• facebook
  • twitter
  • rss

5x ANO pro masturbaci

5x ANO pro masturbaci

Sebeukájení je zdravé a prospěšné. Nejde o nic odporného, nezdravého ani nenormálního. To už jste určitě jako vnímaví čtenáři těchto stránek pochopili. Ale kvalitně provedená masturbace není jen o lepším sexu, dokáže toho mnohem ale mnohem víc…

Kvalitnější sex

I když jsem v úvodu předeslala, že pozitivní účinky sebeuspokojování se zdaleka netýkají jen sexu, přece jen od něho začneme. Sexem to totiž všechno začíná. Vzpomínáte si, kdy jste poprvé zkusili „udělat si dobře“? A vzpomínáte si taky proč? No ano, bylo vám to setsakramentsky příjemné, že? A o tom to je. O potěšení. Tady už asi nemusím nic dodávat.

Masturbace vám také pomůže odhalit vaše nejžhavější erotogenní zóny. A není tedy nic jednoduššího, než se o ně podělit s partnerem nebo partnerkou. Nebylo by přece fér nechat ho/ji slepě tápat, když vy už ten dokonalý návod znáte. A sladká odměna na sebe určitě nenechá dlouho čekat.

I opakované orgasmy vašemu tělu neuvěřitelně prospívají. A mimochodem, čím častěji jich dosahujte, tím snadnější je cesta k těm následujícím, které s postupem času nabývají na síle. Mimochodem u mužů častá produkce spermií prospívá jejich kvalitě. A když už jsme u těch zdravotních účinků, pravidelně provozovaná autoerotika (ideálně v kombinaci s partnerským sexem) u mužů i u žen významně snižuje riziko rakoviny pohlavních orgánů.

Lepší koncentrace

Určitě se vám už někdy stalo, že vás mozek si zkrátka rozhodl dát pauzu zrovna před důležitou zkouškou z matematiky nebo při plnění veledůležitého úkolu, na který vám šéf dal jen několik hodin. Káva a energy drinky jsou v těchto případech stálicí, ale vyzkoušeli jste někdy masturbační rychlovku? Ne, nedělám si legraci. Masturbace má na vaši koncentraci přímo zázračný vliv, kam se hrabe dvojitý kafe… Najděte si pár minut, odskočte si na toaletu a…

No dobře, uznávám, že se to ne vždycky dá zrealizovat a že muži tady mají trošku větší výhodu, ale i tak. Pokud budete někdy mít možnost si tuhle informaci ověřit, udělejte to ;-)

Domácí psychoterapeut

Až zase budete mít štěkavou náladu takříkajíc pod psa, zkuste si někde v koutku dopřát trochu potěšení z vlastní produkce. Nic vás nedokáže tak báječně uvolnit jako domácí orgasmus! Tělesné i psychické napětí mizí, hormony štěstí pracují a vy se zase začnete cítit báječně. Vyřeší to i otravné potíže s usínáním a kvalitou spánku.
Nemáte daleko k depresi a potřebujete vyšší level? Tak si při sebeukájení úplně vyčistěte hlavu. Nemyslete na nic, kromě těch báječně uspokojujících pohybů (ne, ani na tu blondýnku odvedle ne). Vrcholná slast se tím nevídaně znásobí a o těch vedlejších účincích na psychiku jsem už mimochodem mluvila.

Sexem proti bolesti

Pokud máte čas a trošičku chuti, můžete paralen zase uklidit na dno šuplíku. Již zmiňované endorfiny, produkované v okamžicích nejvyšší slasti, totiž teď rozhodně zapracují ve váš prospěch a migréna se vám okamžitě začne vyhýbat obloukem. Autoerotiku také ocení všechny ženy a dívky, trpící menstruačními křečemi a bolestmi. Chce to jen překonat počáteční nechuť a léty vžitá tabu a nebudete se stačit divit. Mě osobně stačí jednou ráno a jednou večer a o nějakých křečích si můžu nechat tak maximálně zdát. A dokonce můžu „během svých dnů“ (to zní jako z reklamy, co?)kliďánko tančit i sportovat, což bylo ještě pře pár lety doslova sci-fi.


A na závěr chci ještě dodat, že většinu výše zmiňovaných pozitivních účinků zvládne i dobře provedený partnerský sex (tedy žádné šolichání s předstíraným orgasmem). Ale ne vždycky je samozřejmě vhodný protějšek po ruce, zato svoje ruce a prstíky máte k dispozici vždycky. A to je můj důvod číslo 5!

26.11.2010
Autor: Janis
Foto: Paladin
Hodnocení: 336 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 153
Zobrazeno: 54743x

Vhodné zboží pro tento článek

Silikonové dráždidlo na klitoris - Delfín
Silikonové dráždidlo na klitoris - Delfín

802Kč
Luxusní stříbrný vibrátor Lelo Yva
Luxusní stříbrný vibrátor Lelo Yva

28500Kč
Extase Liberte black - dobíjecí
Extase Liberte black - dobíjecí

1990Kč

Co si o tom myslíte?

# Věrča: (29.03.2011 15:48:49) Reagovat

Nejlepší je spchová hlavice leší než rukou.

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.