud se cítím zdráva, tak k doktorce nejdu. Neexistuje žádný zákon, který by nás donutil chodit k doktorce, pokud se cítím zdráva.

R: Jakou máte oblíbenou polohu?

D: Asi tu úplně nejzákladnější. Misionář. Pokud toho člověka mám ráda, tak ho mám ráda na sobě.

R: Slyšel jsem, že prostitutky mají rády polohu zezadu, že je taková neosobní.

D: Jo, že ho nevidím, ... smích... tak to je pravda, ale pokud ten člověk ho má hodně velkého, tak tuhle polohu nemůžu dělat. To je poloha, kdy se dostane nejdál a to často není k přežití. Dokonce jsem jednoho kuli tomu i odmítla.

R: Co třeba u fyzicky náročných poloh, když začnete být unavená, ale zákazník trvá na tom, že chce takto pokračovat, co pak děláte?

D: Samozřejmě přestanu a vysvětlím mu, že už nemůžu, někdy to ten člověk přeslechne, nebo to nechce slyšet, tak prostě přestanu, ale většinou to pochopí.

R: Chodí k vám spíše hosté s velkým se pochlubit, a nebo spíše s menším protože mají problém a chtějí si užít sex?

D: Spíš chodí muži, který mají problém, spíš ty průměrný, nebo s menším, taky někdy přijdou samozřejmě s velkým, jsou to třeba i mladí krásní kluci, ale myslím si, že je to třeba z toho důvodu, že ten člověk ví, že je hezký a může střídat spoustu ženských a někdy holt zrovna žádnou nemá, tak přijde.

R: Takže nechodí takový ty s velkým, vytáhnou ho a říkají tak co už jsi takového viděla?

D: Takoví samozřejmě jsou, ale ty spíš volají a chlubí se a to už vím, že ty nepřijdou, že se spíš o tom potřebují bavit a že si myslí, že my chceme ty velký, ale opak je pravdou, že my ty velký nechceme, protože s nima to bolí.

R: To je moje další otázka, zda vás zaskočil někdo s fakt velkým, komu jste řekla sorry do toho nejdu, nebo jste to zkusila a v půlce ukončila?

D: Ono je to složitější, když někdo má třeba dispozici být při ztopoření hodně velký, tak to samozřejmě musí psychikou udržet, takže když se ztopoří, tak vidím, že je velký, ale po chvíli mu trochu ochabne. Když je třeba někdo malý, tak mu stačí trošku a už mu stojí, takže se nemusí tolik soustředit a jsou vzrušený furt.

R: Máte nějakou bláznivou příhodu?

D: Příhod je spousta, ale k zasmání to moc spíš není. Spíš si pamatujete ty špatné a snažíte se jich vyvarovat příště. Stalo se, třeba, že mne muž napadl, mlátil mne pěstma do hlavy.

R: A jak jste to řešila?

D: On si odbyl službu, držel jak beránek, už v průběhu měl různé narážky, tak jsem ho tak průběžně uklidňovala a když jsem ho šla vyprovodit, tak se mezi dveřma z baráku otočil a začal mě mlátit. On si prostě musel bouchnout za každou cenu, asi ho někdo naštval.

R: Měla jste někdy u vás slavné osobnosti.

D: Jó pár jich takových bylo a byly to špičky. Jak mezi sportovci, tak mezi politiky i hudebníky.

R: Je sex se slavnou osobou jiný, nebo je to stejný jako s každým jiným?

D: Je úplně stejný.

R: Poskytujete nějakou formu slev? Věrnostní, množstevní atd..?

D: Více mužů najednou nedělám, ne že bych to nezvládla, ale z bezpečnostních důvodů, ale co se týká slev, tak je to individuální. Někdy člověk udělá slevu, když je velká krize, a nechodí lidi, tak pak tu cenu říkám nižší a když je více práce, říkám ceny vyšší. Pokud by někdo chodil třeba každé úterý, tak jsem ochotná mu slevit, ale oni toho lidé pak zneužívají a nepřijdou, takže spíš to nedělám.

R: Co když má muž zaplaceno třeba hodinu a udělá se moc brzo a odejde, vracíte mu třeba část peněz?

D: Když si zaplatí hodinu a je třeba do půl hodiny, tak vracím peníze, ale většinou mi to muži nechávají.

R: Myslíte si, že je to dobré zaměstnání, a nebo byste ho spíše nikomu nedoporučovala?

D: Záleží na situaci. Jsou ženy, které to dělat nemůžou, některé to dělají, než si někoho najdou, záleží to jen na ní. Klidně bych to doporučila, i když to má své nevýhody, jako že si třeba nemůžete mezi normálními lidmi najít normálního přítele, protože by se to dozvěděl, takže nemáte třeba s kým jezdit na dovolené a podobně, takže to mi vadí. Má to ale i výhody, člověk je svobodný, je svým pánem, pracuje když chce, nebo nemusí pracovat vůbec.

R: A doporučila byste to i své dceři, kdyby přišla a řekla, že chce dělat prostitutku?

D: To je těžké, nad tím jsem často přemýšlela, a obecně bych jí to nedoporučila, ale záleží na situaci, když člověk vidí, že ta holka nemá ani na jídlo, tak bych jí to asi doporučila, jen aby se dostala z dluhů, ale obecně ne. Nejde o to, že by to bylo špatné, ale setká se spoustou špatných lidí.

Vzhledem k dlouhému času strávenému se slečnou D a velkému množství otázek zde rozhovor rozdělíme a druhou půlku rozhovoru vám přineseme v následujícím článku.

Co si o tomto zaměstnání myslíte? Máte pocit, že je to jednoduché, nebo že je to snadný zdroj velkých peněz?

Napište nám své poznatky do diskuse.

11.4.2011
Autor: Longest
Hodnocení: 343 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 150
Zobrazeno: 87276x

Co si o tom myslíte?

# Lascivka: (11.04.2011 20:29:16) Reagovat

Klobouk dolů - pěkný rozhovor.

# Lukáš: (12.04.2011 19:11:05) Reagovat

Velice zajímavý rozhovor, těším se na další díly. Jen se trošku divím, že slečna D říkala, že když by měla přítele, tak by mu o své práci neřekla, protože by o něj mohla přijít.. Přeci je lepší to říci narovinu, místo lhaní.. Třeba by to příteli nevadilo a pokud by mu to neřekla a zjistil by to nějak jinak, tak by to spíše bral jako podvod, nedůvěru nebo dokonce nevěru (ted nemyslím nevěru, že se s někým vyspí, to je v její práci samozřejmé).
Jistě se najdou muži, kterým by to zas až tak nevadilo a myslím si, že mne by to zrovna tolik nevadilo.. Ačkoliv nevím, ještě jsem o tom moc nepřemýšlel.

# Veronika: (19.04.2011 21:58:35) Reagovat

Jo nejstarší řemeslo-prostituce. Ještě měla zaznít otázka co říkají rodiče na to, že maj dceru kurvu. Takovýhle věci se nedaj utajit a chudáci rodiče, ti aby se odstěhovali někam, kde je nikdo nezná, jinak budou mít ostudy pytel.

# Longest: (20.04.2011 12:37:46) Reagovat

Přečti si i druhou část, jsou tam zajímavé názory na to proč je prostituce důležitá. A co se týče rodičů, myslím, že toto je příliš maloměšťácký názor, kdy se bojíme o to co si řeknou ostatní. Pojďme se už jednou pro vždy vykašlat na ostatní a jednejme sami za sebe... Mě osobně prostituce nevadí, ale svojí ženě, nebo dceři bych to také nedoporučil, ale pokud by to dělaly, tak co bych mohl dělat...

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.