• facebook
  • twitter
  • rss

Kde ho polaskat aneb erotogenní zóny muže

Nejenom v oblasti genitálií můžete muže rozdráždit. Naopak, někteří si stěžují, že jejich partnerky ihned sjedou do oněch míst, a přitom vynechají jiná, neméně důležitá místa. Která to jsou?

Každý reaguje na různé podněty jinak, proto při hledání nových erotogenních zón po očku sledujte reakce svého partnera, ať víte, co mu je příjemné a co ho naopak nedráždí. Všímejte si také tempa partnera. Pokud se vás jemně a něžně dotýká, tak asi chce to samé od vás anebo naopak, když vás pořádně vášnivě objímá, tak nebuďte jak leklá ryba. Abyste se tomu vyhnula, soustřeďte se právě na ona erotogenní místa.

Začněte už od hlavy

Zde se nachází tři zásadní místa. Jednak to jsou rty, které reagují na vaše polibky, a pak ušní lalůčky a krk. Při dráždění lalůčků si pohrajte i s jazykem a jemným stiskem zubů a zkuste partnerovi párkrát do ucha jemně zasténat, protože i vzrušená reakce partnerky dovede muže povzbudit. Pokračujete ke krku, kde si rovněž pohrajete se sacím reflexem a nechte na kůži zavanout váš horký dech.

Bradavky

I muži citlivěji reagují, pokud je laskáte na tomto místě. I když se vizuálně liší od těch ženských, zkuste si představit, co dělá dobře vám a praktikujte to na svém partnerovi. Jemné olizování krouživými pohyby a opatrné sání může přivodit muži stejnou rozkoš jako vám.

Genitálie a zadek

Oblast genitálií je pro muže nejcitlivější, a proto by vydala na samostatnou kapitolu o orálním sexu. Nezapomínejte jen na to, že svého partnera laskáte, proto se snažte co nejvíce roztáhnout čelisti a naopak rty se snažte co nejvíce obepnout úd. Vaše ústa v tuto chvíli suplují vaginu při běžném styku, ale pokud přidáte sání, způsobíte partnerovi větší prožitek jako např. při tantře, kdy žena rozehrává své pánevní svaly. Přesuňme se nyní k zadní části.

Nedá se říci, že všichni muži preferují, aby je žena dráždila i v této oblasti, ale pokud jim to nevadí, tak i zde se nacházejí erotogenní zóny zejména v oblasti konečníku a také zde můžete nejlépe stimulovat tzv. mužský G-bod. Pokud dodržujete zásady hygieny, tak vám nebrání to alespoň vyzkoušet. Nejprve můžete partnerovi jemně jazykem přejíždět oblast od varlat ke konečníku, a poté jemně laskat konečníkový otvor. Zkuste také tuto oblast masírovat prsty a můžete v masáži pokračovat i vsunutím prstu do konečníku. Ke G-bodu se také nejlépe dostanete tímto způsobem, protože jej tvoří prostata, která se nachází pod močovým měchýřem, nebo tuto oblast můžete vně dráždit u kořene varlat.

Záda

Ani na tuto zónu nezapomínejte. Zejména muži milují masáže, a proto když přidáte i slastnější doteky a přejíždění jazykem, tak tím velmi svého partnera nabudíte k dalším hrátkám.

Nohy

Nejcitlivější oblastí jsou chodidla. I když se to někomu může zdát nepříliš vábivé, tak tím víc se zvyšuje intenzita vzrušení u muže, že jeho partnerka je schopna pro něj toto udělat. I zde ovšem platí dodržování zásad určité hygieny.

Tip: Nejenom oblast klasických anatonomických míst může partnera vzrušit. Má na těle nějakou zvláštnost? Třeba jizvu? Mnoho lidí totiž tvrdí, že tato památka po nějakém úrazu způsobila v dané oblasti větší citlivost a její laskání u nich vyvolává velmi příjemný pocit. Nejinak tomu je i vozíčkářů, kteří při úrazu ztratili hybnost spodních končetin. Některé erotogenní zóny totiž mohou získat na intenzitě, protože jejich počet na těle se zmenšil a opět se dostáváme k citlivému místu úrazu a sice k páteři. Mnozí totiž tvrdí, že daleko silněji cítí doteky a líbání právě v této oblasti, protože je daleko senzitivnější.

14.9.2010
Autor: Anet
Hodnocení: 258 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 108
Zobrazeno: 54828x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.