• facebook
  • twitter
  • rss

Jak dosáhnout mnohočetného orgasmu

Šedá je však i nejbarevnější pornografie a jenom Erotův strom praxe zůstává věčně zelený.

V několika amerických i evropských výzkumech se závěry celkem shodují na tom, že v naší bělošské populaci je asi 13-14 % žen, které při jedné souloži dosahují dvou, tří i více orgasmů. U našich žen tuto zkušenost potvrdil na základě svých vlastních výzkumů tiskový mluvčí Ministerstva zdravotnictví Dr. Hubálek. Je zajímavé, že tato dispozice nezávisí na délce soulože, na sexuální praxi dotyčné ženy, ba ani na jejím věku. Je to zkrátka schopnost vrozená, snad již sudičkami v kolébce nadělená do vínku.

Často se stává, že muži v konfrontaci s tímto faktem se cítí být nějak poškozeni. Jeden krátce trvající orgasmus spojený s ejakulací by měl být jedinou odměnou za všechnu námahu spojenou se sváděním ženy a za veškeré fyzické úsilí? Vždyť je to naprosto nerovnoprávná situace!

Zcela zákonitě se tedy klade otázka, zda i muž je schopen mnohočetného orgasmu. Američané Robbins a Jensen odpovídají jednoznačně "ano". Dokonce prý skoro každý. Vyžaduje to pouze cílevědomý trénink a odvržení po staletí zakořeněného předsudku, že mužská ejakulace a orgasmus jsou spolu nerozlučně spjaty. Podmínkou je nácvik takzvaného anejakulačního orgasmu, tedy pocitu sexuálního vyvrcholení bez úniku ejakulátu.

Nejkratší cestou k mnohočetnému orgasmu je pravidelná masturbace spojená s posilováním svalů pánevního dna a kombinovaná s takzvanou stiskací technikou. Pánevní svaly trénujeme tak, že zapojujeme činnost svěračů podobně jako při násilném přerušení močení nebo zadržování stolice. Zkuste sevřením těchto svalů několikrát přerušit proud moči. Kromě toho trénujte pomalé sevření zmíněných svalů trvající asi 3 vteřiny. Na počátku je tréninková dávka asi 5x20 stahů denně, postupně je ji možno zvyšovat až na dvojnásobek. Stejně jako u kulturistů, teprve dlouhodobá vytrvalost přináší úspěch. Při onanii zapomeňte na všechny neblahé návyky z mládí, kdy vás strach z přistižení nutil co možno nejrychleji dosáhnout ejakulace. Masturbujte v komfortu co možná nejdéle. Tlak na penis musí být co nejmenší a pohyby vláčné, pomalé. V okamžiku přiblížení ejakulace pak silně zapojte trénované svěrače. Zadržení ejakulace napomozte ještě pevným stiskem pohlavního údu palcem a ukazováčkem těsně za žaludem. Po odeznění ejakulačního nutk ání je možno v masturbaci pokračovat. Pilný trénink tak přinese orgastický prožitek bez ejakulace, nebo v krajním případě se objeví jen několik kapek semenné tekutiny aniž by došlo k ochabnutí pohlavního údu.

Zmíněný masturbační nácvik prováděný nejméně 3x týdně je pak možno přenést i do partnerského sexuálního styku. Svaly pánevního dna pak ovládáte zadržení ejakulace, dle libostí prodlužujete pohlavní styk a prožíváte několikanásobný orgasmus. Nedejte se odradit počátečními neúspěchy! Propagátor této metody náš sexuolog Dr. Iachman správně podotýká, že když se někdo chce stát vytrvalcem, nepřihlásí se hned na marathónský běh. Někteří muži jsou schopni dosáhnout kontroly ejakulace po týdnu, jiným to trvá třeba šest měsíců. Trpělivost tak přináší nejen růže, ale i možnost mnohočetného orgasmu, abychom nemuseli závidět těm 14 % šťastných žen.

6.3.2002
Autor: MuDr. Radim Uzel
Hodnocení: 273 Kladné hodnocení/Záporné hodnocení 122
Zobrazeno: 25247x

Co si o tom myslíte?

# carlos: (11.01.2011 16:03:43) Reagovat

Vidím jen techniku oddálení, či kontrolu ejakulace. Nevidím ale nefalšovaný opakovaný orgasmus, myslím tedy alespoň prožitky srovnatelné s pocitem při začátku výstřiku. Pocity těsně předtím jsou sice příjemné, mnohdy velmi, ale prožitkově orgasmem nejsou

Jméno: Email pro odpověď: (Nebude zobrazen)

Napište svůj dotaz, nebo komentář:
Používejte diakritiku, nepoužívejte HTML tagy. Vulgární a příspěvky nesouvisející budou odstraněny.