• facebook
  • twitter
  • rss

Smyslný Plán P

Vy nevíte, co je to Plán P? Tak já vám to prozradím. Je to taková minipříručka pro váš spokojenější, rozmanitější a zábavnější sexuální život. A vůbec nezáleží na tom, jestli svého vyvoleného teprve hledáte, či žijete v již stabilním vztahu nebo momentálně pátráte po hráči pro nové kolo. Můj Plán P obsahuje 5 základních a až neuvěřitelně jednoduchých bodů. Vtip není v tom, vzpomenout si na Plán P večer těsně před milováním, ale jde o to, vybavit si ho kdykoli, když svého partnera potkáte. Ať už ráno při čištění zubů nebo večer spícího u televize.

A jaké jsou body Plánu P?

  • Smyslná předehra
  • Příjemné pocity
  • Vzrušené představy
  • Orgasmické vyvrcholení
  • Skvělá zábava

Začnu tou zábavou. Plán P vážně není o nějakém strohém dodržování pravidel. Při jeho plnění si musíte užívat, nechat prostor fantasii a vůbec. Všechno, co ode dneška pro svůj vztah uděláte, bude vycházet z toho, že svého partnera/partnerku milujete a že se vám líbí. Takže pokud se momentálně nacházíte těsně před rozvodem a bez nového partnera, uložte si tenhle článek do oblíbených a vraťte se k němu v příhodnější dobu. Ale jinak čtěte dále...

Předehra

Nebudu vám tu popisovat klasických deset minut mazlení před samotným aktem. Takových článků najdete všude dost a dost (ale nezapomeňte, že opakování ježatkou moudrosti). Ne, já mám na mysli celodenní předehru.


Vzpomeňte si, kdy jste se svého partnera naposledy smyslně dotkli během dne? Nejspíš jste to dělali jako čerství milenci. Ale potom? Kam se vytratila z vašeho vztahu ta lehká hravost? A co s tím?

Pro začátek bude stačit třeba smyslný polibek každá ráno na probuzení. Ale neodflákněte to, francouz je jistota. Jemné hlazení šíje, vlasů a laskání kolen také nepatří do starého železa. Stačí i něžné objetí a den hned vypadá jinak.

Příjemné pocity

Tak sem patří ze všeho nejvíc erotické masáže. Nemusíte hned začít s profesionálním masírováním celého těla. Vždyť i jemné promasírování spánků, rukou nebo prstů na nohou přináší kýžené výsledky. A ze vzájemných dotyků budete mít radost oba.

Nemusíte hned zapalovat svíčky a vonné tyčinky, klidně se při tom dívejte třeba na sci-fi thriller. I tak si to skvěle užijete.

Vzrušené představy

Na představy lidé při milování často zapomínají. A je to škoda. Zvláště ženy mají sklon orgasmus raději simulovat než se ho namáhavě pokusit dosáhnout. Mají totiž pocit, že kdyby si místo manžela představily Brada Pitta (což normálně dělají při masturbaci a se skvělým výsledkem), nebylo by to vůči manželovi správné. Prostě nás maminky učily, že by to nebylo fér, tak to nebude dělat. Dovoluji si upozornit, že představy jsou jenom představy. Navzdory rozšířenému vlezlému křesťanskému učení není představa sexu se zábavným sousedem totéž, jako zaklepat u něj doma a bez váhání mu skočit do postele. Představy jsou jen ve vaší hlavě, nikdo jiný o nich neví. A když vám pomůžou dosáhnout lepšího a rychlejšího vyvrcholení, jsou rozhodně vítány. Mimochodem, zprostředkovaně z nich bude mít radost i váš partner, protože nic nedokáže samce nažhavit tak, jako pořádně vzrušená partnerka.

Ale i muži mají své představy, a na rozdíl od nás je při sexu neváhají použít. Na přímý dotaz všechno zapřou, samozřejmě. A mimochodem existuje báječný způsob, jak pomocí představ nažhavit oba partnery najednou. Potřebujete k tomu jen mobilní telefon, pomocí kterého svému protějšku zavoláte a budete simulovat vzrušující erotickou linku. Tohle vážně stojí za vyzkoušení!

Orgasmické vyvrcholení

Tohle je bod, který by si měli pamatovat hlavně muži. Při sexu by měli být uspokojeni oba partneři. Ani náhodou tedy není správné, když vysílený muž po heroickém výkonu padne vyčerpaně do peřin a žena si jde do vedlejší místnosti užít s vibrátorem. Hodně tady pomůže vzrušující předehra, nepřipravte se na, to že se může protáhnout. Ženám to prostě někdy trvá déle, zvlášť když jsou unavené nebo po nemoci. To ale není důvod k tomu dát si rychlovku!

Skvělá zábava

A tady se oklikou vracíme na začátek. Ať už děláte cokoli, užívejte si to! Velkomyslně přehlédněte své skutečné i údajné nedostatky a dejte průchod svým pocitům. Co na tom, že poloha naštípnutého bambusu nevypadá ve vašem provedení tak dokonale jako na stránkách Kámásútry, když si ji oba úžasně užíváte? A co na tom, že masáž ve vašem podání připomíná spíš lechtání motýlích křídel na hroší kůži, když partner vrní blahem? Pamatujte si, že většina problémů vzniká jen a pouze ve vaší hlavě. Takže až se příště půjdete milovat, zaplaťte mozku dovolenou na Bahamách. Účinek bude 100%!

22.10.2010
Autor: Janis
Hodnocení: 215 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 100
Zobrazeno: 11471x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.