• facebook
  • twitter
  • rss

Boj za nahotu

Boj za nahotu

Zatím co většina Evropanek nemá problém se na veřejnosti vysvléct a například na pláži se opalovat nahoře bez, v zámoří je vše jinak. Kromě toho, že ženy jsou tak strašně emancipované, že se téměř nepohybují nahé ani před svým partnerem (aby je nemohl nevnímat pouze jako sexuální objekt), tak ve spoustě zemí je to navíc i trestné.

Jak již to tak ale bývá, vždy se najde někdo, kdo se tímto cítí omezen a tak proti tomu bojuje všemožným způsobem. Zpravidla to bývá nahota. Například na stránkách Topfree Equal Rights Association pořádají různé akce a poukazují na to, že když mohou chodit topless nahoře muži, proč by nemohli i ženy.

Já osobně s jejich názorem souhlasím a myslím si, že je to součást svobody. Narodili jsme se všichni stejní, někdo možná více obdařen, někdo možná méně, ale všichni máme to stejné a myslím, že pokud tím neomezují ostatní, mohou si dělat, co chtějí.

Osobně za omezování rozhodně nepovažuji to, že někdo jde nahý po ulici. Pokud se na něj/ni nechci dívat, mohu sklopit oči a prostě je minout, ale co již za omezování považuji je, když upocený, zaprášený, chlupatý muž bez trička nastoupí do MHD a sedne si na sedačku a tímto holým tělem se opře. To už tedy za omezování považuji a několikrát jsem to zažil v létě v Brně. Když tento muž následně vystoupil, nastoupila nic netušící další cestující a na volnou sedačku se posadila.

Jaký je na to váš názor? Zapojte se do diskuse a napište svůj názor. Šli byste bojovat nahoře bez za právo nahoty?

23.3.2010
Autor: Longest
Foto: tera.ca
Hodnocení: 195 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 112
Zobrazeno: 7336x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.