• facebook
  • twitter
  • rss

Sexy videa

Ty nejlepší sexy videa pro vaše potěšení. U nekterých se pobavíte, u jiných vzrušíte a některá vás i poučí. Tak sledujte a stahujte!

Sexy videa
Blechovi 3 - Nájemné

Blechovi 3 - Nájemné

Jarča se rozhodla zásadním způsobem změnit svojí image. Zaskočí do práce za Klárou a ta jí udělá účes ala Kleopatra. Pepa musí vyřešit komplikovaný problém v práci, protože prsatá zákaznice nemá peníze na zaplacení opravy odpadu.

Blechovi 2 - Doučování

Blechovi 2 - Doučování

Pepa musí, i když vůbec nechce, řešit přetrvávající problémy, které rodině způsobuje jeho mizerná výplata. Jarča je evidentně nervózní, protože čas placení nájemného se nemilosrdně blíží a Pepa pořád myslí jen na sex a ne na práci.

Blechovi 1 - Oslava

Blechovi 1 - Oslava

Příběh začíná přípravami na velkou událost. Táta Pepa Blecha má totiž narozeniny a tak je doma velký poprask.

Rychlý prachy 40 - Mirka

Rychlý prachy 40 - Mirka

Další z testů věrnosti. Pánové, pokud mi napíšete ať zkusím vošukat vaší starou za prachy, tak se pak nedivte, když jí fakt vošukám třeba v kuchyni.

Rychlý prachy 39 - Veronika

Rychlý prachy 39 - Veronika

Další z testů věrnosti. Pánové, pokud mi napíšete ať skusím vošukat vaší starou za prachy, tak se pak nedivte, když jí fakt vošukám!

Rychlý prachy 38 - Monika

Rychlý prachy 38 - Monika

Nový způsob lovení holek k šukání. Chlap vám předhodí svojí starou jestli mu je věrná a nebo jestli vám dá. No a která by za 50 litrů nedala!

Rychlý prachy 37 - Michaela

Rychlý prachy 37 - Michaela

Podařilo se mi oslovit jednu velice sympatickou slečnu, která studuje v diplomacii, po dlouhém přemlouvání jsem tu budoucí velvyslankyni vošukal a dokonce mi dovolila, abych jí vojel i zadek!

Rychlý prachy 36 - Sylva

Rychlý prachy 36 - Sylva

Metoda s castingem se totiž ukázala jako úspěšná i podle Vašich ohlasů, Tak jsem si z holek vyčíhnul čerstvě plnoletou slečnu jménem Sylva a užil jsem si krásného mrdání s její mladounkou pičkou.

Rychlý prachy 35 - Markéta

Rychlý prachy 35 - Markéta

Udělal jsem s ní vstupní pohovor, nafotil castingové fotky, a když se chystala k odchodu, přešel jsem do útoku. Bez obalu jsem na ní vyhrknul...

Rychlý prachy 34 - Jitka

Rychlý prachy 34 - Jitka

Vzal jsem kameru a vyrazil před Pracák. Myslel jsem si, že vše půjde jako po drátkách, ale podažilo se mi ulovit až odpoledne jednu příjemnou paničku.

Rychlý prachy 33 - Alena a Simona

Rychlý prachy 33 - Alena a Simona

Budete ale čubrnět, napadalo mě uspořádat průzkum, jestli české holky nakupují v sexshopech. Na ulici, kde je sexshopů jako máku, jsem číhal na vhodnou oběť. Byla pořádná zima a holky studený jako led, takže jsem dostával pořád košem.

Rychlý prachy 32 - Lenka

Rychlý prachy 32 - Lenka

Co takhle diskotéka? Vzal jsem kameru, nacpal kapsy rychlýma prachama a vyrazil. Myslím, že to byl skvělý nápad, diskotéka byla plná osmnáctiletých holek. Vsadil jsem na osvědčenou chlapskou strategii a začal do nich nalévat alkohol...

Rychlý prachy 31 - Petra

Rychlý prachy 31 - Petra

Toulal jsem se po Praze a hledal nějakou zajímavou oběť. Cesta mě nakonec zavedla k nějakému nákupnímu centru a po několika hodinách slídění mé senzory zaregistrovaly elegantní blonďatou dámu, z které se vyklubala ředitelka jedné finanční společnosti!

Rychlý prachy 30 - Alena a Ingrid

Rychlý prachy 30 - Alena a Ingrid

Tři dny jsem bloudil po Praze a nic. Pak to konečně přišlo, resp. přiběhlo. V parku jsem při běhání (já neběhám, jsem astmatik) stopnul pěknou blondýnku, která pracuje jako vedoucí prodejny v Holešovicích. Zapnul jsem ukecávací mód a šel na to. Ukázala mi

Rychlý prachy 29 - Nikola

Rychlý prachy 29 - Nikola

Týden jsem chodil po ulicích a snažil se ulovit nějakou slečinku. Marnost nad marnost. Celkem jsem za ten týden oslovil téměř 30 žen a dívek a jen u dvou z nich jsem byl úspěšný. V parku jsem narazil na jednu sympatickou paničku, která zrovna venčila svýh

Rychlý prachy 28 - Lucka

Rychlý prachy 28 - Lucka

Opět jsem se ponořil do role agenta modelingové agentury a vrhnul se do akce. Jenže pak se stala naprosto neuvěřitelná věc. Zrovna, když jsem ukecával jednu slečnu, tak kolem prošla dívka jménem Lucka, kterou jste mohli vidět ve videu, jenž jsem natočil n

Rychlý prachy 27 - Jana

Rychlý prachy 27 - Jana

Vyrazil jsem do ulic a namířil si to přímo do Podolí na koupaliště. Jenže pak se stalo něco, co jsem ještě nikdy nezažil. Na zastávce jsem potkal vysokou a neuvěřitelně krásnou osmnáctiletou holku. Měl jsem velké problémy vůbec tuhle krásku oslovit, jak j

Rychlý prachy 26 - Linda

Rychlý prachy 26 - Linda

Poradím vám skvělou fintu, jak balit pěkné holky. Chodil jsem po ulicích a vydával se za agenta modelingové agentury, který hledá nové talenty. Aby slečny nemusely chodit na casting, tak jsem je nafotil telefonem přímo na chodníku.

Rychlý prachy 25 - Jana

Rychlý prachy 25 - Jana

To jsem si pěkně naběhl. Dostávám od Vás maily, že stále lovím jen mladé holky a na pěkné paničky nějak zapomínám. Rozhodl jsem se tedy, že se tentokrát zaměřím výhradně na zralé ženy. Nebyla to vůbec žádná legrace, protože mě všechny posílaly do háje a m

Rychlý prachy 24 - Silvie

Rychlý prachy 24 - Silvie

Jako první se v mém hledáčku ocitla krásná osmnáctiletá studentka s neuvěřitelnýma kozama. Byla by velká chyba nechat si ten přírodní skvost proklouznout mezi prsty. Pozval jsem jí na pivko a začal s přemlouváním. Byla to fuška, ale nakonec jsem si ty lux