• facebook
  • twitter
  • rss

Prostitutky ve staré Číně aneb tabu naruby

Kdybyste navštívili některé větší město starověké Číny a začali se pídit po nějakém tom zdroji potěšení, určitě by vás překvapilo, do jaké míry se čínské prostitutky podobaly těm dnešním. První a nejvyšší třídu tvořily kurtizány – kultivované umělecky nadané společnice, které zdaleka nesloužily jen k uspokojení sexuálních tužeb a v jejichž podání byl sex opravdovým uměním.


Druhou skupinou byly ženy sloužící v nevěstincích, tzv. domech se zelenými pokoji. Prostituce byla u čínských úřadů legální, takže zdejší zaměstnankyně musely poctivě platit daně. Což se nedalo říct o poslední skupině, starých známých pouličních prostitutkách. Není divu, že na tyto nezávislé kněžny lásky byl často pořádán hon jak samotnými úřady, tak i majiteli nevěstinců, pro které představovaly levnou a hodně nepříjemnou konkurenci.

I když na druhou stranu, nevěstince mohly svým zákazníkům nabídnout mnohem širší služby, než jen sex. Masáže, povzbuzující koupele i opiové dýmky – to všechno jste si mohli dopřát z rukou své favoritky nebo favoritek. Ale nejoblíbenější atrakcí veřejných domů byl rozhodně zrcadlový sex. Nejednoho muže opravdu vyrajcovalo, když se na své obdivuhodné výkony mohl podívat ve velkém zrcadle.

Erotika po čínsku

První pravidlo všech sexu znalých žen znělo: nikdy se zcela neodhalovat. Při styku si proto ponechávaly křiklavě rudy pás vedoucí přes břicho a také si nikdy ale opravdu nikdy nesundávaly vyšívané střevíčky. Zatímco první kousek oděvu sloužil jako nálepka tajemství (neúplná nahota vzrušuje víc), střevíčky si ponechávaly spíše z estetických důvodů. Pod nimi se totiž skrývaly znetvořené nohy. Možná jste slyšeli o ohavných praktikách, kdy malým holčičkám byla chodidla lámána a zavírána do destiček, aby se opticky dosáhlo co nejmenší nožky. Malá nožka vykukující zpod šatů asi vypadala dobře, ale nechtějte ji vidět doopravdy. Nepřekvapí proto, že ženy si nohy pečlivě obtahovaly stužkami a skrývaly je do precizně vyšívaných střevíčků.

Ale zákazy lákají. Není tedy divu, že muži vážně ze všeho nejvíc toužili prohlédnout si tuto rafinovaně skrývanou část na vlastní oči. Jen málu z nich se to ale doopravdy povedlo. Jejich fantazie proto jela na plné obrátky. Mimochodem, chcete vědět, jak vypadalo nejtvrdší čínské porno? Byly to zručně malované velmi detailní obrazy. Objevovaly se na nich odhalení muži i ženy. Dostali jste do rukou lechtivý obraz, ze kterého na vás zírají obnažené penisy (jadeitová kopí) a roztoužené vagíny (vzácné brány)? NUDA! Ženě chybí onen červený pás přes břicho? To už je trošičku lepší. Odmotává se ženě z jejího střevíčku hedvábná stužka? Úžasné, gratuluji! Právě držíte v ruce nejtvrdší čínské péčko. Zdá se vám to trochu postavené na hlavu?

Kouzlo nekonečných orgasmů

Staročínští muži věřili, že jejich semeno je ve všech směrech životodárná tekutina, která jim dodá sílu a vitalitu. Snažili se s ním proto neplýtvat a pokud možno, prožít orgasmus (i několik za sebou) bez ejakulace. Dnes to možná berete jako jednu a tu samou věc, ale ve staré Číně to striktně rozlišovali. Staří mudrcové měli za to, že pokud muž dokáže semeno uchovat i po styku, to přejde do mozku a prodlouží mu život.

Existovalo mnoho technik, které měly ejakulaci odpomoci a prostitutky je samozřejmě musely ovládat stejně dobře jako muži. Jedna z nich např. radí obemknout palcem a ukazováčkem kořen penisu a pevně stisknout jeho spodní stranu. Jiná technika doporučuje těsně před ejakulací zatlačit na speciální bod nacházející se mezi varlaty a konečníkem a chvilku vydržet nehybně.

Možná vás to překvapí, ale tehdejší sexualita kladla na orgasmus ženy stejně velký důraz jako na ten mužský. Mužům bylo doporučeno, aby se svým partnerkám věnovali co nejvíce. Měli k tomu ovšem docela sobecké důvody. Ženský sekret prý totiž také má posilují účinky, ale jen pro muže. Nu nevadí, ženy si to aspoň pořádně užily!

25.1.2011
Autor: Janis
Hodnocení: 322 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 205
Zobrazeno: 38835x

Vhodné zboží pro tento článek

Uniforma servírka - ML
Uniforma servírka - ML

590Kč
Korálková sada - LXL
Korálková sada - LXL

447Kč
Sexy dvoudílná sada - L
Sexy dvoudílná sada - L

483Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.