• facebook
  • twitter
  • rss

Plastika prsou - po roce

V minulém díle jsem Vám popsala všechny možné komplikace, které můžou, ale nemusí nastat pokud budete dodržovat pooperační pokyny a pokud se zákrok povede atd..

Kdy tedy prsa můžete považovat za svá?

Doktoři říkají, že po 8 týdnech je implantát již pevně usazen a už se nemůže přetočit, posunout, apod. Nicméně i poté se doporučuje režim se zvýšenou opatrností - jen postupně zatěžujte prsní svaly, vše dělejte pocitově - Vaše tělo Vám řekne, jestli tento pohyb a námahu zvládne, nebo ještě ne.

Co jizvy?

Na jizvách je potřeba začít pracovat hned co Vám to lékař dovolí. Doporučuje se obyčejná měsíčková mast na promazávání a třeba i silikonové náplasti, které mají výborný hojivý efekt a jsou k sehnání v lékárnách. Zároveň je možné zkonzultovat s lékařem možnost laserového ošetření.

Změknou?

Dobrá zpráva je, že ano! U každé je doba měknutí individuální, nicméně pokrok můžete sledovat měsíc od měsíce. Lékař Vám ukáže speciální masáže, které tedy ze začátku budou příjemnější pro partnera než pro Vás, nicméně mají svůj efekt.

Zcela měkká budou prsa přibližně po roce, ale zase u každé je doba měknutí prsů individuální.

Věřte mi, že za rok až se někdo bude bavit o plastice prsů, tak Vám ani tak nedojde, že po ní máte i Vy. Protože prostě prsa jsou Vaše a na omak je velmi těžké poznat, že Vám bylo pomoženo.

Pošlete nám svou fotografii do naší galerie Plastiky před a po a pochlubte se ostatním se změnou!

Toto je pravděpodobně poslední díl seriálu plastická operace prsou. Pokud vám chybí nějaká informace, zeptejte se nás v diskusi pod článkem a pokud vám budeme umět poradit, rádi poradíme. Pokud se chcete podělit o pocity z plastické operace, napište nám.

K článku je připojena galerie

 Obrázek z galerie
25.8.2009
Autor: CloudySky
Hodnocení: 192 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 118
Zobrazeno: 11884x

Co si o tom myslíte?

# lena: (04.11.2009 13:26:10) Reagovat

ahojky jdu ted v listopadu na konzultci a pak na zvetšeni prsou tak pak dam hned vedet jak vše dopadlo moc se tešim samo sebou i manžel.lena

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.