• facebook
  • twitter
  • rss

O co je možné hrát

Ten kdo prohraje musí něco obětovat:

Fant:

Fant je nějaká, v tu chvíli cenná věc. Nejčastěji se jedná o jeden kus oblečení. Může jít i o jinou věc, o kterou se zrovna hraje (sirka, bonbón, atd..)

Příběh:

Může se jednat o erotický příběh ze soukromí, smyšlený sexuální příběh, nebo přiznání nějaké vlastnosti nebo nějakého skutku na který se například vítěz zeptá (např. v jaké poloze si nejraději užívá sex).

Úkol:

Prohraný plní úkol, který mu stanoví vítěz, nebo na kterém se předem dohodnou. Pokud úkol nesplní dává fant… atd.
Např. stripteas, doběhnutí koupit další alkohol do večerky :-), sexuální služba nebo nějaká jiná blbost jako třeba 10 dřepů.

Bláznivá věc:

Je to velmi podobné úkolům, akorát se jedná o různé blázniviny. Například svlečený jít před barák vynést odpadky, v zimě se svléct a jít se před barák vyválet do sněhu, osprchovat se ledovou vodou a jiné..

Trest:

Jde o trest, například švihnutí proutkem přes holý zadek, svázání rukou za zády na určitý předem stanovený čas, zatím co všichni sedí prohraný bude stát, nebo pouhé vyloučení do konce hry

Možností o co hrát je nespočetně mnoho a záleží pouze na vás jak jste odvážní. Pokud si ale něco předem odsouhlasíte, je potřeba to dodržet!!

10.3.2003
Autor: Longest
Hodnocení: 192 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 119
Zobrazeno: 7025x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.