• facebook
  • twitter
  • rss

Škola penisu - zbavte se starostí

Škola penisu - zbavte se starostí

V minulé lekci bylo napsáno o tom jak škodlivé v sexuálním životě mohou být starosti a jiné myšlenky než ty, jak si nejlépe užít aktuální okamžik. Dnes si probereme, jak se těchto myšlenek zbavit.

Nemohu se uvolnit

Vytvořte si své pohodlí. Zatopte si, pusťte si relaxační hudbu (rádio rozhodně ne!!), vypněte mobila a zavřete okna. Ve vašem okolí nesmějí být žádné rušivé zvuky!

Tohle slušné holky nedělají

Zapomeňte na to, co se dělá a co ne. Do vašeho sexuálního života nikomu nic není a pokud se to partnerovi líbí a vám to nevadí, je to přesně to co byste měla dělat.

Jsem moc tlustá

Váš přítel si rozhodně nebude všímat nějakého kila navíc v okamžiku, kdy si budete hrát s jeho penisem. Být sexy není jen o tom jak vypadáte ale o tom jak sexy se cítíte uvnitř.

Obávám se, že se mi to nebude líbit

Obava většinou pramení z neznalosti, takže je velmi jednoduché se k tomu postavit čelem, jednou to vyzkoušet a víckrát se k tomu případně nevracet. Jak jinak můžete zjistit, že to je/není to pravé dokud to nevyzkoušíte?

Nelíbí se mi vzhled jeho penisu

Nekoukejte se! Zhasněte světla a snažte se najít pochopení pro jeho penis. Nakonec, je to součást tvého partnera.

Nevoní mi

Vykoupejte se! Dejte si společnou sprchu, při které ho důkladně umyj a dej si pozor ať na něm pro změnu nezůstane mýdlo (to rozhodně nechutná!). Přesvědč ho, ať si udělá nějaký sexy sestřih. To většinou dost pomůže.

Nemám ráda jeho chuť

Po důkladné koupeli by se jakákoliv chuť měla ztratit, nicméně můžete použít ochucené lubrikanty, marmeládu, nebo nugetu.

Nevím jak začít

Již jste začala! Největší krok byl v tom, začít číst tento kurz. Nic neuspěchejte, čtete pomalu a pozorně, tak jak vás budeme ímto kurzem provádět naleznete odpověď na všechny vaše otázky.

23.9.2007

Foto: Kovalík
Hodnocení: 259 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 124
Zobrazeno: 20360x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.