• facebook
  • twitter
  • rss

Jak na to?

V anketě pořádané jedním slavným americkým časopisem odpověděla mladá žena: "Sex je jediná věc, která ve mně ještě vyvolává dojem, že žiji." A nebyla sama. Stejným způsobem se vyjádřila valná většina jejích vrstevnic. Zdálo by se tedy, že sexuální revoluci není zdaleka odzvoněno. V hodnotovém žebříčku kladou dnešní mladí lidé ve všech vyspělých zemích spokojený sexuální život daleko před materiální požitky a tučná bankovní konta. K tomuto spokojenému sexuálnímu životu však zdaleka nepatří jen "technická" stránka sexuality. Umění milovat je současně uměním být ohleduplný, laskavý, milý a milující, zajímavý, sebejistý, výřečný, shovívavý, plný fantazie a vynalézavosti. Ne nadarmo praví velekněz sexuality Albert Ellis, že v konečných důsledcích hlavními orgány pohlavního vzrušení a ukojení nejsou rty, jazyk, prsty, ramena či genitálie, ale hlava a srdce.

Na druhé straně však ušlechtilá hlava a horoucí srdce nejsou nic platné, když selhávají technické dovednosti a chybí sexuální know-how. Tento stále frekventovanější termín se sice někdy překládá prostým slovem "umět", my bychom se však přimlouvali za výstižnější "jak na to".

6.3.2002
Autor: MuDr. Radim Uzel
Hodnocení: 202 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 134
Zobrazeno: 12224x

Co si o tom myslíte?

# Mike: (05.08.2010 19:33:50) Reagovat

Dobrý den měl bych dotaz,s přítelkyní jsme spolu spíme už 5 měsíců a jestě při sexuálním styku neměla orgasmus,jestě nikdy orgasmus při sexu a dráždění neměla.Její 16 let potřeboval bycj poradit v čm by mohl být prolém Díky ..

# kajo: (03.02.2014 22:45:14) Reagovat

priatelka ma 24rokov a sme spolu 1rok a este vzivote nezazila s nikym vaginalny orgasmus a ani somnou aj ked sme sexovali hocikedy aj viac ako2hodiny skusali rorzne polohy a nic proste vo vnutri jej to nic nerobi aj ked je pritom stale dostatocne mokra ...samozrejme drazdenim klitorisu...cim to moze byt? Dakujem

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.