• facebook
 • twitter
 • rss

Co když mě vzrušuje býti chvílku ženou

Co když mě vzrušuje býti chvílku ženou

Ahoj muži a kluci,
někdo se může zděsit, než začne číst, délkou článku. Nedivte se, protože nikde na internetu jsem nenašel praktické informace v českém jazyce. Rozhodl jsem se je dát dohromady a přidat něco užitečného.

Osobně bych to jako úchylku nepovažoval, nazval bych to jako „netradičním koníčkem“


Charakteristika:

Na úvod bych poznamenal, že většina příznaků se objeví v období dospívání, nejčastěji mezi 13–17. rokem a přetrvává již do konce života. U některých mužů může dojít během života k útlumu.

Velmi úzce to souvisí s fetišismem, ne nadarmo se tomu říká tzv. velký fetišismus. Velmi častým jevem je zalíbení v nošení spodního prádla, plavek, šatů, sukní, podvazků, punčochách, korzetu, cat-suitu a někdo si ještě navíc začne lakovat nehty, nanášet make-up, používat tužku a oční stíny, či oblékat dámskou paruku.

Narozdíl od transsexuality se muži cítí být muži, jen tuto záležitost berou jako uvolnění, pro pocity radosti a spokojenosti nebo vyjádření jejich citlivější stránky. Nedělá jim problém se vrátit ze snů do skutečného života a opět se chovat jako muž.

Transvestité bývají převážně heterosexuální, velká část z nich je úspěšných v práci, šťastně ženatých (i s dětmi). Není pro ně absolutním problémem vést sexuální život se ženou. Časem ovšem se mohou cítit nenaplněni a nastává doba, kdy je třeba se partnerce svěřit. O tom v dalším odstavci.


Řešení

Jestli čekáte řešení ve smyslu, co máte dělat, aby jste byli zase „normální“ tak čtete zbytečně. Chápu, že někteří mohou mít strach ze společenské reakce a následné pocity méněcennosti, jen si uvědomte, že je to váš život a vy rozhodujete co se bude dít. Berte sami sebe takoví jací jste a zapomeňte na nějaký odvykání či psychiatrickou léčebnu.

Svěření

Než popíšu návod, chci říct, že se svěřte určitě přítelkyni či manželce, se kterou bydlíte a žijete. Rodičům záleží podle vašeho vzájemného vztahu a kamarádům či kamarádkám někde u alkoholu, už to vůbec nevyprávějte. Mějte taky své tajemství.

Když váš sexuální život pomalu, ale jistě skomírá, s partnerkou jste vyzkoušeli vše možné techniky, pročetli několik knih, navštívili sexuologa, jenže máte strach z její reakce. To je normální. Pokud se znáte již několik let a navzájem si důvěřujete, tak to vaši situaci velmi usnadňuje.

Zkuste v tichém prostředí, kde budete sami dva (v přírodě, v posteli..) říct svoji představu, kdy by jste si chtěli zkusit, jaké je to být oblečené jako žena. (třeba ve spodním prádle) a pozorně sledujte její reakci. Bude-li příznivá a tolerantní, můžete se časem svěřit, co praktikujete v soukromí.

Bude-li nepříznivá, přestaňte mluvit a vyčkávejte tak dlouho, dokud se s tím nesrovná. Nedivte se, je to pro ni šok.


Několik osvědčených praktických rad z praxe

 • NIKDY si nepůjčujte nebo nekraďte prádlo své rodině, partnerce, kamarádce, sousedce nebo ženám v blízkosti vašeho bydliště. Asi těžko by jste vysvětlovali bílé skvrny na jejich kalhotkách. A co se týče krádeží, tohle je velmi kuriózní záležitost a dlouho by si měly sousedky o čem při kafíčku povídat.
  Dovolit si to můžete v létě v turistických oblastech, v pozdních odpoledních hodinách, někdy i přes noc nechávají slečny sušit na šňůře plavky. Velmi si to ale rozmyslete a pečlivě naplánujte, protože je tu velké potencionální riziko vyrušení majitelem objektu. A ne každý si to vyloží, že vám jde o kousek prádla, takže aby jste své počínání nemuseli vysvětlovat na policii.

  Nejlepší řešení je si koupit svoje vlastní prádlo.
  • vietnamské stánky (+ nízká cena, nebudou se vás dívat divně, – obyčejné a jednoduché kousky)
  • secondhandy (+ velmi nízké ceny i s možností slev, široký výběr, – prodavačka může mít nepříjemné dotazy u spodního prádla či plavek)
  • značkové obchody (+ luxus, kvalita, velmi široký výběr, kvalita, možnost reklamace při špatné velikosti, – pro někoho cena)
  • e-shop (+ luxus, kvalita, velmi široký výběr, pohodlí z domu, – pro někoho cena, nižší šance reklamace, poštovné)
  • od slečny (+ voňavé, široký výběr, - stud z osobního setkání)
  Nedoporučuji stánek někde na náměstí nebo obchod, kde se často pohybujete
 • Prádlo mějte doma na skrytých místech, nejlépe pod zámkem. Pro jistotu.
 • Čas od času je dobré si vyprat prádlo, sušte rozhodně u sebe doma na slunci, nikoliv na veřejném sušáku. Sousedi mají taky oči a zajisté si budou klást otázku, kde jste to vše vzal a co s tím děláte.
 • Chcete-li se zbavit prádla, doporučuji zabalit do něčeho tmavého a vyhodit do poloprázdného kontejneru daleko od místa bydliště. Opatrnost se určitě vyplácí.
 • Osobně nedoporučuji si dělat žádné své soukromé fotky, videa, nikdy nemluvit o tom přes internet, neprořeknout se nějakým komentářem nebo statusem na ICQ nebo Facebooku + nepřidávat se do nějakých skupin nebo komentovat cokoliv s touto tématikou. Facebook je jedna velká drbárna. (leda za podmínky, že to chcete sdělit ostatním)
 • NIKDY si nechoďte ve spodním prádle na veřejnost, do obchodu, do práce/školy, na veřejné akce… Náhoda je blbec, není dobré mít veřejnou ostudu.

Tak to by bylo všechno, jestli jste se dostali až sem, tak to jistě o něčem svědčí…

Žijte šťastně a užívejte si svého koníčka.

17.6.2011
Okurka
Hodnocení: 379 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 223
Zobrazeno: 44759x

Co si o tom myslíte?

# Myslivec: (16.10.2012 15:56:29) Reagovat

Máš pravdu, každý alespon z 85 mužů trpí touto poruchou.Ale je to super :)

# Filip: (17.05.2015 22:58:37) Reagovat

Mojí partnerce se třeba líbí když přijdu ze školy a při svlíkání zjistí ze mam jeji kalhotky :)

# Kuba: (05.05.2023 14:12:55) Reagovat

Tak to jsem udělal úplně všechno špatně. Žena mi našla fotky mě v kalhotkách (její). Dost špatně to vzala. Asi rok to trpěla,ale dnes uz spolu nejsme a nadává mi do buzerantů.

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.