• facebook
  • twitter
  • rss

Soulož ve vodě

Redakce různých novin a časopisů jsou v poslední době přímo zaplavovány čtenářskými dopisy, v nichž se stále častěji množí dotazy na eventuální škodlivost soulože ve vodě. Pochopitelně není možno odpovědět jednoznačně. Bude asi rozdíl v kvalitě pohlavního styku ve vaně plné voňavé pěny, v slastném příboji mořských vln Středozemního moře nebo v jihočeském rybníku plném žabinců. Prakticky mohou existovat pouze dvě vážná nebezpečí, která při takovéto souloží hrozí, a to je nebezpečí infekce a možnost utopení.

Člověk je totiž bezesporu tvorem suchozemským. Podle jedné vědecké hypotézy se asi před 200 000 lety uskutečnil náš příchod na suchou zemi, když před tím snad plných 100 000 let naši předkové prožili ve vodě. Také dnes se rádi vracíme do vody, ale pouze za účelem víceméně rekreačním. V poslední době se objevily snahy přenášet do vody těhotné ženy za účelem relaxačního cvičení a rodičky místo na porodní posteli mohou rodit v příjemném prostředí teplého bazénu. Toto počínání má své racionální jádro v prostém Archimedově zákonu. Člověk je totiž ve vodě nadnášen, lépe se mu vykonávají různé pohyby a také porodní bolesti žena vnímá méně intenzívně.

Proč by tedy soulož ve vodě nemohla také přispět k tomuto snadnějšímu pohybu? Uvítají to zejména tělesně postižení spoluobčané, kterým pohyb činí potíže, zdraví a dobře pohybliví pak tuto sexuální aktivitu přijmou jako zajímavé zpestření sexuální komunikace. Neplavci ovšem budou souložit pouze na mělčině.

6.3.2002
Autor: MuDr. Radim Uzel
Hodnocení: 241 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 112
Zobrazeno: 24146x

Co si o tom myslíte?

# Věra: (15.05.2011 13:07:29) Reagovat

Soulož pod vodou,pro ženy nebezpečí yavlečení zánětu do pochvy

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.