• facebook
  • twitter
  • rss

Alkohol jako afrodiziakum. Ano či ne?

Alkohol patří k nejstarším afrodiziakům vůbec. Milenci obvykle před aktem pili červené víno (mimo jiné i proto, že červená povzbuzuje), později i šampaňské. Opojný opar jim obvykle pomohl uvolnit se a odhodit veškeré zábrany a jejich sexu to rozhodně velmi prospělo, pokud to ovšem s tím popíjením příliš nepřehnali…

Alkohol – dobrý sluha ale zlý pán

Romantický večer při svíčkách a sklence červeného vína vzbuzuje ve většině z nás ty nejerotičtější představy. Mírná dávka alkoholu totiž působí jako mírné afrodiziakum – povzbuzuje vzájemnou touhu, odplavuje stres a boří sociální a komunikační zábrany. Především ženy pak snáze dosahují orgasmu. U mužů to bývá spíše naopak. Erekce se dostavuje spíše později (což může velmi pomoci mužům, kteří trpí předčasnou ejakulací).

Vlivem alkoholu ovšem roste i sebevědomí. Partneři mohou popustit uzdu své fantazii a představivosti a společně vyzkoušet praktiky, na které by za normálních okolností ani nepomysleli. Například před prvním análním sexem si skleničku na kuráž dala většina mých kamarádek a něco podobného platí i o vibrátorech.

Se skleničkou vína (nebo něčeho podobného) se také cítím atraktivnější a uvolněnější, což je ideální kombinace pro pěkně nabušený striptýz, nebo smyslný tanec se svíčkami. Podle nálady ;-) Trocha povzbuzení se mi hodila i tehdy, když u nás na týden přespávala tchýně a my se jakožto manželé chodili ulívat do koupelny. Ale zkuste se jen tak uvolnit, když víte, že dveře nejdou zamknout ;-)

Pokud to ovšem s pitím přeženete, všechny pozitivní účinky se rázem obrátí proti vám. Chuť na sex sice zůstává, ale totéž se bohužel nedá říct o erekci. Plánovaná rychlovka se v několika okamžicích mění na nudné šoupání tam a zpět, které obvykle trvá déle, než bude vaše partnerka ochotná snášet a to tím spíš, že její toužebně očekávaný orgasmus se rovněž nedostaví. Nepomáhá ani dráždění rukou nebo ústy. Místo kýženého vzrušení se totiž spíš dostavuje nejasný pocit otupělosti.

Já osobně, jsem se o opilecký sex pokoušela jen jednou. Ze začátku to vypadalo slibně. Během slabých dvaceti minut jsme vystřídali přes deset milostných poloh v několika místnostech a na různých kusech nábytku. Ale pak už jsem toho začínala mít dost. Měla jsem sto chutí prostě s sebou plácnout do postele, ale věděla jsem, že to hned tak nepůjde. Péro mýho manžílka už totiž zase (za ten večer snad po čtvrté) jaksi ochablo a zgumovatělo a nemělo se k akci. Zkoušela jsem na něm znovu zapracovat, ale nebudu vám lhát. Neudali jsme se ten večer ani jeden. Usnuli jsme na koberci a ráno se vzbudili oba pěkně polámaní, rozbolavění, s hukotem v hlavě a mírně zamlženou pamětí. Mně se docela blbě sedělo a celý byt vypadal jak po výbuchu. Nějak si nepamatuju, kdy jsme strhli ty sametové závěsy a kdo z nás dvou to napálil do fíkusu v kuchyni a notně mu pocuchal fazónu.

Takže si pro příště pamatujte: když to s pitím přeženete, zapomeňte ihned na své sexuální choutky a radši se běžte vyspat. A ráno si můžete dopřát sex bez výše zmíněných ne zrovna příjemných následků.

Hrátky s drahým pitím

S alkoholem si ale můžete užít i docela jinou zábavu, ve které nepůjde primárně o pití, i když úplně zakázáno také není. Zkuste si například vzít do ruky sklenici libovolného vína a několik kapek z jejího obsahu něžně vylít na partnerovo tělo. Pak stačí zapojit do hry šikovný jazýček a všechno beze zbytku pěkně slízat. Prsa, boky a záda budou pro tyto něžnosti těmi pravými místy.

Docela jinak se dá pohrát s perlivým šampaňským. Žena si jím naplní ústa, do kterých potom pojme partnerův penis. Jazykem dráždí žalud a předkožku a neposedné bublinky už udělají svoje. Muž může totéž zkusit s ženinou bradavkou.

V barech a na zábavách je stále populárnější tzv. bodyshot. Jde vlastně o velmi zábavné pití tequilly přímo z ženského těla. Je to velmi vzrušující zážitek a není důvod, proč byste ho nemohli vyzkoušet i doma. A co k tomu budete potřebovat? Sůl, tequillu a citron, samozřejmě. A jak na to? Sůl se nasype na odhalené ňadro (stačí ji vážně trošička a je nutné vyhnout se přitom bradavkám a dvorcům), tequilla se nalije do pupíku a citrón (obvykle čtvrtku nebo osminku) stiskne žena mezi zuby. Pak už stačí jen olíznout sůl, vysát z pupíku tequillu a pořádně se zakousnout do citrónu!

25.2.2011
Autor: Janis
Hodnocení: 297 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 158
Zobrazeno: 42260x

Vhodné zboží pro tento článek

ViaMax Pure Power - 10 tablet
ViaMax Pure Power - 10 tablet

899Kč
Erotic Touch - Sensual Woman 100ml
Erotic Touch - Sensual Woman 100ml

459Kč
Spanische Liebescreme - 40ml
Spanische Liebescreme - 40ml

485Kč

Co si o tom myslíte?

# P. N.: (13.03.2011 17:45:19) Reagovat

Po červeném vínu prý se nechce penis postavit.

# .: (04.05.2011 14:33:04) Reagovat

Jak se vám líbí použivání vašeho jména bez vašeho svolení?
Zrušte laskavě první příspěvek.Děkuji.

# Admin: (04.05.2011 19:08:56) Reagovat

Napsal jste si ho tam sám, my jsme si ho nevymysleli...

# Adminovi: (04.05.2011 20:05:31) Reagovat

Nenapsal a nepřeji si, aby někdo zneužíval moje jméno.

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.