• facebook
  • twitter
  • rss

Největší sexuální rekordy

Do Guinessovy knihy rekordů nepatří pouze rekordy sportovní, ale i v sexu jsou zajímavá NEJ.

Nejdelší penis

Největší chloubou mužství se mohou chlubit Súdánci (průměr 20 cm) a špatně na tom nejsou ani Španělé (18 cm). Naopak nejmenší mužskou zbraň mají Korejci (9,6 cm). V Česku je průměrná délka penisu 15 cm. Nejdelší penis světa měří ve ztopoření 35 cm.

Nejnáruživější kameramani

Každý šestý člověk planety si natočí vlastní porno. Nejčastěji si erotické hrátky nahrávají na kameru Kanaďané a Američané.

Nejstarší panny

Nejpomalejší start do sexuálního života mají lidé v Indii. O panenství přichází průměrná Indka až ve dvaceti letech. Naopak nejdříve začínají Islanďané - v patnácti letech. Češi se sexem obvykle začínají kolem sedmnácti let.

Nejdéle v posteli

K nejnáruživějším milencům patří Řekové, kteří se sexuálním hrátkám oddávají 138krát do roka. Jen o něco hůře skončili obyvatelé bývalé Jugoslávie (134 sexuálních styků za rok). Češi podle průzkumů souloží každý třetí den (120krát za rok). Naopak nejhůře jsou na tom Japonci (45 styků za rok).

Nejvíce sexuálních partnerů

Co do kvantity jsou přeborníky Chorvati a Norové. Plných 30 procent z nich totiž mělo více než 100 sexuálních partnerů. Naproti tomu podobným skórem se může pochlubit jen jeden Čech ze sta.

Největší spotřeba vibrátorů

Výrobcům nejžádanější erotické pomůcky dělají největší radost Thajci. Ti si totiž ročně koupí nejvíce vibrátorů. O příčku za nimi se umístili Britové.

Nejšťastnější milenci

Podle výzkumu jsou se svým sexuálním životem nejvíce spokojeni Belgičané. Hned za nimi se umístili Poláci. Naopak o mnoho méně jsou spokojeni Japonci a vůbec nejméně Číňané, kteří se umístili na posledním místě.

Největší počet paniců a panen

Nejvíce lidí, kteří ještě nikdy neměli pohlavní styk, žije v Bulharsku (27 %).

Nejvíce sexu na pracovišti

Sexu se svými kolegy se v práci nejraději věnují obyvatelé Jižní Afriky.

11.1.2010
Autor: Longest
Zdroj: vseznalek001.blog.cz/0803/sexualni-rekordy
Hodnocení: 266 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 175
Zobrazeno: 24030x