• facebook
  • twitter
  • rss

Za hranice sexuálních možností? Tak to zkuste za hranicemi země

Prázdniny či dovolená. Příležitost, jak si vyhodit z kopýtka. Pro dospělé ono volno může ovšem znamenat i zpestření sexuálního života. Co takhle zkusit sex s protějškem jiné národnosti?

Sexuální turistika. Toto slovní spojení není zas až tak moc obvyklé, alespoň ne do té míry, jak se praktikuje ve skutečnosti. Letní lásky nebo flirty, které se odehrají v zahraničí, většinou nemají perspektivu do budoucna a mnozí s tím i počítají, takže se jedná o jistou variantu sexuálního povyražení bez precedensu trvalého vztahu. Specialitou jsou ovšem lidé, kteří za hranice vyjíždějí nejčastěji za tímto účelem. Nejen muži, ale i ženy. A Češky jsou dokonce touto aktivitou v některých zahraničních zemích pověstné!

Ženy chtějí velké

Spoustu tuzemských žen lákají muži trochu temperamentnějšího vzezření. Italové, Španělé nebo etnicky černošští hoši - o nich kolují historky o skoro nekonečné výdrži při pohlavním aktu a o velikosti jejich mužství se také hovoří v superlativech. Za těmito typy Češky (nejčastěji více kamarádek najednou) vyráží právě do Španělska, Itálie, Jugoslávie, Řecka nebo Chorvatska. Jedná se totiž o oblíbenou rekreační destinaci, a tak pro případ, že by se lov nezadařil, alespoň ženy využijí k dovolené v příjemném prostředí. Pro exotičtější typy, jako jsou Arabové nebo černoši, se dámy vydávají do Tunisu, Turecka nebo na Kanárské ostrovy, ty majetnější pak vyrazí až za oceán do latinské Ameriky. Jak ale poznat muže, který je ochotný k sexuálním radovánkám?

Předně, muži jižanského typu, pokud se jim žena líbí, tak na věc jdou svéráznějším způsobem, než většina Evropanů. Dokonce i míšenci, kteří vyrostli např. v Čechách, nemají v sobě tolik drzosti, aby se na ženu vrhli tak zhurta. Muže – lovce potkáte nejčastěji v restauracích na baru nebo na diskotékách. Můžete na něj ale stejně narazit už při příjezdu do hotelu, kdy k vám galantně přiskočí, aby vám pomohl se zavazadly nebo vás jeho vypracované tělo zaujme na pláži. Jakmile zachytí váš pohled, začne vysílat vyzývavé signály a až se dostanete do bližšího kontaktu, tak vám bude konverzace velmi příjemná. Proč? Takový muž je většinou ležérně oblečen, máte pocit, že hltá každé vaše slovo, říká vám, jak jste úžasná a hlavně vám bude v jeho společnosti dobře. Pokud se jedná o případ sexuální turistiky, tak většinou platí pravidlo, že ti mladší muži se nechávají zvát staršími dámami, které si přijely pro trochu něhy a starší páni naopak obluzují mladé dívky svoji naditou peněženkou. Tyto „vztahy“ je proto nutné brát s rezervou a nic si od nich neslibovat. Pokud si tohoto budete vědomé, tak se pak jedná o zpříjemnění vaší dovolené. K sexuálním radovánkám pak dochází na různých místech. Starší dámy poskytnou mladíkovi své apartmá, mladší ročníky dovádějí třeba na pláži.

Muži mají raději menší

Zatímco evropské ženy zrovna neřadí na první příčky svého zájmu Asiaty, muži to mají naopak. Právě exotické slečny, které evokují gejšu a s tím spojenou pokoru, lákají muže více. Připočtěme k tomu ještě vyhlášené thajské masáže (ty, kde se jen nehněte tělo), pověstnou ohebnost východních krásek a také jejich drobnost, která by měla naznačovat i menší rozměry vagíny (neboli užší otvor). Někteří navíc věří, že Asiatky ji mají napříč a chtějí si to ověřit. Ovšem i evropští muži nejezdí jen za takto exotickými experimenty a stačí jim slast s Evropankami. Z hlediska hledaní to mají pánové jednodušší, protože „poskytovatelky lásky“ jsou soustředěné v objektech a vůbec jsou více na očích než gigolové pro dámy. Ve specializovaných zemích vám tyto služby doslova naservírují, takže pokud projevíte byť jen menší zájem, tak nic neprošvihnete.

Cizinci jezdí i k nám

To bylo pro naši inspiraci. Není ale neznámé, že destinace Čech je často navštěvována i díky tématu, kterému se tu dnes věnujeme. To platí pro turisty – muže, kteří k nám jezdí za krásami Čech... a hlavně Češek. Jedná se hlavně o Němce. Naopak do Německa, Velké Británie, USA, arabských zemí na blízkém východě nebo na sever od nás se za sexem moc nejezdí. Mezi další oblíbené destinace, kromě Česka (patří mezi dvacítku nejnavštěvovanějších) patří již zmíněné Thajsko, Kuba, Rusko, východoevropské země nebo Kambodža či Indonésie.

Ať už jste muž či žena, nezapomínejte na jedno pravidlo – ochrana! Když si chcete užívat s někým cizím, můžete, ale zabraňte případné památce jako je těhotenství nebo nákaza pohlavní chorobou. To si raději na upomínku kupte klasičtější suvenýr.

3.11.2010
Autor: Anet
Hodnocení: 318 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 156
Zobrazeno: 30989x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.