• facebook
  • twitter
  • rss

Intercharm Prague 2009 skončil

Intercharm Prague 2009 skončil

Jak jsme vás již informovali, v pátek 24. a sobotu 25.4. probíhal v Praze Letňanech veletrh krásy a kosmetiky.

Bylo pro nás zásadním zjištěním, že meze technických vymožeností neznají hranic a když nám před pár lety dalo pořádně zabrat to, že existují tiskárny, které tisknou potisk přímo na CDčka, tak zde nám vyrazila dech tiskárna, která vám natiskne jakýkoliv motiv přímo na vaše nehty. Jak to asi tak probíhá můžete vidět na obrázku v záhlaví tohoto článku.

Veletrh hodnotím jako vydařený a vhodně načasovaný, protože v okolních pavilonech výstaviště probíhal zrovna autosalon a tak muži měli celý den o zábavu postaráno, zatím co jejich drahé polovičky se nechávaly malovat, masírovat, česat, tetovat a v mezičase se občas podívaly na nějakou přehlídku svatebních šatů a utrácely rodinný rozpočet za zdánlivě zlevněné vystavované šminky.

Ovšem, když začala soutěž Mistrovství v Bodyartu pro rok 2009 tak se najednou začala hala plnit i mužskou částí populace a množstvím fotografů. Musím konstatovat, že letos byla laťka nasazena opravdu velmi vysoko a téma Safari dávalo soutěžícím velké možnosti a příležitost k realizaci jejich fantazií. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, studentské a profesionální a všechny modely byly opravdu povedené.

Pokud se chcete podívat jak soutěž probíhala a na modely samotné, navštivte naší galerii Intercharm Prague - Bodyart 2009.

Celá akce se pořadatelům velmi vydařila a přiznávám se, že ač jsem muž, tak se již nyní těším na příští ročník Intercharm, který rozhodně nevynechám.

K článku je připojena galerie

 Obrázek z galerie Obrázek z galerie Obrázek z galerie
26.4.2009

Hodnocení: 132 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 71
Zobrazeno: 3806x