• facebook
  • twitter
  • rss

Historky ze sexshopu

Kdybyste měli vybrat nějaké povolání, které by vaše máma určitě ale určitě nikdy nedělala, byla by "prodavačka v sexshopu" asi jedním z nich. Nicméně tohle povolání má i svoje výhody: například letní brigáda v sexshopu, kterou vám může zařídit...

Za ty dva měsíce letních prázdnin prošlo naší malou prodejnou spousty a spousty nejrůznějších zákazníků. Od obyčejných, přes výstřední až po několik velmi zajímavých osobností, které si nešlo nezapamatovat...

Korzetová dáma

První z nich byla určitě "korzetová dáma." Malá korpulentní osůbka, vždycky výrazně nalíčená, oblečená v nezbytné minisukni - no zkrátka kdyby filmoví režiséři hledali vhodnou komparsistku na roli bordel mamá, určitě by vyhrála. V oblibě měla luxusní prádlo a úplně nejčastěji nakupovala korzety. Její nejmenší nákup nikdy nešel pod tři tisíce korun. Prádlo si zásadně nikdy nezkoušela, i když kabinky na prodejně byly přepychové. A dle mého skromného odhadu si domů vždycky odnesla korzety o dvě až tři čísla menší, než jaké doopravdy potřebovala. Vracela se pravidelně co týden až čtrnáct dní. Vždycky pronesla něco o tom, že jí z toho minulého korzetu vylezly kostice, popřípadě se dokola potrhaly kraječky, ale že ona si to zašije, jen se jí zrovna teď nechce, a proto potřebuje další sexy přírůstek do šatníku. Po třetí návštěvě jsem ji přestala přemlouvat, a co vím od mámy, do obchodu chodila pravidelně ještě skoro rok. A možná tam takhle chodí dodnes, ale to nevím, protože máma už tu bohužel nepracuje.

Sex v kabince

Byli dva - štíhlá vysoká blondýna s velkým nosem a vysoký opálený chlápek s dredy. Paní (nebo slečna, kdo to má poznat) si vybírala podprsenku a podvazkový pás. Asi po půl hodině přehrabování v policích a regálech si konečně pár kousků odnesla k vyzkoušení do kabinky a její přítel u toho samozřejmě nesměl chybět. Po chvíli se začaly z kabinky ozývat docela zajímavé zvuky - jako když si soused od vedle pustí porno a trochu ho ztlumí, aby neprobudil manželku. Nenapadlo mě nic lepšího, než v tu chvíli prázdný obchod zamknout a počkat, až si "užijí." Dlužno říci, že se mi nakonec za tu námahu a zničené uši odvděčili. Koupili si všechno a přitom ona blondýnka si nic z toho rozhodně nevyzkoušela. Tak takhle se dělají dobrý kšefty!!

Robertek pro babičku

Do zavíračky zbývalo sotva čtvrt hodiny, když mi do obchodu vstoupila osoba vskutku neočekávaná - asi 70 letá paní. Chvíli jsem uvažovala, jestli si naše dveře nespletla s vedlejší lékárnou, ale podle toho, jak rázovitě si to namířila k pultu mi došlo, že asi ne. "Víte, potřebovala bych něco místo svýho dědka. Víte, on už nemůže!" Ne, nedělám si legraci, tohle na mě vážně z fleku vybalila. Ztěžka jsem polkla, zakoktala něco ve stylu: "Ano, samozřejmě," a vyložila na stůl několik konzervativnějších kousků. Opravdu jsem neměla odvahu se zeptat, jestli chce běžný model nebo třeba nástavec na klitoris. Paní si nasadila brýle a po chvíli ukázala prstem na klasický plastový robertek ve tvaru mužského penisu. Nechala si předvést, jak se to zapíná (ještěže po mě nechtěla názornou ukázku) a pak spokojeně odkráčela domů. Zajímalo by mě, co na to asi říkal dědeček. Co myslíte, nestálo by za to o tom napsat třeba pohádku? Pro dospělé, samozřejmě ;-)

8.10.2010
Autor: Janis
Hodnocení: 262 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 149
Zobrazeno: 32240x

Vhodné zboží pro tento článek

Ohebné silikonové dildo Buddy - Pink
Ohebné silikonové dildo Buddy - Pink

590Kč
Mini 2
Mini 2

126Kč
Vibrátor perleťový
Vibrátor perleťový

333Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.