• facebook
  • twitter
  • rss

Masturbace

Vysvětlovat co masturbace vlastně znamená myslím, že je zrovna na těchto stránkách trošku zbytečné, ale pro jistotu. Masturbace, onanie neboli pohlavní sebeukájení, slovíčko pocházející z biblického příběhu o Onanovi. Onan sice v tomto příběhu nemasturbuje, ale vypouští sperma mimo pochvu ženy a za to je bohem potrestán...

V dnešní době už snad pro absolutní většinu lidí je onanie normální jev a snad i praxí, i když stále se mezi námi najdou tací, kteří tomu ještě nepřišli na chuť, nehodlám je odsuzovat to ani v nejmenším, ale dokud nezkusí tak nemá smysl jim vysvětlovat o co přichází.

Ať už tomu věříte či ne, dotýkání se sebe sama je dobrý způsob, jak se uvolnit po dlouhém a náročném dni, nebo prostě jen máte chuť.

Jak na to?

1. Udělejte si soukromí

Ujistěte se, že máte plné soukromí v podstatě kdekoliv, abyste se mohli cítit co nejpříjemněji a navodit si tu správnou atmosféru.

2. Pomalu

Nesvlékejte se příliš rychle, začněte se dotýkat sami sebe ještě přes oblečení a soustřeďte se na své pocity. Dotýkejte se svých rtů, krku, bradavek, břicha a pomalu sjíždějte níž a níž.

3. Dráždění

Pomalu se svlékněte, nepřestávejte se při tom hladit. Třete si své erotogenní zóny – u každého z nás jsou trošku odlišné, jen vy přesně víte kde… Občas se lehce dotkněte genitálií, zaměřte se myslí jen na sebe, vypusťte z hlavy všechno co ještě máte udělat, co se dnes stalo, soustřeďte se jen sama na sebe, na své tělo, jaké odpovědi vám na vaše dráždění dává… Dotýkejte se a hlaďte se všude – na erotogenních zónách, na genitáliích, tak dlouho dokud nedosáhnete vyvrcholení.

4. Dohra

Když jste dosáhla orgasmu, užijte si ještě chvilku pocitu uvolnění, nezačněte se hned oblékat, naopak ještě chvilku se dotýkejte sama sebe.

Neváhejte při masturbaci použít jakékoli pomůcky, které vás lákají, např. vibrátor, Venušiny kuličky, lubrikační gel a spoustu dalších věciček které jsou tu proto, aby vám udělaly dobře.

Co dodat závěrem, snad jen mějte ráda sama sebe, to je to nejdůležitější proto, abyste si nejen masturbaci ale i milování s partnerem dokázala pořádně užít.

1.9.2005
Autor: CloudySky
Hodnocení: 219 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 132
Zobrazeno: 30500x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.