• facebook
  • twitter
  • rss

Sledování poprsí jako léčba

Nové zjištění vědců. Sledování ženského poprsí je dobré pro zdraví mužů a prodlužuje jim život.

Vědci objevili, že 10 minut pokukování po ženských prsou je pro tělo stejně prospěšné přibližně jako hodina a půl sportování.

Pětiletá studie 200 mužů ukázala, že ti muži, kteří pravidelně sledují každý den nádherné ženy s vyvinutým poprsím, mají nižší krevní tlak, méně srdečních potíží a pomalejší tep než muži, kteří dámské vnady běžne (například na ulici) neobdivují.

Doktor Karen Weatherby, který vedl tuto studii v Německu, napsal v New england journal of medicine: "Právě 10 minut sledování ženských vnadů je přibližně stejné, jako třiceti minutové cvičení aerobiku. Sexuální vzrušení rozpumpuje srdce, které rozproudí krev v žilách. Není tedy pochyb, že zírání mužů na ženská ňadra je pro muže zdravé. Naše studie ukázala, že okouzlení z této aktivity pár minut denně snižuje riziko srdečních onemocnění na polovinu. Věříme, že muž který má takovéhoto koníčka se dožije v průměru o 4-5 let déle."

Takže pánové vzhůru na "kozy" a dámy udelejte nám tu radost a pro naše zdraví se trochu poodhalte, pokud uvidíte muže, který na vás s otevřenými ústy doslova čumí.

6.3.2002

Hodnocení: 208 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 114
Zobrazeno: 7105x

Co si o tom myslíte?

# myky: (29.12.2009 19:52:11) Reagovat

tak to je dost dobry to reknu svy holce budu na to cumet jak na televizi:-D

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.