• facebook
  • twitter
  • rss

Syndrom pánských sprch

Nedávno jsem na i-dnes četl článek o Syndromu pánských sprch, který napsala žena do rubriky pro ženy.

Ve zkratce je článek o pozorování a vzájemném porovnávání mužů ve sprchách.

Normálně tyto články příliš nečtu, ale odkázala mne na něj kamarádka a jak jsem jej začal číst a již po pár větách mi bylo jasné, že to co ona autorka napsala je čistě ženský pohled a tudíž až na pár výjimek úplně scestný.

Milé dámy, tak jako se muži snaží pochopit ženskou logiku a nikdy se jim to nepovede, pokuste se o to stejné i vy a vše bude mnohem jednodušší. Muži jsou jednoduší, ale zcela odlišní! A proto na ně nemůžete koukat a posuzovat je pohledem ženy, ale pohledem muže.

Mimo jiné (kladné) vlastnosti mužů existuje jedna, velice silná a často i převažující všechny ostatní. Muži jsou velmi soutěživí! A to platí v čemkoliv.

Soutěžíme v tom, kdo je rychlejší, větší, vyskočí výš, zabije největšího kance, vypije víc, no a mimo to i kdo má největší penis, kdo měl kolik žen a kdo jich kolik uspokojil.

Řekl bych, že vše v mužském světě se točí kolem soutěže. I ten poslední ajťák o kterém snad ani nevíte, že u vás pracuje, soutěží s ostatními a nejspíš bude i uznáván, jako nejlepší hacker, linuxář nebo síťař a jeho pocit sebeukájení bude naplněn na základě tohoto. Naopak do ničeho jiného se pouštět nejspíš nebude, protože by prostě nebyl nejlepší, nebo by byl dokonce za blbce.

Stejné je to s tou sprchou, i když všichni vědí, že penis větší než 20cm je spíš na obtíž, protože je moc dlouhý a do partnerky se nevejde a tudíž nebudete moci nikdy pořádně přirazit, protože partnerka bude neustále říkat, že jí to bolí a bude vás brzdit a odstrkávat, i tak všichni muži chtějí mít velký penis a troufám si říci, že raději 30cm než "jenom" 20. Důvodem jsou právě ony sprchy. Poznat ten pocit z toho, když se svlečete a všem okolo spadne brada, protože jsou připraveni blesku rychle to zhodnotit a porovnat a najednou tohle!

Všichni chtějí aby se o nich mluvilo jako o nejrychlejším muži planety, nejmocnějším muži planety a nebo alespoň o muži s největším ptákem co jsem kdy viděl. Každého muže totiž zahřeje, když se o něm řekne:"Nojo Tomáš s tim jeho hovadem, s tim jí musí rozervat!" A přesto, že všichni ví, že mu to je spíš na obtíž, všichni mu to závidí, protože je prostě lepší a tak musejí jít a hledat něco jiného, v čem jsou lepší oni. Například větší biceps, nebo víc gólů za sezónu.

Není to tedy o psychických problémech, o kterých píše autorka, ale o soutěživosti! A mezi námi, ženy dělají to stejné. Sice u nich není vidět délka přirození, ale zato se vzájemně okukují a říkají si "Takovou prdel rozhodně nemám", "Velký prsa bych nechtěla, ta má hrozný visáky". "Hraje si bůh ví na co a přitom má celulitidu jak golfový jamky." Atd...

Každopádně je zde určitý rozdíl, zatím co ženy hledají a porovnávají se s těmi, které jsou "horší" a dokazují si, že oni jsou lepší, muži se srovnávají s těmi lepšími a pak se cítí špatně z toho, že nejsou tak dobří.

Nevím která z možností je lepší, zda se utěšovat tím jak jsem dobrý, nebo si stěžovat, že nejsem dokonalý a nejlepší, ale takoví jsme.

Hlasujte v anketě, zda se mnou souhlasíte, nebo ne.

27.4.2010
Autor: Longest
Hodnocení: 246 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 99
Zobrazeno: 20057x

Anketa

Porovnáváte se ve sprše s ostatníma?
HLASUJTE!
Muži (168x)Ženy (52x)
Do společné sprchy nechodím a tudíž po ostatních nekoukám.26%Počet mužůPočet žen44%
Ve sprchách nebo na záchodě to většinou okouknu a porovnám, ale rozhodně z toho nemám pocit méněcennosti.54%Počet mužůPočet žen27%
Ve sprchách nebo na záchodě to porovnávám a všichni ho mají většího a mám z toho pocity méněcennosti a stydím se.9%Počet mužůPočet žen8%
Do společných sprch chodím, ale rozhodně se ostatním nekoukám na ptáky nebo kozy11%Počet mužůPočet žen21%
Velikost penisu - pouze pro muže
HLASUJTE!
Muži (138x)Ženy (19x)
Chci ho mít většího než 20cm na zkoušku, pro ten pocit, když ho vyndám.34%Počet mužůPočet žen26%
Chci ho mít většího než 20cm, protože bych byl lepší v posteli.4%Počet mužůPočet žen16%
Jsem spokojený tak jak jsem.60%Počet mužůPočet žen42%
Mám ho moc velkého, chtěl bych menšího.1%Počet mužůPočet žen16%
Pokud máte velký penis (více než 20cm), stalo se vám, že vás žena odmítla/Odmítla jste někdy sex, kuli příliš velkému penisu?
HLASUJTE!
Muži (21x)Ženy (25x)
Ano38%Počet mužůPočet žen32%
Ne62%Počet mužůPočet žen68%
Stalo se vám někdy, že vás žena odmítla kuli příliš malému penisu/Odmítla jste někdy muže kuli příliš malému penisu?
HLASUJTE!
Muži (61x)Ženy (33x)
Ano15%Počet mužůPočet žen12%
Ne85%Počet mužůPočet žen88%

Vhodné zboží pro tento článek

Vibrátor Lelo Liv - červená
Vibrátor Lelo Liv - červená

1990Kč
Vibrátor Lelo Iris - fialový
Vibrátor Lelo Iris - fialový

2490Kč
Ohebné silikonové dildo Buddy - Pink
Ohebné silikonové dildo Buddy - Pink

590Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.