• facebook
 • twitter
 • rss

FELACE - Orální stimulace penisu

FELACE - Orální stimulace penisu

Felace je obecně nejpoužívanější výraz pro orální stimulaci (kouření) penisu. Slovo felace, které bylo v angličtině poprvé zaznamenáno v roce 1887, je odvozeno od latinského slova fellare - sát. Orální sex je starý jako lidstvo samo a to dokazuje i to, že je často zobrazováno v erotickém umění všech kultur. Milostné techniky pozdějších Indů přikládají zvláštní pozornost takzvanému
POJMUTÍ SEMENE: Žena ústy stimuluje penis tak dlouho dokud muž nezačne dosahovat orgasmu. Poté žena nechá muže vyvrcholit do svých úst.

Felace je jedna z nejslastnějších cest jak stimulovat penis vašeho přítele.
Ačkoliv orální sex patří mezi běžné praktiky, většinou každému příjemné, je mnoho lidí, kteří ve skutečnosti nevědí, jak správně takový orální sex provádět. Přináším vám proto některé metody, jak se naučit být opravdu dobrá v těchto technikách.

Co to tedy je? Felace spočívá v cucání mužova pohlavního údu. K tomu, aby felace byla účinná, je třeba maximálně od sebe roztáhnout čelisti maximálně k sobě přiblížit a co nejvíce stáhnout rty. Muž leží na zádech a žena mu sedí nebo leží na břiše. Muž může také sedět a žena klečí před ním. Muž a žena mohou také líbat a lízat svá pohlaví vzájemně. Je dobré si uvědomit, že felace nespočívá v pokrývání mužova údu polibky, nýbrž k jeho olizování a cucání. Úd se zasune do úst celý a cucá se. Žalud se předem odkryje tím, že se předkožka stáhne. Při plné erekci cucá žena takovou část pyje, na kterou stačí její ústa (asi 6 cm), to je žalud a část těla pyje. Sevření rtů vždy zesílí, když mezi rty prochází koruna žaludu. Žena přitom používá též jazyka, kterým lechtá žalud a špičkou jazyka laská ústí močové trubice. Může dojít k ejakulaci přímo do úst partnerky, jestliže ta to sama navrhne. Jakmile žena pocítí, že sperma stoupá močovou trubicí k žaludu, přitiskne jazyk proti otvoru v žaludu a přijme tak celý výstřik na jazyk. Bez tohoto opatření by tlak výstřiku mohl u ženy vyvolat pocit dušení, nebo dávení. Jakmile je ejakulace ukončena, žena sperma buď polkne nebo vyplivne.

Pár dobrých rad:

 • Hygiena je důležitá, a proto si vyčistěte zuby.
 • Ujistěte se, že máte čistý nos a můžete volně dýchat.
 • Čím více rozumíte jeho tělu a čím schopnější jste poskytnout mu rozkoš, tím vzrušivější a erotičtější by to mělo být i pro vás.
 • Navrhněte partnerovi, aby vám řekl jak to máte správně dělat a co se mu líbí. Komunikace je důležitá!!
 • Některé ženy mají rády, když jim muž vyvrcholí do úst, některé ne. Pokud jste měla špatnou zkušenost, možná to budete chtít zkusit znovu.
 • Různé jídlo může ovlivnit chuť semene.
 • Vyviňte ustálený rytmus. Až se muž přiblíží k vrcholu, zpomalte a povzbuďte ho, aby hluboce dýchal. Opakujte to několikrát, než mu dovolíte dospět k orgasmu.
 • Zatímco si hrajete se žaludem, držte kořen pevně palcem a ukazovákem jedné ruky a tlačte na něj ostatními prsty. Bude to stimulovat prostatu a pomůže vám to kontrolovat ejakulaci.
 • Rozkoš u muže zvýšíte tím, že si budete u felace jemně hrát rukou s jeho varlaty.
Při felaci hlaďte varlata
 • Velmi vzrušující je pro muže olizování varlat a análního otvoru. U toho můžete rukou přehrnovat předkožku.
30.1.2001

Foto: Kovalík
Hodnocení: 238 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 180
Zobrazeno: 104809x

Vhodné zboží pro tento článek

Gel vodní meloun
Gel vodní meloun

188Kč
Coolman Anal Gel
Coolman Anal Gel

450Kč
Gel Borůvka
Gel Borůvka

188Kč

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.