• facebook
  • twitter
  • rss

Muži jsou lepší tanečníci a herci než ženy

Muži jsou lepší tanečníci a herci než ženy

V rámci erotického veletrhu jsem měl možnost shlédnout mnoho vystoupení žen a dokonce i jedno travestiti show. Jedná se o muže převlečené za ženy pobíhající po pódiu a zpravidla napodobující nějakou slavnou zpěvačku. Dost často tito herci nemají žádný sexuální problém, jsou heterosexuální a toto berou pouze jako vtipné představení vedoucí k zisku peněz. Jelikož je to ale živí tak kostýmům a maskování věnují více času a převleky jsou pak naprosto perfektní.

Já ač nemám žádné homosexuální sklony a ani se necítím býti ženou (jsem normální heterosexuální muž), tyto vystoupení mám opravdu rád a rád se na ně dívám. Stejně tak jako se rád dívám na Xtrémní motokros a sám bych to zkoušet nechtěl, tak se rád dívám i na tyto show. Samozřejmě, že tito muži se na pódiu nesvlékají a nepoužívají různé erotické hračky k potěšení divákova oka, jako striptérky, protože by jej zpravidla nepotěšili, ale na pódiu zpívají, tančí a dělají jiné skopičiny.

Tímto úvodem se dostávám k úvaze, která mě napadla, proč mají tito muži převlečení za ženy lepší a působivější vystoupení než ženy (striptérky) samotné.

Možná je to tím, že se jedná o trochu jiný druh vystoupení, ale i když budeme brát v úvahu a porovnávat pouze první 2 minuty vystoupení striptérek, tedy vystoupení kde tancují, navnazují a napínají diváka, než se začnou svlékat, tedy porovnatelné části vystoupení, tak převlečení muži často mívají lepší choreografii, dokonalé kostýmy, perfektní masky, nalíčení, oholené nohy, perfektně nastudované a natrénované pohyby oněch imitovaných zpěvaček, ale hlavně se v těchto kostýmech a na podpatcích pohybují s neuvěřitelným ladem.

Když vidíte nějaké vystoupení striptérky, která je narvaná v zakoupeném kostýmku a je na extrémně vysokých podpatcích, chodí po pódiu s velkým respektem, velmi neohrabaně a často se stane, že i upadne a v zápětí na stejných podpatcích vidíte muže převlečeného za ženu, který s neuvěřitelnou elegancí a razancí předvádí své otočky, výskoky a taneční vystoupení, napadá vás, jak je to možné, že si nezláme "hnáty", když ženám dělá takové problémy v tom vůbec chodit?

Není žádnou novinkou, že muži jsou sportovně nadanější než ženy, jsou svalnatější a silnější, ale nejde mi do hlavy, že muži hravě předčí ženy i v této ryze ženské disciplíně, chození v podpatcích, kterou ženy ochotně trénují již od raného věku.

Musím se přiznat, že jsem pro to nenalezl logické a rozumné vysvětlení a tak mi nezbylo než konstatovat, že muži jsou prostě lepší tanečníci a herci než ženy.

Je to pouze můj názor a pokud má někdo jiné vysvětlení, nebo jiný postřeh, nebo naopak nesouhlasí, diskuze vám je plně k dispozici.

12.11.2009
Autor: Longest
Hodnocení: 161 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 104
Zobrazeno: 6143x

Co si o tom myslíte?

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.