• facebook
  • twitter
  • rss

Mapa sexu

AMERIKA

Z Peru pochází patrně nejstarší erotické výtvarné umění světa. Zvlášť vyvedené měli nádoby na pití - svrchu byly uzavřené a kdo chtěl hasit žízeň, nezbývalo mu nic jiného než pít z penisu, resp. z pochvy v případě ženské variace tohoto nádobí.

Milování eskymáků je mimořádně tiché, ostatní obyvatelé iglů je stěží zaznamenají. Zima je vede k tomu, že se pro spojení nesvlékají, ale používají kopulační dírky v oblečení. Rty ani ústa nevnímají jako zónu pro erotiku, líbají se třením nosů o sebe. Orálnímu sexu neholdují.

Z průzkumu, který proběhl mezi kanadskými muži vyšlo najevo, že téměř polovina z nich alespoň jednou v životě předstírala vyvrcholení při sexu.

ASIE

Většinový názor v Číně je, že sex je negativní věc o které se nemluví. Tento názor vychází z původní představy, že sexuální abstinence pomáhá udržovat dobré zdraví a přináší dlouhověkost. Tyto názory berou rychle za své. O probíhající sexuální revoluci svědčí i to, že roce 1989 znalo předmanželský sex 15.5 % Číňanů, v roce 2004 už 70%

Celému světu známý průzkum mezi Japonci ve věku od 16 do 49 let ukázal důvod kriticky nízké porodnosti v zemi. Japonce totiž sex nijak neláká - pracují tolik, že na radovánky nemají čas. Dvacet procent dotázaných nemělo sex dokonce víc než rok. V kontrastu s tím jsou ovšem jiné japonské speciality jako např. automaty na nošené prádlo středoškolaček a jiné. Nejdivočejší sexuální fantazií celé třetiny Japonců je milování v narvaném vagónu metra.

To, že Thajsko je ráj sexuální turistiky je obecně známo. Novým trendem jsou zde nyní muži, kteří užívají ženské hormony, mají umělé poprsí, jenom pohlaví si kvůli vysokým nákladům na operaci nechávají mužské. Jsou vyhledávaným cílem evropských bisexuálů.

AUSTRÁLIE A OCEÁNIE

Pro Polynésii je charakteristická úplná sexuální svoboda. Už malým dětem je dovoleno veškeré sexuální zkoumání a mladí lidé jsou k hrátkám přímo vybízeni. Jediným omezením je zákaz příbuzenských vztahů. Pocit rodičovského selhání se dostavuje, když dospívající ratolest nedokazuje, že je v sexu dostatečně při chuti. Když dívka otěhotní ještě před svatbou zvýší tím svoji atraktivitu.

EVROPA

Podle výzkumu společnosti Durex jsou největšími milovníky v Evropě Maďaři, milují se prý 144krát ročně.

Češi v evropském žebříčku zaujímají čtvrté místo.

Předchůdce vibrátorů, první umělý pyj, dali ženám muži. Francouzští vojáci, kteří odcházeli do napoleonských válek si tak chtěli udržet věrnost svých manželek.

O orálních hrátkách, provozovaných patrně vždy, se začalo veřejně mluvit v souvislostí s oblastmi ve Francii, kde se obyvatelé obávali "přemnožení" natolik, že byli po několik let ochotni se vzdát klasické soulože a nezvyšovat tak počet obyvatel.

Celá čtvrtina Rusů přiznává, že se při řízení věnují sexuálním aktivitám.

22.4.2010
Autor: Bříza
Hodnocení: 196 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 59
Zobrazeno: 16119x

Co si o tom myslíte?

# trl: (22.04.2010 23:33:12) Reagovat

Prve vybrujuce vybratory neboli urcene pre zeny ale muzov.
Konkretne boli vyrobene na masaz svalov.
Aka chora mysel ich dala zenam na skusku? :D

# bříza: (23.04.2010 15:40:16) Reagovat

řekl bych,že se mýlíš,,,první vibrátory nebyli pro může,ale pro ženy v domacnosti,používali se jako 4 funkční přístroj-šlehač,mixer,prachovka a jako vibrátor,první,který vibruje,,,

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.