• facebook
  • twitter
  • rss

Nalezení bodu G

Každá žena je vybavena G-bodem, ale je méně známé, že i mnozí muži mají na svém těle knoflík, jehož zmáčknutí spouští nadoblačný orgasmus. Předkládám vám návod, jak najít nejen svůj, ale také G-bod vašeho partnera.

Jsou ženy, které naleznou své tajné místo rozkoše náhodou - a jejich sexuální život se naráz od základů změní. Často se stává že při souloži ze zezadu muž do ženy zasune hlouběji penis než normálně a pokud to přijde ve správný čas, může to spustit silný nával rozkoše hluboko uvnitř. Jedná se o velmi silný vnitřní orgasmus.

Pokud si myslíte, že vám se nikdy nepodaří prožít podobnou extázi, raději čtěte dál. Váš skrytý poklad se jmenuje Graffenbergův bod, známější pod názvem G-bod. Jedná se o vysoce citlivý erotogenní výčnělek velikostí dvoukoruny, který se nalézá za přední stěnou vagíny a který má (alespoň podle tvrzení odborníků) ve svém těle každá žena. Tkáň Graffenbergova bodu našli ve vagínách všech 400 žen, které se zúčastnily vědeckého výzkumu.

Co je na tomto kousku tkáně tak zvláštního? Jak dokazuje mnoho případů, G-bod dokáže nastartovat od hlavy až k patě orgasmus, který se velmi liší od vyvrcholení klitoridálního. Ženy při něm zažívají vlny rozkoše, které procházejí celým tělem, nejen genitáliemi. Pokud je drážděn G-bod, pocity rozkoše vycházejí z oblastí hluboko uvnitř ženského těla a někdy bývají tak intenzívní, že je až těžké se s nimi vyrovnat. V minulosti se někteří lékaři vyjadřovali o G-bodu jako o nepodloženém mýtu. Díky výzkumům se mu ale konečně dostává oprávněné pozornosti - a vám se tak otevírá přístup k informacím, které si zasluhujete.

S trochou tréninku, vytrvalosti a s pomocí správných technik se i vám podaří objevit a využít G-bod a dodat tak svým sexuálním zážitkům netušený nový rozměr.

I muži mají svůj G-bod - a nemám tím na mysli zrovna jejich penis. Odborníci vědí, že mužskou erotogenní zónou je také prostata, a pokud je laskána správným způsobem, prožívají muži neuvěřitelně příjemné pocity. Strašně málo žen ví, kde tohle slastné místo leží.

Dříve než budete moci sklízet rajské plody, musíte svou zvláštní zónu najít. Možná že to budete muset vyzkoušet několikrát než se vám povede ono místečko najít. Zaručeně se vám to ale v budoucnu vyplatí. Sídlo nejvyšší slasti se nachází na půl cesty mezi poševním vchodem a děložním hrdlem, za přední stěnou vagíny. Tajemný bod se s největší pravděpodobností nalézá ve stejné výšce, kde končí ochlupení. G-bod můžete hledat sama, ale lepší je to s partnerem. Vaše vlastní prsty možná nebudou dost dlouhé na to, aby dosáhly až na kýžené místo.

Pokud se vydáte za G-bodem ve dvou, jeho penis nebude zrovna tím nejvhodnějším vyhledávacím nástrojem. Váš přítel lépe dospěje k cíli, když použije prsty, a to ze dvou důvodů.

Za prvé: prsty snáze zatlačí na místo uprostřed vaginální stěny, zatímco penis nejspíš jen proklouzne okolo.

Za druhé: konečky prstů ve vagíně lépe nahmátne vyčnívající oblast.

Tipy na některé druhy předehry, při níž váš partner uplatní prsty: Položte se na břicho a požádejte ho, aby vsunul navlhčený ukazovák a prostředníček do vagíny tak, aby dlaní směřoval dolů. Partner by měl mírně ohnout prsty a pohybovat jimi jemně, ale s dostatečným tlakem nahoru a dolů, jako by vás hladil. V této oblasti musíte vyvinout mnohem větší tlak než na poštěváčku. Pokud se rozhodnete hledat G-bod sama, sedněte si na záchodovou mísu nebo si dřepněte, abyste dosáhla hlouběji dovnitř.

Myslete na nějakou erotickou scénu z filmu, na poslední milování s přítelem nebo si představujte vlastní milostné fantazie - většina žen totiž nemůže G-bod najít, pokud nejsou vzrušené. Vsuňte navlhčený ukazováček do vagíny a prohmatávejte přední stěnu. Tiskněte prst pevně nahoru směrem k pupíku. Měla byste nahmátnout malý houbovitý výčnělek velikosti fazole. Po nějaké době stimulace tento výčnělek ztvrdne podobně jako penis a naběhne do velikostí dvoukoruny. Hledání si ulehčíte, pokud budete druhou rukou tlačit na břicho tam, kde končí linie ochlupení, abyste G-bod zároveň stimulovala zvnějšku. Pozor: Nebuďte překvapená, jestliže při prvním nahmátnutí bodu pocítíte náhlou potřebu močit. Po dvou až desetivteřinové masáži toto nucení odezní a vaše další pocity budou pouze příjemné.

A pokud se vám ani po vytrvalém úsilí nepodařilo G-bod najít, pomozte si speciálně navrženou "hračkou" - vibrátorem se zahnutým koncem.

Princip rozkoše číslo dva

Naučte se G-bod využívat. Copak? Když jste se dotkla zázračného G-bodu, nedostavil se žádný, natož automatický orgasmus? Nevěšte hlavu, není to tím, že by vaše zázračné místečko nefungovalo, jenom ho musíte nejdřív trošku rozehřát. Když jste objevila svůj poštěváček, asi jste také nedosáhla orgasmu ihned - musela jste zkoušet různé dotyky. Dosahovat orgasmu pomocí G-bodu se také musíte učit. Je tu jedna speciální technika pomocí níž se dá zvýšit citlivost G-bodu. Nejprve si slibte, že se na čtyři týdny vzdáte dráždění poštěváčku a klitoridálního orgasmu. Musíte se soustředit pouze na ten odlišný pocit, který vyvolává G-bod. Sama nebo s partnerem se ho dotýkejte po dobu patnácti minut dvakrát nebo třikrát týdně. Čím častěji to budete dělat, tím rychleji se naučíte ty správné pohyby. Když se zaměřujete na svou novou oblast rozkoše, jakmile máte pocit, že jste dostatečně vzrušená, začněte stahovat svaly, kterými obvykle přerušujete močení. To vám pomůže, abyste se soustředila na to pravé místo a lépe se naladila ne prožitky, které z něj máte. A nakonec se zbavte pocitu, že když se věnujete G-bodu, musíte dosáhnout orgasmu za každou cenu. Pokud se cítíte pod psychickým tlakem, propadnete nervozitě a to je nejjistější způsob, jak zabít jakoukoli rozkoš. Během nácviku si místo přemýšlení o orgasmu raději představujte něco hodně sexy. S trochou štěstí by erotické fantazie měly nastartovat orgasmus přirozeným způsobem.

Když knoflík rozkoše zafunguje, nebulte překvapená, pokud se u vás objeví mléčný výtok z pochvy. U řady žen při tomto druhu orgasmu dochází k ejakulaci. V každém případě jsou vaše tělesné reakce naprosto normální a váš pocit při orgasmu bude stejný. To znamená, že bude neuvěřitelný.

Princip rozkoše číslo tři:

Dosáhnete orgasmu kterého jste nikdy předtím nedosáhla. Jakmile se vám podařilo svou oblast rozko­še vůbec uvést do provozu, jste připravena ke studiu pokročilých technik, díky nimž s pomocí jazyka a prstů dosáhnete nových a nečekaných erotických vrcholů. Naučit se je naštěstí není nic nemožného.

Tady je jeden z oblíbených triků, při němž uplatníte prsty: tlačte na rozhraní mezi spodním okrajem břicha a podbřiškem, zatímco partner vás hladí uvnitř. Nebo si sama či s partnerem vyzkoušejte ještě neuvěřitelnější manévr: masírujte G-bod až do okamžiku, kdy se blížíte k vyvrcholení, a náhle přestaňte. Pak věnujte pozornost svému poštěváčku, a až budete skoro u vrcholu, tak přestaňte. Vraťte se zpět k bodu G. Dopřejte si orgasmus, až když už to nebudete moci déle vydržet. Tomuto manévru se říká G-masáž a zpomaluje a prodlužuje orgasmus. Když orgasmus dlouho zadržujete, dostaví se nakonec s neuvěřitelnou intenzitou.

Dále vám doporučuji smíšený orgasmus, který se dostavuje při současné stimulací G-bodu i poštěváčku. Dobrat se k takovému vrcholení vyžaduje dobrou komunikaci a koordinaci mezi partnery, takže se ke kýženému výsledku pravděpodobně dopracujete po několika pokusech. Jakmile jednou zažijete smíšený orgasmus, pochopíte, proč se kolem něj nadělá tolik cavyků. Cítíte stahy žen v genitáliích, ale i po celém těle. Je to absolutní vrchol všech vrcholů.

Tip rozkoše číslo čtyři:

Né že bychom chtěli brát stimulaci jazykem ústy na lehkou váhu. Intenzitě koitálního orgasmu se ale nic nevyrovná, takže doporučte partnerovi, aby se vašemu zvláštnímu očku věnoval i penisem.

Některé pozice téměř stoprocentně zaručují plnou stimulaci bodu G. Vědcům se podařilo umístit kameru na mužský pohlavní orgán a viděli, co se děje, když proniká do ženského těla. Proto mohou s určitostí říci, že při některých pozicích pyj téměř zasáhne G-bod. Moc dobře vím, proč to funguje - jeho penis masíruje přední stěnu vagíny. Pokud sedíte obrácená čelem k němu, podaří se vám to také, jestliže se rukama opřete za sebou a tlačíte pánev nahoru.

Existují i jiné polohy, při nichž dochází k přímé stimulaci G-bodu. Zkuste to zezadu. Tato pozice zaručuje hluboké proniknutí pod takovým úhlem, jakého je zapotřebí, pokud má být zasaženo správné místo. Nebo se položte na břicho a partner ať si vám zlehka lehne na záda. Pronikne do vás hluboko zezadu a bude vám stimulovat zároveň poštěváček i G-bod. Účinné je i milování zezadu vestoje, při kterém se můžete opřít třeba o stůl. Nebo si při klasické poloze vsuňte polštář pod zadek. Vagína se vám ocitne v takovém úhlu, že budete odměněna již zmíněným dvojím drážděním poštěváčku a bodu G, a to přece stojí za trochu snahy.

19.12.2001

Hodnocení: 254 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 161
Zobrazeno: 63706x

Vhodné zboží pro tento článek

Erotická encyklopedie 2 -Erotické masáže
Erotická encyklopedie 2 -Erotické masáže

345Kč
Erotická encyklopedie 7 - Poznáváme lásku
Erotická encyklopedie 7 - Poznáváme lásku

345Kč
Jak na sex 1 - Uspokojení partnera rukou
Jak na sex 1 - Uspokojení partnera rukou

269Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.