• facebook
  • twitter
  • rss

Hra 20: Hra na doteky

Tuto hra je vhodná do společnosti lidí, kteří mají smysl pro humor a chtějí se dobře pobavit. Hodí se například na různé narozeninové či Silvestrovské oslavy. Není sice příliš sexuální, ale o to více příležitostí bude, kde si ji můžete zahrát.

U této hry je dobré, když je stejný počet mužů a žen. Pokud není, taky to tak úplně nevadí, jen se musí někdo příjemně "obětovat" a hru si zahrát s více partnery.
Potřebujete papírky a tužku. Nejdříve na papírky napište jména všech hráček, papírky smotejte a zamíchejte. Muži si vyberou a zjistí tak, s kým budou hrát.
Nyní vezměte další papírky (nebo velký papír rozstříhejte) a napište na něj různé části těla. Například pusa, levá ruka, pravé lýtko, levé stehno, pravé ucho, zadek, krk, záda, vlasy atd. Papírků s částmi těla by mělo být alespoň 20.
Nyní je smotejte, zamíchejte a přistupte k samotné hře.

Nastoupí první pár. Každý si vybere jeden lísteček a tou částí těla, kterou si vybrali se musí dotýkat té části těla, kterou si vybral partner. Například pokud si dívka vybere zadek a muž pravé ucho, musí přiložit muž své ucho na dívčin zadek. Takhle zůstanou a tahají další papírek. Nyní se spojí dalšími částmi těla, přitom však musí mít spojeny i části, které si vytáhly v předchozím kole. Jedinci musí být často dosti ohební a kreativní. Je možné se na chvíli odpojit a znovu spojit - třeba jinak, v jiné poloze. Často dochází k tomu, že partneři začnou ve stoje a s přibývajícími papírky klesají k zemi.
Je dobré, aby se vylosované papírky dávaly stranou a to vedle sebe. Pokud totiž dojde k odpojení partnerů, musí existovat kontrola, jestli mají opravdu spojeny všechny uvedené části. Můžete jim také radit.

Páry hrají tak dlouho, dokud jim to jejich tělesné dispozice povolí. Pokud už nemohou dál, spočítá se, kolik kol vydrželi a nastupuje další pár.
Vyhrává ten pár, který se dokáže spojit nejvíce částmi těla.
Hra je opravdu zajímavá, může se hrát i několikrát za večer, zejména pokud se losují znovu i páry. Pokud pijete alkohol, můžete dokonce zjistit, že s přibývajícími promilemi alkoholu se ztrácejí zábrany a vymýšlíte tvořivěji a s větším zaujetím, jak vyhrát.

1.10.2003
Autor: Longest
Hodnocení: 206 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 108
Zobrazeno: 9426x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.