• facebook
  • twitter
  • rss

Kuriozity ze zákoníku o věcech sexuálních

Amerika (Spojené státy) — známe jako jeden z nejprudérnějších států světa. Velmi rádi kritizují ostatní, ale podívejte se co mají zakotveno v ústavě:

Ve Washingtonu, D.C. ještě stále platí zákon, podle kterého jediná přípustná poloha při sexu je „misionářská“. Troufám si tvrdit, že velmi vysoké procento Washingtoňanů (prezidenty nevyjímaje) tento zákon pravidelně a s chutí porušuje.

Ve státě Texas se muži, kteří spolu provozují anální nebo orální sex, dopouštějí přestupku. Když ovšem totéž provádí muž se ženou, je to naprosto v pořádku.

Ve státě Utahu přežil zákon, který vznikl nejspíš někdy ve viktoriánských časech. Sexu se tu můžete dopustit jen se svou zákonnou manželkou, a to ještě nesmíte provádět žádné orální ani anální praktiky. Zakázaná je tu mimochodem i masturbace. Co je ovšem nejzajímavější, nemají tu v zákoně zmínku o nepřípustnosti sexu se zvířaty! Ale pozor, pouze v případě, že z milování se se svým oblíbeným zvířátkem nemáte žádný finanční zisk...

Když už jsme u těch zvířátek — ve Ventura County v Kalifornii se nesmějí psi a kočky pářit bez povolení.

Kromě zákonů, nad kterými lze dnes již jen nevěřícně vrtět hlavou, existují i zákony kuriózní, které by bylo škoda vyškrtnout. Jeden takový mají ve městě Connorsville ve státě Wisconsin: mužům je zde zakázáno střílet z pistole či pušky v momentě, kdy jejich partnerka prožívá orgasmus. Příběh, který ke vzniku tohoto zákona vedl, musel být jistě zajímavý… Ve Willowdale v Oregonu nesmějí muži během pohlavního styku klít. A v Alexandrii v Minnesotě mají zase zapovězeno milovat se se ženou, pakliže jejich dech páchne česnekem, cibulí nebo sardinkami — musí si předem hezky vyčistit zuby, neboť tak jim to přikazuje zákon.

Mají na jiných planetách taky podobné veselé zákony?

Abychom ale nehaněli jen Američany — i v jiných krajích si zákonodárci vymýšlejí neuvěřitelné věci:

V Libanonu je mužům povoleno mít sex se zvířetem — ovšem pod podmínkou, že dotyčné zvíře bude samice. Sex se samci je zapovězen.

V Bahrajnu musí být na zákony opatrní muži-gynekologové; mají totiž zakázáno při prohlídce ženských pohlavních orgánů dívat se na ně přímo. Mohou je sledovat pouze v odrazu v zrcadle.

V Indonésii údajně ještě platí zákon, který trestá masturbaci stětím hlavy.

Ve městě Cali v Kolumbii smí mít žena sex pouze se svým manželem. To by nebyl až tak výjimečný zákon, tenhle ale obsahuje ještě dodatek — při prvním styku o svatební noci musí být v místnosti přítomna nevěstina matka a sledovat, jestli všechno probíhá tak, jak má!

V Santa Cruz v Bolívii mají muži podle zákona právo věnovat se sexu s partnerkou a její dcerou. Samozřejmě s oběma najednou.

Ve městě Cali v Kolumbii smí mít žena sex pouze se svým manželem. To by nebyl až tak výjimečný zákon, tenhle ale obsahuje ještě dodatek — při prvním styku o svatební noci musí být v místnosti přítomna nevěstina matka a sledovat, jestli všechno probíhá tak, jak má!

V Santa Cruz v Bolívii mají muži podle zákona právo věnovat se sexu s partnerkou a její dcerou. Samozřejmě s oběma najednou.

Ve Francii : Líbání během přepravy na železnici je přísně zakázáno.

V Itálii : Ženám, jejichž křestní jméno zní Marie, je zakázáno provozovat prostituci.

V Řecku – Muž, který na veřejnosti líbá ženu a je při aktu přistižen, může být odsouzen až k trestu smrti.

V Indonésii – Masturbace je protizákonná , přistižený jedinec může být pro výstrahu popraven.

V Singapuru – Občané nesmějí chodit doma nazí, protože takové jednání je považováno za druh pornografie.

USA, stát Alabama – V jednom domě není povoleno přechovávat více než dva vibrátory.

USA, stát Florida – Muži nesmějí líbat manželkám ňadra.

USA, stát Kalifornie – Zvířata se nesmějí pářit v okruhu 500 metrů od školy, hostince, či místa konání bohoslužeb.

Austrálie – Pohlavní styk s klokanem je povolen pouze osobám v podnapilém stavu.

3.10.2002

Hodnocení: 195 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 123
Zobrazeno: 10049x

Co si o tom myslíte?

# Hippieslečna: (11.10.2009 00:38:06) Reagovat

Vezmu si boháče a požádám ho, aby mě vzal na líbačku do Řecka.

# impass: (24.01.2010 00:17:14) Reagovat

a má být opilý ten muž nebo klokan? :-))

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.