• facebook
  • twitter
  • rss

Mužský G-bod

Mužský G-bod

Nadpozemská vyvrcholení nejsou výsadou žen. I MUŽI MAJÍ SVŮJ G-bod - prostatu, vnitřní orgán, který se nachází těsně pod jejich močovým měchýřem. Prostata se podobá ženskému G-bodu v tom, že se jedná o citlivý erotogenní orgán, umístěný uvnitř těla.

Mužská prostata bývá často zanedbávána až do okamžiku, kdy ji napadne infekce nebo kdy přestává fungovat. Ve dnech své největší slávy je ale prostata zodpovědná za neuvěřitelně příjemné pocity v mužském rozkroku, které muži prožívají při sexuálním vzrušení.

Tento orgán, bohatě protkávaný soustavou nervů, je neobvykle citlivý a dokonce v něm dochází k sekreci, když je muž vzrušený a když ejakuluje.

Pokud se pustíte do dráždění jeho tajného místa, váš přítel bude nejspíš šokován, protože mnoho mužů ani neví, že takovéto středisko slasti existuje. Jakmile ho ale jednou zasvětíte, stane se z něho bleskurychle profesionál.

Jakým nejjednodušším způsobem mu můžete dráždit prostatu? Naučte se masírovat perineum, malou neochlupenou oblast kůže, která leží u kořene varlat. Tlak v perineální oblasti se přenáší přímo na prostatu. Jinými slovy: pokud masírujete tuto část jeho těla, zároveň se nepřímo dotýkáte jeho G-bodu. Abyste se stala královnou mezi jeho poklady, nacvičte si pár potěšujících manévrů.

Máte několik možností:

Požádejte ho, aby se položil na záda, a vy si mu sedněte mezi nohy. Jednou rukou masírujte krouživými pohyby penis - použijte při tom dostatek lubrikačního gelu, nebo slin. Až se přiblíží k vyvrcholení, zatlačte mu pevně na perineum. To u něj vyvolá zvláštní pocit, který ho s jistotou přivede k orgasmu.

Jiná erotická expedice: pokrčte prostředníček a ukazováček a masírujte kruhovými pohyby jeho perineálni oblast. Abyste ho ještě více vzrušila, líbejte ho přitom na krku, na prsou a na břiše. Nezapomeňte ale během masáže dělat přestávky. Příliš velký a dlouhotrvající tlak prostatu nakonec znecitliví.

Znalci doporučují, abyste se nebála v jižních oblastech svého partnera aktivně používat ústa. Zkuste mu líbat a lízat varlata, zatímco jednou rukou masírujete penis a palcem nebo ukazováčkem druhé ruky se věnujete jeho perineu. Většině mužů se to bude úžasně zamlouvat. Jeho prostatu můžete potěšit i během některých zvláštních sexuálních poloh. Třeba pokud na něm sedíte zády k němu. Když se s nim milujete mějte ruku položenou na jeho rozkroku v perineální oblasti. Když budete cítit, že se blíží k vyvrcholení, pevně ho tam stiskněte. Bude šílet blahem!

19.5.2001

Hodnocení: 258 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 183
Zobrazeno: 52019x

Vhodné zboží pro tento článek

Evolved Silky G
Evolved Silky G

999Kč
Multifunkční vibrátor na G-bod
Multifunkční vibrátor na G-bod

978Kč
Vibrátor Lelo Isla - fialový
Vibrátor Lelo Isla - fialový

2950Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.