• facebook
  • twitter
  • rss

Erotické hry do bytu

Tenhle článek jsem pojala jako lehce inspirační. Je to výběr z našich soukromých erotických her, které se nejlépe provozují, jak už název napovídá, v bytě. Stačí pár zábavných dnů či večerů a váš byt už nikdy nebude obyčejný. Vždyť komoda nebo pračka, na které se pomilujete, rázem dostane nádech originálnosti a neopakovatelnosti, o kterém víte jenom vy. Návštěvy se sice nejspíš budou divit, proč se tajemně usmějete pokaždé, když minete ten oprýskaný starožitný stůl na chodbě, ale vy jim určitě nic neprozraďte. Máloco je totiž tak sexy, jako právě tajemství.

Vánoční úklid v sexy stylu

V tomto čase opravdu velmi aktuální téma. Tak proč si ty nudné a ubíjející chvíle trochu nezpestřit? Jak? Uklízejte nazí. Dobře se k tomu hodí třeba mytí nádobí nebo utírání prachu. Naopak méně vhodné je třeba mytí oken nebo záchodu. Můj tip: V opravdu sexy činnost se rázem změní i luxování. Zvlášť, pokud si dáte opravdu záležet, a v hlubokém předklonu pečlivě vysajete i ta nejnedostupnější místečka…

Hodinový slib

Další vychytaná technika pro uspěchaný vánoční čas. Když ráno vstanete, určete si hodinu (a klidně i místo), kde se pomilujete. Čas dodržte přesně na minutu. Pokud zrovna přijde na návštěvu tchýně, je to průšvih, ale koupelna to jistí.

Volná sukně

Pro ženy: nahraďte jednou své obvyklé domácí oblečení topem s hlubokým výstřihem a dlouhou volnou sukní. Kalhotky nejsou povinné. Párkrát se po bytě projděte, ohněte… a pak už se jen nechte překvapit zezadu ;-)

Žhavé umělecké chvilky

Na fotografa: Předstírejte, že právě necháváte fotit do nějakého erotického časopisu. Čím smyslnější tedy budou vaše fotografie, tím lepší. Pokud možno, opatřete si eroticky zajímavé rekvizity: kovbojský klobouk, kousek průsvitné látky nebo třeba penízkový pás břišní tanečnice. Ty nejlepší fotografie si můžete nechat vytisknout a zarámovat, anebo taky ne.


Na galerii: Stylizujte se do podoby zajímavé sochy a pozvěte partnera nebo partnerku na nevšední výstavu. Dotyky, hlazení a mazlení jsou povoleny, ale jen od návštěvníka! Exponáty se přece nehýbají ;-)

Erotické předsevzetí

Nový rok se kvapem blíží a s ním i nová předsevzetí. Zkuste to letos pojmout opravdu vyzývavě! Slibte si, že se během roku pomilujete na každém kusu nábytku, který máte v domě. Postel či stůl asi budete mít hotový za chvíli, ovšem botník nebo knihovna už může být zajímavější. Pokud patříte do klubu zapomněnek, určitě si na tento úkol pořiďte speciální notýsek. Nebo lépe: lepte si na místa svých erotických hrátek malá srdíčka. V každém okamžiku tak budete mít dokonalý přehled a osobně mohu potvrdit, že máloco vás vyburcuje k nažhavenému sexu tak, jako poslední nevyužitá komoda v obýváku.

27.12.2010
Autor: Janis
Hodnocení: 343 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 219
Zobrazeno: 70911x

Vhodné zboží pro tento článek

Luxusní 5dílná sada
Luxusní 5dílná sada

1213Kč
Ultra 7
Ultra 7

670Kč
Sada - VV - black
Sada - VV - black

471Kč

Co si o tom myslíte?

# Ikraj: (27.12.2010 19:30:34) Reagovat

Předsevzetí rozklížit každou skřín či botník se mi líbí ze všech nejvíc.Jen kdyby přítelkyně měla víc chutí...

# ab: (20.10.2012 23:35:36) Reagovat

To psal vazne borec toto

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.