• facebook
  • twitter
  • rss

V čem ženy lžou

Zbytečná otázka, protože lžou ve všem a pořád. Ale nebojte se, vy jim na to skvěle skáčete. Tak jestli nechcete být za tupce, zjistěte, co vám věší na nos.

LŽI PŘI SEXU

1. OH, bože, ten je ale veliký!

Co k tomu můžeme dodat, změřte si ho sám, odečtěte si těch pět, které jste si přidal. Teď si vezměte, že průměr je okolo patnácti centimetrů. Opravdu jste na tom tak dobře, že mohla být překvapená.

2. Něco takového jsem v životě nezažila, úplně jsi mě zničil

Pokud není panna, nebo nemá astma, tak se vás pokouší motivovat k druhému kolu, ale protože jste se udělal, asi brzy usnete...

3. Už budu!

Ve skutečnosti vám říká, že má připravené představení, které vám hodlá v nejbližší chvíli předvést. Nebude to sice oskarový výkon, ale vy jí na to rád skočíte. Ale to je hra, která funguje už po staletí...

4. Nechci se dneska udělat

No, chtěla by, ale vidí vaší zoufalou snahu ji uspokojit a začalo jí vás být líto. Už se těší, až si skočí na záchod a dodělá si to sama za půl minuty. Nebo se taky nemůže dívat na vaše králičí pohyby.

5. Miluji, když ti ho mohu kouřit

Možná bude chtít nové auto, kožich nebo prachy na kosmetiku a je pro ně ochotná se i chvilku dusit, zatímco vy bude slastně hýkat.

6. Tvoje semeno je tak dobré

Asi nevěříte, že má natolik zvrácené chutě, že by jí to mohlo šmakovat. Kdyby to bylo tak dobré, nejspíš si ho jíte sám...

7. Chtěla bych přizvat nějakou kamarádku

Buď vás testuje, anebo je to předváděčka. Našla si milence a vás nabízí svým svobodným kámoškám.

LŽI O PENĚZÍCH

8. Nezajímá mě, kolik bereš!

Nezajímá ji to jen do té chvíle, než řeknete dost jejím nákupům. Pak se najednou začne zajímat a logicky bude hledat někoho, kdo je na tom líp.

9. Peníze nejsou vůbec důležité!

Jenom určují, jestli s vámi vůbec zůstane a kolik sexu si užijete...

10. Nechci znát PIN od tvé kreditky

Ve skutečnosti ho už ví, jen nechce, abyste ji mohl podezřívat, že vám vybílila konto.

11. Nedávej mi žádné peníze, chci být samostatná

Natažená klepající ruka jí stejně prozradila.

LŽI O VZTAZÍCH

12. Nechci nikoho vlastnit

Ale na vás si už nároky začíná dělat. Bude to pozvolné, takže si obojku okolo svého krku možná ani nevšimnete a budete běhat jako pejsek.

13. Vdávat se? Copak jsem blázen?!

Ve skutečnosti se jako každá holka už třese, až jí nasadíte prsten a aspoň na několik minut z ní uděláte princeznu. Taky vám hned všechno zakáže.

14. Nechci děti, jen by mi kazily postavu

Je pravda, že o postavu má starost, ale netěšte se, že by nechtěla mít děti. Začnou bimbat biologické hodiny a ona si vás přidrží...

15. I kdyz spolu budeme, chci volný vztah

To znamená, že už si nesmíte vyrazit s žádnou kamarádkou a o flirtování s kolegyněmi nemluvě. Pokud vás nachytá, budete buď bez sexu (začínající vztahy), anebo naopak nějaký sex proběhne (delší vztahy).

16. Klidně běž s kamarády, já budu doma

Ale až se vrátíte, bude naštvaná a vaše oblíbená sbírka cédéček bude rozšlapaná na zemi. A při nejbližší příležitosti se nechá balit od šéfa (pokud o ní ještě bude mít někdo zájem)

LŽI O RODIČÍCH

17. Je mi jedno, co si myslí moje máma

Asi byste se divili, jak jsme se u tohoto bodu zasmáli. Je jen otázkou času, kdy si začne myslet to samé. Jednou bude mluvit jako ona a v nejhorším případě začne jako ona i vypadat.

18. Rodiče mi do života nesmějí mluvit

Jen mají rozhodující slovo o bydlení, vaření, dětech a taky jí mohou radit, když jde o to, jaký jste hajzl.

19. Nechci být jako moje matka

Ale nic s tím nenadělá, protože jako ona vždycky skončí.

LŽI O ZEVNĚJŠKU

20. Nenám co na sebe

Asi je zbytečné se o tom zmiňovat, protože její skříň praská ve švech. Je to jen taktika, jak vás o víkendu vytáhnout na nákupy.

21. Dneska vypadám hrozně

Ne že jí přiký vnete, protože ona si je jistá, že dnes jí to sluší. Jen čeká, že jí zalichotíte.

23.10.2007

Hodnocení: 228 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 100
Zobrazeno: 6313x