• facebook
  • twitter
  • rss

Zvětšení penisu - 2. Velikost mého penisu

Zvětšení penisu - 2. Velikost mého penisu

Na začátku je potřeba říci, že pokud vám není 18 let, nemáte na těchto stránkách co dělat, nehledě na to, že váš vývin ještě zdaleka nebyl ukončen, takže zapomeňte na nějaké techniky zvětšování, jinak si můžete přivodit nepěkné komplikace.

Pro zajímavost, nejvíce penis roste do délky okolo 13.-16. roku. Na šířce penis nabývá mezi 10-18ti lety. Ve 14 ti letech má muž při erekci zhruba 70% velikosti, kterou bude mít v dospělosti. (Tak co kluci, zvládáte trojčlenku? Nápověda: (velikost /70) *100 ).

Před tím než začnete svůj penis zvětšovat, je potřeba zjistit jak jej máte velký a rozmyslet si o kolik jej chcete zvětšit, protože každá z technik vám může pomoci jinak. Každopádně zapomeňte na to, že si jej zvětšíte o více než 5 cm. To tak možná po 20ti letech cvičení.

Existuje mnoho teorií a technik o tom jak měřit velikost penisu, z mého pohledu je ovšem nejsprávnější ta, kde je velikost penisu vztažena ke schopnosti maximálního možného vniknutí do cizího předmětu.

Jednoduše řečeno, penis máte právě tak velký, jak hluboko jste schopni jej zasunout. Pokud jej budeme vztahovat k vagíně, nebude existovat delší penis než 16cm, protože téměř do žádné se nevejde více a proto jej nebudeme vztahovat konkrétně k vagíně, ale k něčemu pomyslně nekonečnému aby penis nebyl omezen.

K tomu docílit maximální možné délky je potřeba:

Mít penis v pravém úhlu k tělu, protože jinak bude vždy docházet k nějakému zkreslení. Pokud vám tedy stojí nahoru, nebo dolu, musíte si jej přidržet v pravém úhlu k tělu a teprve poté měřit.

Správná poloha penisu pro měření velikosti

Penis se měří plně ztopořen!

Je potřeba měřit od stydké kosti, protože pubické ochlupení i svaly na stydké kosti je možné stlačit a tedy penis může proniknout hlouběji, což mu dává 1-2cm navíc. Díky tomu také získáte přesnou délku a všichni ji budou měřit stejně. Zmáčkněte tedy kůži až na stydkou kost a měřte od tohoto místa. Nachází se zhruba 2-3 cm nad kořenem penisu. Neměřte přímo od kořene penisu, protože tak se dostanete až pod stydkou kost.

Správná měření délky penisu Správná měření délky penisu

Vytiskněte si náš univerzální měřák a zároveň visačku na dveře a změřte se!

8.10.2010
Autor: Longest
Hodnocení: 213 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 134
Zobrazeno: 40333x

Vhodné zboží pro tento článek

Andro penis - zvětšní penisu
Andro penis - zvětšní penisu

4344Kč
Penisex krém - 50ml
Penisex krém - 50ml

555Kč
HOT XXL - krém pro muže 50ml
HOT XXL - krém pro muže 50ml

390Kč

Co si o tom myslíte?

# Ondra: (05.12.2011 04:23:36) Reagovat

Čágo..jen pro zajímavost.. je mi 18 .. a mám ho velkého 16cm..to není to žádná sláva.. :/ ale hlavně jsem se chtěl zeptat do jakého věku penis roste..jak délka tak obvod.. díky za odpověď

# Longest: (05.12.2011 12:46:46) Reagovat

To je hodně individuální, ale obecně se uvádí, že penis roste do 19-21 délky a pak ještě o něco ztloustne, ale je to jak u lidí, někdo od 15ti nevyroste ani cm a někdo vyroste o 30čísel ve 20ti..

# Ondra: (05.12.2011 20:00:10) Reagovat

Čili...shrnutí..je to ve hvězdách???:)) pochopil jsem dobře??

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.