• facebook
  • twitter
  • rss

Vtipy 6

Juan a Maria se do sebe zamilují, a poprvé se schyluje k sexu. "Budu ti ríkat Eva", povídá Juan."A proč?" ptá se Maria."Protože jsi má první!" ríká Juan."Tak dobre, já ti budu ríkat Peugeot."A proč tohle?" ptá se se smíchem Juan."Protože jsi muj 307. ..."

Po několika nocích po svatbě si nevěsta stěžuje matce:
Už několik nocí spíme spolu a pořád ještě nic. Nevím co to má znamenat.
Je možné, že je ve stresu?
Ale mami on si mě vůbec nevšímá, pořád jenom čte knížku.
Dobrá, já si teda zkusím lehnout vedle něho místo tebe a zjistím v čem je problém - navrhuje matka.
Další večer leží manžel v posteli, čte si knížku a tchýně si lehá vedle něho. Najednou manžel strká ruku pod peřinu a pak přímo pod kalhotky.
Tchýně vyskočí, běží rovnou za dcerou a křičí:
Zlatíčko, jenom jsem si lehla vedle něho a hned to na mě začal zkoušet.
Ale já vím mami, palec si namočí, stránku otočí a čte si dál.

Žena se dala odvézt taxíkem. Když přišlo na placení, zjistila, že nemá peníze.
Taxikář naštvaně bouchl dveřmi, šlápl na plyn a odvezl ženu na kraj lesa.
Na louce prostřel plachtu ...
"Co chcete dělat? Mám doma tři děti!"
"A já mám doma šedesát králíků, tak nekecej a trhej jetel!"

Velmi uřvaná, neatraktivní žena s hrubými rysy vchází do Tesca se dvěmadětmi za sebou, na které křičí oplzlosti celou cestu k hlavnímu vchodu.Vrátný u vchodu povídá: Dobrý den, madam, vítejte v Tescu, máte nádhernéděti. To jsou dvojčata?
A tlustá ošklivá žena přestane nadávat, potáhne nosem: Samozřejmě, ženejsou. Staršímu je devět a mladšímu sedm. Proč si myslíš, že jsou dvojčata? Vypadají snad stejně, ty idiote? Absolutně ne, odpovídá vrátný, jen si nedovedu představit, že vás někdo šukal dvakrát...

Ona: Mám takový pocit, že mě chceš přefiknout...
On: Ani ne...
Ona: Stejně mě přefikni. Ať se zbavím toho blbýho pocitu...

Přijde domlácená stopařka na policii a hlásí, že byla 3x znásilněná a 3x zmlácená.
Policajt tlumočí vše náčelníkovi a ten prohlásí, že musí být provedena rekonstrukce případu.
Dva policajti a náčelník nasednou do auta a náčelník povídá:
No a co bylo teď? Stopařka: Tady jsme zabočili do lesa.
Zabočili do lesa - náčelník: No a co bylo teď? Stopařka: Jeden z nich mě vytáhl a znásilnil. První policajt vylezl, vytáhl ji z auta a přefikl ji. Náčelník: No a co bylo teď? Stopařka: Druhý vylezl a znásilnil mě. Druhý policajt vylezl a taky přefikl. Náčelník: No a co bylo teď?
Stopařka:Třetí vylezl a taky mě znásilnil. Náčelník vylezl a taky ji přefikl. Náčelník ještě udýchaně: No a co bylo teď? Stopařka: Teď jsem jim řekla, že mám syfilis a oni mě zmlátili...

A pak že blondýnky nemyslí ! :o)))
Nedávno jsem strašně potřeboval na pár dní vypadnout z práce,ale věděl jsem, že šéf mi volno jen tak nedá. Naštěstí mě napadlo, že kdybych ze sebe udělal blázna, tak mi pár dní pustí. Tak jsem se zavěsil pod strop a začal vydávat podivné zvuky. Má kolegyně (blondýnka) se na mě udiveně dívala a pak se zeptala, co proboha dělám na tom stropě.Vysvětlil jsem jí, že představují žárovku, aby si šéf myslel, že jsem se zbláznil a pustil mě na pár dní domů oddychnout si od práce. Po několika minutách se u nás v kanceláři šéf skutečně objevil. Podíval se na mě, jak visím pod stropem a zeptal se : "Co tam,proboha, děláte?" Řekl jsem mu, že jsem se stal žárovkou.
Řekl, že jsem očividně přepracovaný, ať si jdu na pár dní domů odpočinout. Seskočil jsem dolů a odcházel domů. Moje spolupracovnice (blondýnka) se ovšem vydala za mnou. Šéf ji zastavil a zeptal se jí: "A kam jdete vy?" Odpověděla mu: "Jdu domů taky. Přece nebudu dělat potmě!

12.5.2009

Hodnocení: 207 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 104
Zobrazeno: 4786x