• facebook
  • twitter
  • rss

Škola penisu - předkožka

Škola penisu - předkožka

Ať si jí muž nechá, nebo ne, všichni se s ní narodí. Jedná se o malý kus kůže na konci penisu zakrývající konec penisu, tedy žalud. Dost často se z náboženských důvodů malým chlapcům nechává předkožka odstraňovat na popud rodičů. Dělá se tak u dětí krátce po narození. V pozdějším věku jsou většinou příčinou zdravotní důvody. Odborně se to nazývá obřízka. Při obřízce se velikost penisu nezmenší!

V USA je zhruba 60% mužů obřezaných, celosvětově je obřezaných asi 15%. U nás je toto číslo dle statistik okolo 10%. Hlasujte v navazující anketě.

Předkožka na žaludu

Existence předkožky má několik důvodů: při sexu se předkožka srolovává a narolovává na žalud, což způsobuje snadnější průnik penisu. Penis je předkožkou chráněn a uchovává kůži na žaludu jemnou a hebkou. Předkožka může mít různou délku, ale při erekci se většinou natáhne a penis (žalud) částečně, nebo úplně odkryje.

Pokud má penis vašeho přítele předkožku, pamatujte na tyto zásady:

Buďte něžná

Předkožka bude klouzat nahoru a dolu podél těla penisu s každým zásunem, nebo přetažením, ale i tak buďte opatrná, a něžná, protože předkožka je velice jemná kůže a snadno dojde k poškození. Nikdy za ní škubejte, nebo jí silou příliš nenatahujte.

Škola penisu - Předkožka

Nespěchejte

Začněte jej pomalu vzrušovat dokud nebude vzrušen. Pamatujte na to, že předkožka i kůže na žaludu je velice jemná a snadno může dojít k poškození při vytahování z kalhot o knoflík, zip, nebo jiný ostrý předmět na oděvu.

Důkladně omývejte

Předkožka je sice ochrana penisu, ale díky tomu se za ní drží i spousta nečistot, moči a potu,což je důvod proč v mnoha náboženstvích předkožku odřezávají. (Protože je nečistá.) Je důležité každý den předkožku z penisu přetáhnout a mýdlem důkladně omýt. Doporučujeme antibakteriální mýdlo. Pozor na důkladné opláchnutí mýdla!

Otírání

Naučte ho se otírat vždy po močení, bude tak pro vás čistější.

16.9.2008

Hodnocení: 214 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 187
Zobrazeno: 63106x

Co si o tom myslíte?

# Karel: (10.02.2010 08:16:13) Reagovat

Vřele doporučuji obřízku.

# vašek: (27.02.2010 16:20:30) Reagovat

Já ji doporučuju taky.

# Pedro: (23.03.2010 17:24:54) Reagovat

Mám ji a rozhodně ji nedoporučuju. Jen ze zdravotních důvodů.

# lukon4485: (22.07.2010 21:25:56) Reagovat

Pro více informací o obřízce doporučuji: obrizka.webnode.cz

# Juddy: (14.09.2010 14:55:38) Reagovat

neni hezky kdyz predkozda nejde uplne stahnout a chlap si nenecha udelat obrizku

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.