• facebook
  • twitter
  • rss

Uspořádejte swingers párty

Swingers párty spočívá v tom, že se sejde partička známých, ale třeba i neznámých a užijí si nevázaného sexu tzv. každý s každým.

Pokud jste na takovou párty pozvaní, musíte dodržovat přesně určená pravidla, nebo by se vám mohlo stát, že vám příště zůstanou dveře zavřené. Pokud však chcete být ten (ta) kdo pravidla určí, uspořádejte si vlastní.

Kde jí uspořádat:

Každý trochu zkušenější vám řekne, že uspořádat takovou akci doma je sebevražda (pokud nebydlíte na samotě u lesa ...)
Nejlepší je půjčit si chatu od známých a nebo se podívejte po pár inzerátech a zajisté najdete chatu pro 8 lidí na víkend do 5000,-

Koho pozvat:

Pokud již s někým máte dobré zkušenosti, pak je to ten pravý kandidát. Ovšem pokud nikoho takového neznáte, podívejte se do pár novin, nebo na internetu do jakékoliv seznamky a zaručeně najdete spoustu inzerátů s nabídkou nebo poptávkou po takové akci.
Zkušení doporučují: Dobré, nebo blízké přátele neberte, protože si s nimi dobrou swingers party neužijete.

Neupadněte do šedi stereotypu:

K dobré párty patří alkohol, erotické hry (najdete na těchto stránkách v sekci HRÁTKY), erotické pomůcky (vibrátory, pouta....) a v neposlední řadě dobrá hudba. Pokud máte možnost využít televize s větší úhlopříčkou (nejlépe domácí kino), kvalitní porno film nic nezkazí, ba naopak vás může ještě v něčem navádět.

Určete pravidla:

  • Každý účastník by si měl přinést kondomy dle délky akce (nejméně však 3 krabičky na den). A vy jako pořadatel na kondomech nešetřete a nakupte nejméně 10 krabiček jako železnou zásobu (To ale neznamená, že je schováte a zamknete do stolu. Dejte je na přehledné a všem dostupné místo.)
  • Odpadkové koše jsou neméně podstatná věc. V každé místnosti by měli být alespoň 3.
  • Ruka na rameni znamená, že na vás přišla řada. Pokud ruku sundáte, znamená to odmítnutí.
  • Pořizování videa či fotografií z těchto akcí se nevyplácí a proto to hned od začátku nikomu nedovolte.
  • Od každého si nechte přivést aktuální lékařské potvrzení.

Dobré rady:

Alkoholu není nikdy dost a má výhodu, že se nekazí, proto ho mějte dostatek a nešetřete na něm. Dle vašeho uvážení stanovte vstupní cenu (rozdělte to mezi účastníky tak, aby jste na tom nebyl tratný).
Taková akce je pěkná věc, ale pokud pozvete přes inzerát neznámého člověka, dejte pozor, ať se ráno po spokojených hrátkách neprobudíte v šoku, že máte chatu vybílenou a vaše nové domácí kino je pryč i s vašimi peněženkami.

28.5.2002
Autor: Longest
Hodnocení: 174 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 76
Zobrazeno: 10323x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.