• facebook
  • twitter
  • rss

Jak vypadat dobře na romantické večeři?

Jak vypadat dobře na romantické večeři?

Tak už je to tady. Váš pan Dokonalý se konečně rozhoupal a zamluvil na večer místo v romantické restauraci. A vy, jako správná žena, začnete nervózně poletovat do skříně k zrcadlu a zpátky...

Tak předem si povězme, že abyste vypadala při jakékoli podobné události dobře, nemusíte být dokonalá. Ani zdaleka ne. Stačí jen najít svoje přednosti a těch se držet. Jak na to? Stoupněte si ve spodním prádle před velké zrcadlo a pěkně sebekriticky se zhodnoťte. Máte krásné nohy? No paráda. Tady je určitě místo pro sexy krátkou minisukni. Nohy nestojí za nic, ale vlastníte krásná prsa? Tak honem sáhněte po dlouhých kalhotách a halence s VELMI hlubokým výstřihem. Jestliže máte zadek jak štýrský valach a prsa taky nestojí za zmínku, zaostřete na svůj krk. Jo, jo. Hedvábně hladká kůže krku působí na muže jako magnet a vám stačí pro úspěch málo: pěkný šperk. Dobrým materiálem jsou zlato a perly. Ty odvážnější z vás určitě najdou ve skříňce nějaký ten hedvábný obojek s přívěskem – jak hříšně svůdné! A co takhle malba na tělo? Máte-li v okolí nějaký profesionální salón, nechte si na krk namalovat nějaký žhavý obrázek. Nebojte, stačí obyčejná červená růže ;-)

Šaty a šatičky

Pokud už své přednosti znáte, přejdeme k dalšímu kroku – k oblečení. Pamatujte si, že je lepší mít ve skříni pět nebo šest dobře sladěných kousků, než dva tucty sukní a triček od Vietnamců, které už po prvním vyprání vypadají, jakoby je nosila už vaše babička. Jestliže zeje vaše peněženka prázdnotou, zamiřte do lepších secondhandů. Tam jsou k dostání pěkné značkové kousky za stejně pěkný peníz. A nebojte, nikdo to na vás nepozná.

A v žádném případě si na nákup neberte svou nejlepší kamarádku. Není tomu tak dávno, co tiskem proběhla studie, ve které se přes 80 % žen a dívek přiznalo, že nejméně jednou nebyly ke své nejlepší kamarádce v otázce oblečení zcela upřímné, protože měly strach, že by vypadala lépe než ony. Pokud máte v okolí nějakého dobře naladěného gaye, vezměte s sebou jeho. Nikdo k vám nebude tak nechutně upřímný, jako právě on.
Neméně důležitá je i skvěle padnoucí obuv. Pokud jste až dodneška vypadala v botách na podpatku jako podnapilá žirafa na chůdách, vzdejte to. Určitě je lepší vyrazit v slušivých balerínkách, než na prvním schodě zakopnout a rozplácnout se na zemi jako špatně naložená žába. Na botách je ze všeho nejdůležitější, abyste se v nich cítila dobře. Vaše rozdrbané nejoblíbenější botasky asi nebudou to pravé, na druhou stranu ale nic nedokáže společné večeři vytočit víc, než tlačící palec.

Vlasy základ krásy

Stejně důležité jako perfektně padnoucí a dobře vypadající oblečení jsou i vkusně upravené vlasy. Pamatujte si, že zdravé a lesklé vlasy si muži podvědomě spojují s plodností a sexuální náruživostí. Stoprocentní sázkou na jistotu je pak dlouhá a rozpuštěná hříva.

Ale než vezmete útokem kadeřnický salón, předem si všechno rozmyslete. Je lepší vpochodovat ke kadeřnici s jasnou představou jak, co a kde zastřihnout, než se nad pomačkaným katalogem střihů nesměle vyptávat, co že by bylo to pravé. Pravda, některé kadeřnice mají oko a dokážou se vám dokonale trefit do vkusu, ale existuje mnoho takových, které vám na hlavě vykouzlí sice supermoderní, ale na vás u ne až tak dobře vypadající kreaci, o vašem vkusu nemluvě. A reklamaci tady uplatníte jen stěží, že?

Líčení není mučení

Představte si, že se potřebujete dostat do totálně přecpaného letadla, takže si ze svého kosmetického arzenálu můžete vzít vážně jen to nejnutnější. Co to bude? Řasenka, tužka na obočí a růž na tváře. Pokud trpíte na nedokonalosti pleti, můžete přibalit ještě transparentní pudr a dejme tomu průhledný lesk na rty a mini balení očních stínů. A to je všechno, milé dámy. Opovažte se na sebe plácat něco dalšího.

No schválně, co si asi pomyslí muž, když před něj napochodujete s vysokou vrstvou make-upu a křiklavou rtěnkou? Určitě to nebude nic o dokonalé sexy kočičce. Mnohem spíš začne uvažovat jaká ošklivá jizva/bolák/jiná ošklivost se pod tou záhadnou vrstvou skrývá a nedá vám ani pusu, protože co kdyby se pod tou červenou rtěnkou skrýval čerstvý opar. Z našeho pohledu sice nelogické, ale je to tak.

Dvě základní pravidla pro líčení proto zní: V jednoduchosti je krása a Všeho moc škodí. A jestli mi nevěříte, zajeďte se někdy v noci podívat na pracovnice nejstaršího řemesla. Ruku na srdce: vážně byste chtěla vypadat takhle?

22.10.2010
Autor: Janis
Foto: Kovalík
Hodnocení: 185 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 88
Zobrazeno: 7258x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.